Porównaj oferty
Gaspol opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Gaspol opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

2.57 (810 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

GASPOL to firma działająca w obszarze szeroko rozumianego sektora energetycznego. Jak sama nazwa wskazuje w początkowym okresie istnienia spółki podstawową działalnością GASPOLu były usługi związane z transportem i sprzedażą gazu. W późniejszym okresie czasu firma zaczęła bardzo intensywnie działać w obszarze rozwoju sektora energii elektrycznej, a także odnawialnych źródeł energii.

Nazwa spółki

GasPol

Adres siedziby

Aleje Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

800 190 190

Email

kontakt@gaspol.pl

Numer KRS

0000021200

NIP

7790020583

Gaspol sprzedawca energii: prądu i gazu

GASPOL wchodzi w skład holenderskiej spółki SHV, która już od końca XIX wieku działa na europejskim rynku energii. Dzięki doświadczeniu tak globalnego partnera GASPOL szczególny nacisk kładzie na jakość oferowanych produktów oraz usług, a także przykłada dużą wagę do satysfakcji klienta filnalnego, którym jest zarówno przedsiębiorca jak i odbiorca indywidualny.

Gaspol – ogólnopolska sieć dystrybucji

Gaspol dysponuje dwoma terminalami przeładunkowymi – morskim w Gdańsku oraz kolejowym w Małaszewiczach, a także siedmioma rozlewniami gazu płynnego w takich miejscowościach jak Barlinek, Lubartów, Łomża, Nowy Targ, Pleszew, Rypin i Stąporków. Jej ogólnopolska sieć dystrybucji Gaspolu obejmuje aż 300 autoryzowanych dystrybutorów i 20 tysięcy punktów sprzedaży detalicznej w całym kraju. W 2013 roku firma znalazła się na 283. miejscu w rankingu największych tego typu firm w Polsce.

Oferta gazu ziemnego w Gaspol

Gaspol jest jednym z największych dostawców gazu ziemnego w kraju. Firma może dostarczyć go klientom indywidualnym i biznesowym wszędzie tam, gdzie istnieją sieci gazu ziemnego wysokometanowego Polskiej Spółki Gazownictwa. Gaspol, jako firma usługowa, stawia na niskie ceny, terminowość i optymalizację płatności oraz partnerskie relacje ze swoimi klientami.

Zmień dostawcę gazu ziemnego na Gaspol

Klienci, którzy są już podłączeni do sieci gazowej Polskiej Spółki Gazownictwa mogą skorzystać z oferty Gaspolu 30 dni od podpisania umowy. Zmiana sprzedawcy to jedna z korzyści uwalniającego się rynku gazu ziemnego. Zmiana sprzedawcy jest szybka i bezproblemowa, a odbywa się bez żadnej ingerencji w gazomierz i przyłącza czy oraz bez dodatkowej instalacji.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1.19 z 58 opinii klientów)

Hubert

29 kwi 2024

Polecam w 💯%. Współpraca od podpisania umowy przebiegła bardzo korzystnie. Jak tylko ustaliłem termin wykonania robót byli w terminie. Ustalone tankowanie w terminie. Zadziwili mnie bo miałem cenę ustaloną wyższą a zatankowali mi za niższą. Kontakt z Paniami bardzo dobry. Jak tylko potrzebne były uprawnienia wykonawcy bez problemu otrzymałem. Brakowało czujnika Gazex po wykonaniu telefonu na drugi dzień został mi dostarczony. Wykonanie instalacji było okolice Radomia. Naprawdę polecam i będę polecał innym bo Gaspol jest godny zaufania. Pozdrawiam Hubert

Jerzy Wołkow

18 kwi 2024

GASPOL TO BEZ WĄTPLIWOŚCI FIRMA ZŁODZIEJSKA! Naprawdę nie przesadzam i naprawdę to jest absolutny fakt. Zostałem okradziony przez nich w sposób bezczelny i bardzo prymitywny na wiele tysięcy złotych plus do dzisiaj próbują wyłudzić jeszcze więcej. Wychodzę z nimi na drogę sądową, bo nie może być tak, żeby tacy złodzieje operowali bez przeszkód na polskim rynku. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI OSZUSTAMI!

Ryszard K.

