Strona główna > Gaspol opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Gaspol opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: GasPol
Adres siedziby: Aleje Jana Pawła II 80
00-175, mazowieckie, Polska
Telefon: 800 190 190
Fax:
Email: kontakt@gaspol.pl
Ocena 2.58/5 (757 głosy/ów)

Gaspol sprzedawca energii: prądu i gazu

GASPOL to firma działająca w obszarze szeroko rozumianego sektora energetycznego. Jak sama nazwa wskazuje w początkowym okresie istnienia spółki podstawową działalnością GASPOLu były usługi związane z transportem i sprzedażą gazu. W późniejszym okresie czasu firma zaczęła bardzo intensywnie działać w obszarze rozwoju sektora energii elektrycznej, a także odnawialnych źródeł energii.

Gaspol - europejskie powiązania

GASPOL wchodzi w skład holenderskiej spółki SHV, która już od końca XIX wieku działa na europejskim rynku energii. Dzięki doświadczeniu tak globalnego partnera GASPOL szczególny nacisk kładzie na jakość oferowanych produktów oraz usług, a także przykłada dużą wagę do satysfakcji klienta filnalnego, którym jest zarówno przedsiębiorca jak i odbiorca indywidualny.

Gaspol – ogólnopolska sieć dystrybucji

Gaspol dysponuje dwoma terminalami przeładunkowymi – morskim w Gdańsku oraz kolejowym w Małaszewiczach, a także siedmioma rozlewniami gazu płynnego w takich miejscowościach jak Barlinek, Lubartów, Łomża, Nowy Targ, Pleszew, Rypin i Stąporków. Jej ogólnopolska sieć dystrybucji Gaspolu obejmuje aż 300 autoryzowanych dystrybutorów i 20 tysięcy punktów sprzedaży detalicznej w całym kraju. W 2013 roku firma znalazła się na 283. miejscu w rankingu największych tego typu firm w Polsce.

Oferta gazu ziemnego w Gaspol

Gaspol jest jednym z największych dostawców gazu ziemnego w kraju. Firma może dostarczyć go klientom indywidualnym i biznesowym wszędzie tam, gdzie istnieją sieci gazu ziemnego wysokometanowego Polskiej Spółki Gazownictwa. Gaspol, jako firma usługowa, stawia na niskie ceny, terminowość i optymalizację płatności oraz partnerskie relacje ze swoimi klientami.

Zmień dostawcę gazu ziemnego na Gaspol

Klienci, którzy są już podłączeni do sieci gazowej Polskiej Spółki Gazownictwa mogą skorzystać z oferty Gaspolu 30 dni od podpisania umowy. Zmiana sprzedawcy to jedna z korzyści uwalniającego się rynku gazu ziemnego. Zmiana sprzedawcy jest szybka i bezproblemowa, a odbywa się bez żadnej ingerencji w gazomierz i przyłącza czy oraz bez dodatkowej instalacji.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Maks

Maks
15-05-2023

Po kilkunastu latach współpracy, po rezygnacji z usług i rozwiązaniu umowy, firma Gaspol traktuje klienta jak śmieć. Takiego bałaganu i krętactwa jeszcze nie widziałem. RADZĘ OMIJAĆ tego dostawcę!
Beata

Beata
21-04-2023

W zasadzie winnam nie użyć ani jednaj gwiazdki, gdyż na nią nie zasługują. SZUKAJCIE INNYCH DOSTAWCÓW, GDYŻ TA FIRMA NA WIARYGODNOŚĆ NIE ZASŁUGUJE !!!!! Po podwyżce ceny od kwietnia 2023 postanowiłam zrezygnować (choć nie musiałam) z ich usług. Po wypowiedzeniu nie wolno Gaspolowi podnieść ceny za dzierżawę butli. Co zrobili ? Oczywiście przysłali fakturę z wyższą ceną. Tak czynią naciągacze i oszuści i tak właśnie czyni Gaspol. Trudno tracić czas na opisywanie dalszych perturbacji związanych z rozwiązaniem umowy. Mądrym będzie ten, kto nie podejmie współpracy z tą firmą.
Marko.

Marko.
16-04-2023

Dnia 07.04.2023 otrzymaliśmy pismo z GASPOL Lubartów nadane 31.03.2023 r. informujące nas, że od 1 kwietnia 2023 będą zmienione stawki za użytkowanie zbiornika na gaz płynny. Obowiązująca dotychczas stawka zostanie zmieniona w oparciu o wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem wzrośnie o 14,4 %. Tak wyglądają dobre praktyki stosowane przez GASPOL. OMIJAĆ, Z DALEKA. Kiedy Rząd wprowadza tarcze dla klientów, to GASPOL z pozycji siły, wprowadza dla klientów nowe, znacznie wyższe stawki za użytkowanie zbiornika. W obecnych czasach jest wszystko możliwe, przykład bankructwo Credit Suisse.
Rafał