19 lut 2024

NEGATYW!!!!!!!!! Jestem zszokowany podejściem Pana przedstawiciela firmy Gaspol na Gorzów Wlkp Pana Rafała Maciaka. Byłem zainteresowany dwoma butlamii i dwoma instalacjami na dwa różne adresy. Po przyjeździe (nie wiem właściwie po co????), Pan się przeszedł po posesji zapytał się o rzeczy, które mógłbym przekazać telefonicznie i poinformował mnie, że nurtujące mnie pytania uzyskam odpowiedź mailową. Informacja polegała na przesłaniu wypełnionego formularza ze strony internetowej. Nie otrzymawszy żadnej odpowiedzi na moje pytania przesłałem maila z pytaniami, które mnie interesowały, ponieważ odpowiedzi na nie nie znalazłem w wysłanym standartowy formularzu. Kontakt zginął.... Brak jakiej kolwiek odpowiedzi na maila. Po przesłaniu kolejnego maila, gdzie wyraziłem swoją dezabrobate podejścia do klienta dostałem taką odpowiedź mailową.... "Witam Po otrzymaniu od Pana poprzedniego e-maila dzwoniłem do Pana ale nie odbierał Pan telefonu. Chciałem wyjaśnić jak należy czytać naszą ofertę gdzyz to by ułatwiło nam współpracę . Zarzuty pod moim adresem są bezzasadne i najpierw proszę swoją uwagę skupić na nie odebranych połączeniach telefonicznych . Pozdrawiam " Mam nadzieję, że ktoś czyta z firmy Gaspol te opinie... W dobie dzisiejszych czasów proponuję zastanowić się nad podejściem firmy do klienta. Pozdrawiam

Jan Owczarczak

8 lut 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi firmy GASPOL Podpisaliśmy umowę w sierpniu 2023r. Wszystko przebiegło w najlepszym porządku. Dziękujemy bardzo Panu Zbysławowi. Co prawda to cena gazu mogłaby być trochę niższa. Pozdrawiamy Pana Zbysława

MICHAŁ MOTYLSKI

3 sty 2024

Żałujemy podpisania umowy z gaspol, wszystko bardzo dobrze do chwili zawarcia umowy, ale już po zawarciu umowy wszystko się posypało. Przestrzegam przed Panem Kuzą, który wprowadził moich rodziców w błąd

Mariusz B.

19 gru 2023

Nikomu nie polecam tej firmy. Szukać innej. Zero komunikacji, zero informacji, brak wiarygodności. Nigdy bym się nie zdecydował na wspópracę jakbym wiedział, że taka będzie.

Andrzej Koszałka

15 gru 2023

Bardzo niekompetentna firma nie dosc ze drogo umowa jednostronna na ich korzysc to wszystkie sprawy z instalacją ciągnęły się bardzo długo.Musialem dzwonić zapraszać się chodzić po urzędach szukać wynajętych przez nich projektantów instalacji w Internecie bo potrzebne były ich oświadczenia w urzędzie nadzoru bud ,Poza tym nie mogę doczekać się ani uzyskać konkretniej odp Kiedy przyjadą zatankować gaz I, który już się skończył a jest zima więc w domu 10°C nfolinia taki sam niski poziom nie dość długi czas oczekiwania to konsultanci nieuorzejmi i nie potrafią udzielić odpowiedzi na zadane pytanie .Nie polecam a przestrzegam przed zawarciem umowy

TO SKO

15 lis 2023

Tylko sąd , po ponad 2 latach w końcu prawomocny wyrok na niekorzyść Gaspolu próbującego wyłudzić fikcyjne opłaty za rozwiązanie umowy . Poza tym że nie dostali ani grosza to mają zwrócić ponad 1500 zł kosztów a najlepsze że sami założyli sprawę . Nie bójcie się spraw sądowych, Gaspol jest doskonale znany wymiarowi sprawiedliwości ze swoich działań .

edward

28 wrz 2023

uwaga na gaspol jest ok do momentu podpisania umowy brak gwiazdek z minusem

Rafał

26 wrz 2023

Działalność GASPOL urąga wszelkim zasadom profesjonalnej, uczciwej obsługi. Planuję zgłosić ten fakt Urzędowi Regulacji Energetyki jako organowi wydającemu koncesję, w formie pisma zbiorowego. W związku z powyższym, każdą niezadowoloną osobę proszę o kontakt na adres: colbesspzoo@gmail.com

Maks

15 maj 2023

Po kilkunastu latach współpracy, po rezygnacji z usług i rozwiązaniu umowy, firma Gaspol traktuje klienta jak śmieć. Takiego bałaganu i krętactwa jeszcze nie widziałem. RADZĘ OMIJAĆ tego dostawcę!

Beata

21 kwi 2023

W zasadzie winnam nie użyć ani jednaj gwiazdki, gdyż na nią nie zasługują. SZUKAJCIE INNYCH DOSTAWCÓW, GDYŻ TA FIRMA NA WIARYGODNOŚĆ NIE ZASŁUGUJE !!!!! Po podwyżce ceny od kwietnia 2023 postanowiłam zrezygnować (choć nie musiałam) z ich usług. Po wypowiedzeniu nie wolno Gaspolowi podnieść ceny za dzierżawę butli. Co zrobili ? Oczywiście przysłali fakturę z wyższą ceną. Tak czynią naciągacze i oszuści i tak właśnie czyni Gaspol. Trudno tracić czas na opisywanie dalszych perturbacji związanych z rozwiązaniem umowy. Mądrym będzie ten, kto nie podejmie współpracy z tą firmą.

Marko.

16 kwi 2023

Dnia 07.04.2023 otrzymaliśmy pismo z GASPOL Lubartów nadane 31.03.2023 r. informujące nas, że od 1 kwietnia 2023 będą zmienione stawki za użytkowanie zbiornika na gaz płynny. Obowiązująca dotychczas stawka zostanie zmieniona w oparciu o wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem wzrośnie o 14,4 %. Tak wyglądają dobre praktyki stosowane przez GASPOL. OMIJAĆ, Z DALEKA. Kiedy Rząd wprowadza tarcze dla klientów, to GASPOL z pozycji siły, wprowadza dla klientów nowe, znacznie wyższe stawki za użytkowanie zbiornika. W obecnych czasach jest wszystko możliwe, przykład bankructwo Credit Suisse.

Rafał

8 kwi 2023

Szkoda ,że się nie da zaznaczyć „zero” gwiazdek. Jedna to stanowczo za dużo. Wszystko ładnie wygląda przy podpisaniu umowy. Niestety dalsza współpraca to ciągłe zmiany cen za użytkowanie zbiornika i dodatkowe opłaty. Przy rozwiązaniu umowy po 19 latach prawie 3tys kosztów. Omijać szerokim łukiem.

Joanna

13 lut 2023

Gaspol każę placic dzierżawę za wykupiony zbiornik, nie ma odpowiedzi na maile , założę się że zaraz sprawę przekierują do windykacji i będę się z tym bujać miesiącami. Długo mam do czynienia z tą firmą i jak już złapią klienta to mają na niego totalnie wywalone , najsprawniej pracuje dział windykacji, naliczają odsetki za faktury, które są zapłacone w terminie a do nich jakimś cudem pieniądze nie dochodzą. Nie sposób się z takiej sytuacji wyplątać , bo nie ma z kim rozmawiać, po prostu trzeba płacić. Dodam jeszcze, ze gaz to chyba najdroższy w Polsce. Totalnie nie polecam tej firmy, omijać szeroki łukiem.

Monika

26 sty 2023

Proszę o omijanie tej firmy szerokim łukiem. Zabrali butle a mi każą płacić za nie , twierdzą że nie były zwrócone . Straszą sprawą w sądzie dostałam wezwanie do zapłaty od kancelarii prawnej. Wykonałam do nich dziesiątki telefonów i za każdym razem trzeba było wszystko od początku tłumaczyć bo nikt nic nie wie. Zapłacę za te butle żeby już nie mieć z nimi nic do czynienia, ja nie zbankrutuję a oni na pewno się na takim postępowaniu nie dorobią. Nie życzę nikomu nic złego ale jak to w życiu bywa kij ma dwa końce.