Rafał
08-04-2023

Szkoda ,że się nie da zaznaczyć „zero” gwiazdek. Jedna to stanowczo za dużo. Wszystko ładnie wygląda przy podpisaniu umowy. Niestety dalsza współpraca to ciągłe zmiany cen za użytkowanie zbiornika i dodatkowe opłaty. Przy rozwiązaniu umowy po 19 latach prawie 3tys kosztów. Omijać szerokim łukiem.
Joanna

Joanna
13-02-2023

Gaspol każę placic dzierżawę za wykupiony zbiornik, nie ma odpowiedzi na maile , założę się że zaraz sprawę przekierują do windykacji i będę się z tym bujać miesiącami. Długo mam do czynienia z tą firmą i jak już złapią klienta to mają na niego totalnie wywalone , najsprawniej pracuje dział windykacji, naliczają odsetki za faktury, które są zapłacone w terminie a do nich jakimś cudem pieniądze nie dochodzą. Nie sposób się z takiej sytuacji wyplątać , bo nie ma z kim rozmawiać, po prostu trzeba płacić. Dodam jeszcze, ze gaz to chyba najdroższy w Polsce. Totalnie nie polecam tej firmy, omijać szeroki łukiem.
Monika

Monika
26-01-2023

Proszę o omijanie tej firmy szerokim łukiem. Zabrali butle a mi każą płacić za nie , twierdzą że nie były zwrócone . Straszą sprawą w sądzie dostałam wezwanie do zapłaty od kancelarii prawnej. Wykonałam do nich dziesiątki telefonów i za każdym razem trzeba było wszystko od początku tłumaczyć bo nikt nic nie wie. Zapłacę za te butle żeby już nie mieć z nimi nic do czynienia, ja nie zbankrutuję a oni na pewno się na takim postępowaniu nie dorobią. Nie życzę nikomu nic złego ale jak to w życiu bywa kij ma dwa końce.
Byli niebyli klienci

Byli niebyli klienci
22-12-2022

Ta firma to jawni oszuści i naciągacze. Najpierw obiecują, że dopełnią wszystkich formalności, żeby umowa na dostawę była w ogóle zasadna tylko po to by podpisać umowę a potem się okazuje, że to my musielibyśmy wszystko sami załatwić, więc wypowiedzieliśmy umowę a oni wystawili fakturę za jakiś projekt, który nam do niczego nie był potrzebny. Lichwa lichwa lichwa idziemy do sądu ocena "0"
Klient

Klient
21-11-2022

Nie polecam firma oszukuje ludzi Miałem w dzierżawię ich butle z gazem nie przedłużyłem umowy zabrali butle i skrzynkę a po dwóch latach przysyłają list ze butle nie sa zwrócone Odradzam i nie polecam tej zjeban.. firmy
92  mama

92 mama
07-10-2022

Przyjechali ze zbiornikiem,wyjeli dzwigiem jedna część bramy bo nie mogli wjechaćprzy tym uszkodzony został słup wraz z zmocowaniem ????Zamontowali cały dzień piękny biały zbiorniczek przyjechal technik i powiedzial mi CO TO BYŁ ZA IDIOTA ,ZEBY TAK BLISKO GARAŻU ,A GARAZ BYŁ NIZEJ POD DOMEM POSTAWIĆ ZBIORNIK !.Wszystko mialam przerobione i gotowe do zatankowania bo zbliżala się zima i chcialam się z niepełnosprawną mamą nareszcie wprowadzić do ciepłego domu.Wstrzymalałam część nsleznosci do czasu kiedy bedzie przeprojektowane ,a zbiornik w innym miejscu zakopany .Trwalo to 11 miesiecy.I zakopali zostawiając na wierzchu wystający z ziemii uszkodzony ostry pret od uziemienia ????Kolejna szkoda ,ktore byly zglaszane .W tym czasie podali mamę do sadu o niepłacenie zaleglej kwoty co było zgłaszane telefonicznie przez nas i zaakceptowane przez pracownikow ze oczywiscie zaplaci pani resztę jak bedzie wszystko gotowe.Suma sporu byla 7.500 ale się odwolalam bo nie zgadzało sie ich rozliczenie.To policzyli jeszcze raz i wyszlo 4.350 .Sprawa przegrana bo powodow znaleźli tysiąc+ koszta sądowe itp.5.200???? Jeszcze jedno zbiornik był nie używany ,wina projektanta jeszcze policzyli mi dwa razy za dzierżawę.Przez te 11 miesiecy musiałam płacić za pokoj bo nie moglam się wprowadzić.Nasze maile i pisma gdzies zsmietli pod dywan bo kogo obchodzi jednostka.ŻYGAĆ MI SIE CHCE !????
Grzegorz

Grzegorz
06-10-2022

Z życzliwości odradzam umowę z Gaspol na dzierżawę ich butli. Ceny za gaz do takich butli na wyłączność Gaspolu są znacznie ponad cenę rynkową, a tzw. ,,cena stała” ma na celu uśpić naszą czujność. Przez trzy lata będziesz przepłacał mniej niż potem, ale zawsze jest tak samo. W obu przypadkach w plecy. No i te koszty demontażu zbiornika, gdyby Ci przyszło do głowy zrezygnować z ich butli…