Byli niebyli klienci

22 gru 2022

Ta firma to jawni oszuści i naciągacze. Najpierw obiecują, że dopełnią wszystkich formalności, żeby umowa na dostawę była w ogóle zasadna tylko po to by podpisać umowę a potem się okazuje, że to my musielibyśmy wszystko sami załatwić, więc wypowiedzieliśmy umowę a oni wystawili fakturę za jakiś projekt, który nam do niczego nie był potrzebny. Lichwa lichwa lichwa idziemy do sądu ocena "0"

Klient

21 lis 2022

Nie polecam firma oszukuje ludzi Miałem w dzierżawię ich butle z gazem nie przedłużyłem umowy zabrali butle i skrzynkę a po dwóch latach przysyłają list ze butle nie sa zwrócone Odradzam i nie polecam tej zjeban.. firmy

92 mama

8 paź 2022

Przyjechali ze zbiornikiem,wyjeli dzwigiem jedna część bramy bo nie mogli wjechaćprzy tym uszkodzony został słup wraz z zmocowaniem ????Zamontowali cały dzień piękny biały zbiorniczek przyjechal technik i powiedzial mi CO TO BYŁ ZA IDIOTA ,ZEBY TAK BLISKO GARAŻU ,A GARAZ BYŁ NIZEJ POD DOMEM POSTAWIĆ ZBIORNIK !.Wszystko mialam przerobione i gotowe do zatankowania bo zbliżala się zima i chcialam się z niepełnosprawną mamą nareszcie wprowadzić do ciepłego domu.Wstrzymalałam część nsleznosci do czasu kiedy bedzie przeprojektowane ,a zbiornik w innym miejscu zakopany .Trwalo to 11 miesiecy.I zakopali zostawiając na wierzchu wystający z ziemii uszkodzony ostry pret od uziemienia ????Kolejna szkoda ,ktore byly zglaszane .W tym czasie podali mamę do sadu o niepłacenie zaleglej kwoty co było zgłaszane telefonicznie przez nas i zaakceptowane przez pracownikow ze oczywiscie zaplaci pani resztę jak bedzie wszystko gotowe.Suma sporu byla 7.500 ale się odwolalam bo nie zgadzało sie ich rozliczenie.To policzyli jeszcze raz i wyszlo 4.350 .Sprawa przegrana bo powodow znaleźli tysiąc+ koszta sądowe itp.5.200???? Jeszcze jedno zbiornik był nie używany ,wina projektanta jeszcze policzyli mi dwa razy za dzierżawę.Przez te 11 miesiecy musiałam płacić za pokoj bo nie moglam się wprowadzić.Nasze maile i pisma gdzies zsmietli pod dywan bo kogo obchodzi jednostka.ŻYGAĆ MI SIE CHCE !????

Grzegorz

6 paź 2022

Z życzliwości odradzam umowę z Gaspol na dzierżawę ich butli. Ceny za gaz do takich butli na wyłączność Gaspolu są znacznie ponad cenę rynkową, a tzw. ,,cena stała” ma na celu uśpić naszą czujność. Przez trzy lata będziesz przepłacał mniej niż potem, ale zawsze jest tak samo. W obu przypadkach w plecy. No i te koszty demontażu zbiornika, gdyby Ci przyszło do głowy zrezygnować z ich butli…

Henryk

27 wrz 2022

Gaspol spoko firma. Umowa zrealizowana szybko, cena stała na 3 lata. Dokonałem zmiany w projekcie i uwzględniono je bezpłatnie. Solidny dostawca

Komentator

26 wrz 2022

Komentator: Niestety klienci nie rozumieją, że ceny propanu na giełdach (tym samym imporcie) zmieniają się diametralnie jak ceny ekogroszku, gazu ziemnego czy energii elektrycznej. Przez ostatnie dwa lata mieli cenę rzędu 8 zł brutto/m3, podczas gdy ceny od wybuchu wojny cena produktu waha się od 12 do nawet 20 zł/m3. O tym nic nie piszą, że dzięki stałej cenie zaoszczędzili kilkaset złotych do rynku. Teraz natomiast porównują cenę za kolejne 2 lata (czyli taką, która będzie obowiązywała do lipca 2024 r.!) z ceną dnia, która jest aktualna tylko dzisiaj. W przypadku dalszych sankcji na Rosję i całkowitemu embargo na LPG tego gazu będzie zdecydowanie mniej. Co wydarzy się z ceną gazu za 4 msc tego nikt nie wie. Może być po 7 zł /l lub po 2 zł/l. Przypominam, że ekogroszek podrożał z 700 zł na 3800 zł. Należy to brać wszystko brać pod uwagę i porównywać jabłko do jabłka. Może się okazać, że cena 15 zł/m3 na dwa kolejne lata (jak piszą) to to od stycznia będzie okazja... Niestety....

Jan

26 wrz 2022

Złodziejka praktyka ma nawet podłoże dla numeru 19 919 który jest płatny!

Beata

19 wrz 2022

Koniec umowy na cenę stałą i podwyżka z 8 zł na 15,66 zł oczywiście zrezygnowałam ale żeby z tą firmą się rozstać trzeba jeszcze dużo zapłacić 820 zł za zabranie zbiornika z mojej posesji do bazy. Koniec z oszustami. Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Emilia

9 wrz 2022

Zdecydowanie nie polecam. Wyliczenia z dupy wzięte, do tego całkowita dezinformacja. Pan działający na terenie powiatu Tuchola opowiada brednie o cenach na wolnym rynku jak również bierze z sufitu obliczenia zużycia w rzecietnym gospodarstwie domowych. Celowo zaniża przeciętne zużycie, żeby tylko dorwać kolejnego naiwniaka. Mam ten ich gaz i płacę cztery razy więcej za litr gazu niż na wolnym rynku.

Krystyna

24 sie 2022

Prosiłabym o pomoc. Kupiłam dom ze zbiornikiem na gaz propan butan z Gaspol. Muszę teraz zalegalizować kwestie formalne gdyż Gaspol naciska na podpisanie umowy i mam dylemat. Patrząc po poniższych komentarzach to nie powinnam tego robić ale wówczas Gaspol chce obciążyć kosztami wywozu zbiornika wcześniejszego właściciela tj.moją rodzine na co nie mogę pozwolić. Koszt starej butli wycenili jak nową czyli blisko 10tys zł. Poki co proponują normalne stawki za dzierżawę i samo paliwo. Za ile teraz z rynku wolnego można kupić propan butan? Z kim najlepiej współpracować? Dzięki za pomoc.

Ogrzewanie LPG?

3 lip 2022

Uwaga! Miałem podpisaną umowę z Gaspol na dostarczanie LPG do celów grzewczych. Płaciłem 7.80 zł za m3. Teraz cwaniacy zaproponowali mi zakup 1m3 za 15,66 zł. Rozwiązałem umowę. Przechodzę na piec indukcyjny. Przynajmniej otrzymam jakąś dotację (może). Chory kraj, podwyżka o 100% i wszyscy się cieszą, że jest tak dobrze. A przecież LPG jest ubocznym produktem rafinacji ropy naftowej. Dla Gaspol to szybka droga do utraty wielu tysięcy indywidualnych odbiorców gazu. I bardzo dobrze chytry dwa razy traci.

Twój stary

19 kwi 2022

Dno i dwa metry mułu. Odradzam. Projektant niekompetentny w swoim zawodzie. Reszta firmy 0 pomocy radzisz sobie sam. Na końcu nawet po zaliczce jeszcze cię obciąża. Do widzenia

Jan

3 kwi 2022

Nie polecam. Omijać ich szerokim łukiem. Tylko pieniądze są dla nich ważne natomiast zeby wywiązać się ze swoich obowiązków to już nie koniecznie

Bożena

1 kwi 2022

Nie polecam w 100% . Po 20 letniej współpracy mam tego dosyć . Przysłali mi list z informacją że cena gazu od 01.04.2022 wynosi 5,50 brutto za litr . Tak się docenia klienta który zamawia systematycznie gaz i płaci w terminie!!!!! .Myślę że Rzecznik Praw Konsumenta będzie miał coś do powiedzenia w sprawie umowy i ceny gazu . NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ W 100 % .Rok temu płaciłam za gaz 2,50 brutto z litr . Przejście na ogrzewanie pompą ciepła szybko się zwróci .Życzę firmie GASPOL wielu jeleniów do zdobycia

Asia

29 mar 2022

Witam , zdecydowanie nie polecam tej firmy !!! Firma nie potrafi określić się kiedy będzie dostawa gazu , cały czas słyszymy że mamy czekać!!! Czekamy już na gaz z pustą butlą od sześciu tygodni !!!!!! I dalej żadnych konkretnych informacji tylko wymijające odpowiedzi.

Karina

21 mar 2022

Ile płaciliście miesięcznie okres zimowy Np styczeń, luty, marzec z Gaspol? Zbiornik mamy swoj , bo mamy do zapłaty 5 tys i zastanawiam się czy to normalne, jesteśmy wynajmującymi dom od 5 miesięcy i za grudzień płaciliśmy 480 zł dlatego zastanawiam się skąd ta kwota?

Monika

1 mar 2022

Podpisuję się pod tymi negatywnymi komentarzami.Bardzo żałuję że przedłużyłam z nimi umowę.Panie są nie miłe i gdy zgłasza się problem - straszą że się rozłącza , bo mówi się do nich podniosłym głosem ????????????????(a jakim tonem mam mówić gdy nie można doprosić się dostawy,ciągle odwlekają, mam ich błagać?) Jakaś paranoja.Nigdy więcej

Roza

4 lut 2022

Dramat... dostała do 14 dni. 14 dnia skończył się mój gaz (piatek), musiałam się wynieść z domu na weekend. Zaplanowali na poniedziałek, w poniedziałek do stalam pracy kwarantanne. Zadzwoniłem, przełożyłam na wtorek. Pani na infolinii mi potwierdzila we we wtorek będzie dostawa. Nie było! Oni anulowaly moje zamówienie zamiast przełożyć! Siedziałam z 3 małych Dzieci w 10st! Ewentualnie MOGA mi zrobić kolejne mówienie ale za 3 tygodnie. Kpina! BałtykGaz po wysłuchaniu tej historii przyszłam mi dostawa na drugi dzień. Można? Można! Nigdy więcej dostaw od Gaspolu!

Sylwia

20 gru 2021

Butla pusta praktycznie, w domu spala się syf z dna ponieważ śmierdzi i smoli garnki a dotankowania wciąż brak. Na infolinię też nie sposób się dodzwonić. Nie polecam.

Roman

11 gru 2021

Uwaga na tą firmę! Potwierdzam wszystkie przeczytane poniżej opinie o firmie Gaspol. JEST BEZNADZIEJNA! Spróbujcie się skontaktować (np. mailowo) w sprawie reklamacji! Byłem klientem od 2005 do 2012 i wiem co mówię! Ostatnio zakupiłem butlę 11kG - zawór główny CIEKNIE, wyciek jest duży, ale da się to stwierdzić dopiero po zdjęciu plomby i plastikowego korka. Numer plomby: SED 3273821. Nie używam mocniejszych określeń, bo mnie na prawników nie stać.

Paulina

9 gru 2021

Zdecydowanie największemu wrogowi nie życzę kontaktu, ani współpracy z firmą Gaspol. Od momentu podpisania umowy brak kontaktu. Uzyskanie informacji podczas rozmowy telefonicznej niemożliwe, kompletna spychologia. Oddzwonimy do Pani nikt nie dzwoni jak się uda dostaniesz smsa lub e-mail przy dobrych wiatrach. Po dwóch miesiącach umówiony montaż zbiornika, jednak ktoś zapomniał, że jest do tego potrzebny zbiornik, a transportu nie ma. Po ponad tygodniu montaż i transport umówiony, jednak każdy z podwykonawców zna inną godzinę dostawy zbiornika. Informacja z Gaspolu - firma transportowa sie z Panią skontaktuje. Nadchodzi długo wyczekiwany dzień montażu dowiadujemy się od instalatora, że wysypał się transport. Oczywiście z Gaspolu brak informacji konieczny kontakt i kolejne uzgodnienia. Radzę, aby każda rozmowa była potwierdzana korespondencją z ich strony - później wszystkiego się wyprą. Wszystkie prace wykonują podwykonawcy, łącznie z projektem. Gaspol niczego nie ma pod kontrolą i zupełnie się tym nie przejmuje. Pamiętajcie, że każde opóźnienie z Waszej winy to obciążenie karą finansową. Szkoda nerwów i pieniędzy na współpracę z tą firmą. Podwykonawców podziwiam, że jeszcze z nimi współpracują.

Beata

19 lis 2021

Kategorycznie nie polecam !!!butla na wlasnosc pierwsze tankowanie musi być u nich !!! Niestety z ich winy w terminie nie zrobili przyłącza. I teraz oczekują że w dużo wyższej cenie kupimy gaz. Niestety też czeka nas sprawa sądowa.. jeśli ktoś ma podobny problem proszę o kontakt może pozew zbiorowy ? beti844@o2.pl

Olek

26 sie 2021

W marcu rozwiązałem umowę, po kilku reklamacjach dopiero się odezwali po prawie połowie roku. Zbiornik dzierżawiony, nie mój. Firma za zabranie swojego zbiornika do bazy zażyczyła sobie prawie 900 zł, powtarzam: płacę za transpor ich zbiornika. Dno. Mam wrażenie, że lepiej mieć kredyt frankowy niż umowę z Gaspolem. ZERO GWIAZDKI

"partner"

26 maj 2021

Dzidostwo i wyzysk, szefom tego przybytku doradzam więcej kierowników zarabiających po 10k, którzy mają w dupie swoich dilerów. "Partner biznesowy" tak okleślaja swoich kontrahentów, lepszego dowcipu nie słyszałem, u nich ceny netto takie jak u konkurencji brutto, ale nie "przecież to lepszy gaz" Kurwa gamonie jakich malo

andrzej

3 maj 2021

zdecydowanie odradzam jakiekolwiek umowy z gaspolem - to zwykli złodzieje i oszuści; wygrałem z nimi sprawę w sądzie i pomimo wyroku sądu ( w II instancji ) nie honorują tego postanowienia i nie oddają mi pieniędzy; poszło o ich zbiornik podziemny, który przedwcześnie przegnił i szukali frajera , na którego przerzucą swoje straty; nie udało się ; poza tym ich bezczelne milczenie i absurdalne wyjaśnienia są na poziomie obecnej władzy czyli skalistego dna; odradzam i przestrzegam przed zawarciem umowy z tymi oszustami;

Jeba* Gaspol

23 kwi 2021

Nie wywiązują się z umowy. Na początku dzierżawa zbiornika za ok 300 pln brutto, potem zaczynają walić ceny 1500 za zbiornik rocznie. A do tego nikt nie jest w stanie wyjaśnić sprawy. Na telefonie jakieś bezmózgi, którzy nic nie wiedzą, a na wiadomość czekam już ponad 15 dni. Nie odpisują, nie wyjasniają, ale walą tylko ceny

Grzegorz

18 kwi 2021

Nie polecam! Czytajcie opinie bardzo drogi gaz po podpisaniu dzierżawy na butlę 2700l w ogrodzie! Kosmos!

Józef

28 lut 2021

Najgorsza firma z jaką sie do tej pory spotkałem, ludzie jeżeli nie chcecie zostać ich niewolnikami do końca zycia to omijajcie szerokim łukiem - ja chcąc po 18 latach uwolnić sie od nich, choćby po to żeby nie płacić haraczu za korzystanie z ich zbiornika po prawie 150 zł miesięcznie - nowy kosztował ok 9 tys ale nie - kupić się nie dało, musialem płacić haracz co miesiąc - ponad 27 tys zapłaciłem za coś za co jeżeli teraz chcę żeby terraz zabrali go z mojej działki to wymyślili cudowne opłaty - 900 zł demontaż, 900 zł transport, 300 zł kopia ksiażki rewizyjnej, ch ... wie ile za rzekome uzkodzenia zbiornika (powołując się na klauzule abuzywne w umowie - pod pojęciem że wszelkie koszty rozwiązania umowy ponosi klient - to cud że nie chcą transportować tego zasranego zbiornika np Boenigem do San Francisco bo przecież zgodnie z ich umową mogą ...) prawie 2 000 zł za zwrot jakiegoś wydumanego rabatu sprzed 18 lat, a wogóle od paździenilamają klienta w d... i nie raczą nawet przyjechać wypompować prawie 80% pełnego zbornika gazu

Jan

12 lut 2021

Dzień dobry jestem bardzo zły i prowadze batalie z gaspolem co wyrabiają ze swoimi klientem .Jestem ich klientem 21lat chodzi teraz o te ich naliczanie za stojące butle i za dzierzawe butli oraz naliczają opłaty za nie tankowanie w roku .Wykupiłem butle i ponad 21 lat wpłaciłem kaucje, a teraz znowu pobierają dzierzawe bo sobie zrobili nowa umowe nie fer ..Gaspol pomimo umowy zerwał umowę i podciągając ją pod nowy regulamin Troche ta firma podchodzi zle do klienta i w ten sposób tracą klientów.Tez będę szukać innego związania i wypowiem umowe Gaspolowi . Nie mówiąc o cenie wysokiej gazu.Pozdrawiam

Marcin

13 sty 2021

Gaspol to jest firma po ch..u ponieważ trzeba czekać 1 lub 2 dni na dostawe gazu

Adam

9 sty 2021

Fatalna obsługa - brak dostawy gazu kilkakrotne interwencje i maja klienta w ...... dostawa planowana na początek grudnia do dzisiaj nie dojechała. Chyba zostało tylko dochodzenie na drodze sądowej odszkodowania za poniesione koszty ogrzewania alternatywnego.

anna

18 lis 2020

Niestety nie polecam. Wszystko pięknie do momentu podpisania umowy. Potem kontakt się urywa. Brak poszanowania klienta. Zero współpracy, cena gazu z kosmosu, bajzel w popierach.

Adam

11 sie 2020

Wyssać z klienta co się da, nie licząc się z jego racjami :(( liczę na szybkie zabranie butli Gaspolu z mojej posesji.

Rysiek z klanu

12 maj 2020

Jeśli chcesz kupować najdroższy gaz to bardzo dobrze trafiłeś Gaspol . Cena promocyjna na dzień 11 maj 2020 w Gaspolu .3,20 PLN z a litr propanu dla porównania w Petrolgaz 1.20 PLN za ten sam towar. Polityka Gaspolu jest bardzo prosta sprzedać klientowi w promocyjnej cenie zbiornik ,uwiązać bardzo niekorzystną umową z zapisami o karach przymusić poprzez telemetrię do tankowania tylko i wyłącznie w Gaspolu i doić naiwnych do bólu. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą trzeba kupić własną butle i tankować gaz w dużo niższej cenie na wolnym rynku . Do zbiornika o pojemności 2700 litrów można zalać 2300 litrów gazu przy różnicy 2pln/litr mamy 4600 PLN oszczędności tylko na jednym tankowaniu

Robert

24 kwi 2020

Jestem mega zły zajechalem do jfirmy hadex gaz w Poznaniu a tam gazpol chciałem napełnić butle turystyczna która rok temu kupiłem i ta firma nie napełnia butli tylko je wymienia więc nie miałem wyjścia musiałem zostawić nowa butle a dostałem starą 9 letnia brawo

....

20 mar 2020

Nie polecam ! Po trupach do celu byle by zarobic a pracownikowi grosze placic w ogloszeniach tylko bzdury pisza .

Zibi

25 lut 2020

Gaspol jest rodzajem oszusta który oszukuje swoich klientów, w żadnym razie nic od nich nie kupować, na pewno będą chcieli cię oszukać

Lila

19 lut 2020

Wymuszają opłaty nie występujące w umowie, po czym straszą rejestrem dłużników- bardzo odradzam

Leszek

28 sty 2020

Nie mam dobrych wspomnień na temat współpracy z gaspol. Obecnie jestem przed sprawami sądowymi i poszukuje osób które jednorazowo opłaciły dzierżawę zbiornika do końca współpracy z gaspol a gaspol pomimo umowy przyrzeczenia zerwał umowę podciągając ją pod nowy regulamin. Zainteresowanych proszę o kontakt szuto@op.pl

Woj

2 gru 2019

Oszuści przy umowach dzierżawy ostrzegam nie podpisywać są inne lepsze firmy

Elwira

24 wrz 2017

Dzisjaj dostarczył mi gaspol-dup gas w butli do kuchni gazowej,który wogóle nie chce się palić a jak już uda się go zapalić to palniki palą się na pół mocy a o przykreceniu palnika na minimum nie ma co liczyć bo odrazu gaśnie, sorry ale ja chciałem gas, a nie wodę w butli.O co tej firmie chodzi, może to są jakieś jaja.

Grzegorz

19 wrz 2017

Oszuści , złodzieje. Cena gazu po podpisaniu umowy jest 2 razy wyższa niż u lokalnych dostawców , przy rocznym zużyciu to jakieś 3000 oszczędności .Nigdy więcej GASPOL

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności