Porównaj oferty
Audax Renewables opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Audax Renewables opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.15 (858 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Audax jest aktywna na polskim rynku energetycznym od roku 2011, dostarcza prąd i gaz ziemny. Obsługuje tysiące klientów w Polsce i setki tysięcy na arenie europejskiej. Audax zyskuje uznanie w oczach klientów dzięki swoim atrakcyjnym ofertom i wyjątkowemu podejściu do usługobiorców. W 2016 roku firma stała się częścią znanej grupy kapitałowej Audax Renewables S.A. - jest to renomowany europejski koncern, którego centrala znajduje się w Hiszpanii. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami jako klient indywidualny bądź przedsiębiorstwo to oferta firmy jest właśnie dla Ciebie.

Nazwa spółki

Audax Renewables

Adres siedziby

Żurawia 6/12
00-503 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 350 06 73

Email

bok@audaxenergia.pl

Numer KRS

0000335601

NIP

5272609597

Audax Renewables sprzedawca energii: prądu i gazu

Istnieje możliwość skontaktowania się z odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami Obsługi Klienta. Jako interesant oprócz tego, że zostaniesz poinformowany szczegółowo o najnowszych ofertach i najlepszych promocjach dopasowanych idealnie dla Twojego komfortu, oszczędności czasu i pieniędzy. Istnieje możliwość negocjacji warunków cenowych. Firma od lat legitymuje się wysoką klasą świadczonych usług oraz tym, że każdy zainteresowany traktowany jest indywidualnie, są to rzeczy, które mają wyróżniać firmę spośród licznej konkurencji. Audax posiada koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, ważną do 23 maja 2023r. oraz na obrót paliwami gazowymi - ważną do 31 grudnia 2030r.

Audax Renewables sprzedaż energii elektrycznej

Oferta którą przedstawia Audax Renewables daje spore możliwości wyboru. Każdy klient biznesowy korzystający z taryfy A, B i C uzyskuje dedykowanego doradcę, specjalistę w zakresie sprzedaży prądu i paliw gazowych. Audax daje szansę negocjacji ceny, wynika to z faktu, iż każdy klient może mieć różne oczekiwania i predyspozycje związane z kupnem prądu i gazu. Jak to możliwe, że ta firma oferuje niskie ceny? Naliczanie mniejszej marży od konkurencji na każdą sprzedaną Megawatogodzinę, mniejsze koszty stałe, to dzięki temu istnieje możliwość sprzedaży tańszego prądu odbiorcom końcowym. Firma Audax gwarantuje stałą, niską cenę opłaty handlowej, w całym okresie trwania umowy. Pomimo sporej konkurencji spółka dobrze radzi sobie na rynku nie tylko polskim ale i europejskim, co może świadczyć o wysokim poziomie świadczonych przez nią usług.

Audax Renewables sprzedaż gazu ziemnego

Liberalizacja rynku energetycznego odbiła swoje piętno również na sprzedaży paliw gazowych. Wiele firm wraz ze sprzedażą prądu łączy w dzisiejszych czasach właśnie sprzedaż gazu ziemnego. Audax Renewables jest jednym z wielu graczy na obecnym, ciągle rozwijającym się, rynku gazu ziemnego. Przejście na gaz sprzedawany przez Audax nie wymaga zmiany instalacji gazowej ani licznika. Pełny proces zmiany sprzedawcy jest wykonywany przez Audax. Jeżeli chcesz się przekonać o tym ile możesz zaoszczędzić na zmianie to zapraszamy do zapoznania się z ofertą prądu i gazu od Audax. Znajduje się ona w porównywarce cen Energii elektryczne i gazu ziemnego Optimal Energy.

Audax Renewables oferta rekomendacyjna

Wśród wielu ciekawych ofert znajduje się jedna, która szczególnie przykuwa uwagę potencjalnego usługobiorcy jest to program rekomendacyjny. Polega on na poleceniu oferty Audax swoim znajomym, dzięki czemu możemy odebrać 100zł za każdą skuteczną rekomendację. To wszystko jest możliwe po wcześniejszej rejestracji na stronie firmy. Nie jest to oczywiście jedyna oferta promocyjna oferowana przez tego sprzedawcę. Pozostałe są omawiane w trakcie indywidualnych negocjacji dotyczących końcowej umowy zawartej pomiędzy Firmą Audax a kontrahentem.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2.09 z 44 opinii klientów)

PG

27 kwi 2022

Zwykli Oszuści którzy świadomie i celowo wprowadzają w błąd . Jak się biznes kręci to kasę biorą , a jak trzeba się wywiązać ze zobowiązań to rozwiązują umowę i wpuszczają klienta w kanał. Banda oszustów!!!!! Dałbym ocenę ZERO , ale trzeba wybrać jedną * ;((

bp

30 mar 2022

Audax chyba zamyka interes, wczoraj 29 marca otrzymałem pismo które było napisane 23 marca, iż od 29 marca mamy wypowiedzianą umowę na gaz.

IRENEUSZ ŚMIGELSKI

22 lut 2022

NAJGORSZA FIRMA Z KTÓRĄ PRZYSZŁO MI WSPÓŁPRACOWAĆ ZERO KONTAKTU ZERO REAKCJI NA REKLAMACJE CENA PRĄDU PLUS OPŁATY DODATKOWE KOSMICZNE NIE POLECAM

Wspólnota mieszkaniowa

17 gru 2021

Jesteśmy wspólnotą mieszkaniową - mamy zawartą umowę na dostawy gazu na rok 2022 z gwarantowaną (!!!) stawką 110 pln. Audax nieformalnymi pismami (bez podpisu kogokolwiek, sama pieczątka "biura obsługi klienta") usiłuje od 17 stycznia podnieść stawkę do 520 pln netto/MWh (pięćset dwadzieścia !!!!). Złodzieje!

Wściekły Handlowiec

16 lis 2021

W 2021 r. pozyskałem na rzecz firmy AUDAX około 40 firm z całej Polski. Zdecydowałem się zaproponować im usługi AUDAX ze względu na przystępne ceny i niezbyt uciążliwą papierologię. Choć klienci mieli wpisane w umowie stałe ceny na okres 2021-2023 zarówno w prądzie, jak i w paliwie gazowym, AUDAX z początkiem miesiąca postanowił zrezygnować z dotychczas zapisanych stawek i podnieść ceny energii do 576 zł za MWh!!! Ponadto klientom, którzy mieli podpisane umowy na stałą cenę gazu, zabrał możliwość pozostanie w tym wariancie zakupowym i chciał ich przenieść na wariant giełdowy. Jestem naprawdę wściekły, że taka sytuacja miała miejsca i muszę teraz przed swoimi klientami świecić oczami!!! Zdecydowanie odradzam zarówno klientom, jak i innym handlowcom pracę na rzecz AUDAX!!!

Spinetta

1 wrz 2021

Firma Audax zaprasza do kontaktu telefonicznego specjalnym pismem (bo umowa wygasa), po czym nie ma nikogo, żeby ten telefon odebrał. Czekałam przy muzyczce pół godziny i się poddałam. Placówek stacjonarnych firma nie prowadzi. Jako klientka czuje się zlekceważona.

Bd

8 kwi 2021

Fatalna forma. Rzeczywiście jest tak że zmieniają stawki podczas przedłużania umowy naciągają na przedplatach a po rozwiązaniu umowy nie zwracają nadpłaty środków płatniczych. Komunikacja z przedstawicielami firmy mniej niż zero. Ignorują e maile nie odbierają telefonów zdecydowanie odradzam. Jedna gwiazdka to i tak za dużo.

Partner

7 kwi 2021

Nie wypłacają pieniędzy partnerom za większe umowy. Zmieniają warunki w trakcie gry. Udają ,że nic sę nie stało. Dyrektor Pan R.SZ nie ma nic do gadania . Jak zarząd stwierdzi ,że za jakąś umowę ma nie wypłacić partnerowi prowizji to po prostu musi wykonać i nie wypłacać. Taki przykład pseudo biznesu.

Jacek

6 paź 2020

Jakieś nowe opinie nt. tej firmy?

Paweł

12 sie 2020

Korzystam z tej firmy 2 rok i wszytko jest w porządku. Najważniejsze że nie liczą odsetek gdy czasem się spójnię

maciek

26 lip 2019

Firma nie jest przyjazna dla konsumenta . Piętrzy problemy przy kontaktach telefonicznych i emailowych . Omijajcie ją szerokim łukiem.

Teresa

25 cze 2019

Poprosiłam firmę Adax ,żeby dostawać rachunki papierowo. Rachunku nie dostałam ani papierowo ani mailowo ,a wezwanie do zapłaty przychodzi. Nie polecam tej firmy ,bo same kłopoty.

Waldemar P.

15 gru 2018

Zachęcam wszystkich odbiorców energii do rozwiązania umów. Z takim CHAMSTWEM jak w audax dawno się nie spotkałem. Za kilka złotych niedopłaty potrafią wyłączyć prąd na wiele dni. Nie interesuje ich, że zbliżają się Święta a lodówka jest pełna żywności. Mieszkanie ogrzewane energią elektryczną też potrzebuje energii zimą.

Kazimierz Woźny

11 paź 2018

dobry dostawca, pomogli mi po energii dla firm

Marek

27 lip 2018

Te opinie na plus i polecenia to na pewno dodaje modernizator firmy Audax. Ja skusiłem sie na podpisanie umowy z Audax mimo ze był i jest najdroższy ale z zycia wiem ze to co tanie nie znaczy dobre! To nie byla pierwsza zmiana, dlatego tez chcialem podpisać wydawało mi sie z duza znana i wiarygodna filia. Jak się okazało rachunki ktore dostaje sa szacowane, sprzedawca zapewniał mnie ze tylko pierwszy miesiac, potem dostanę rozliczenie i fv beda na podstawie zuzycia. Gowno prawda!! W tym momencie moja firma jest duzo, dużo na minusie a firma Audax nie daje sobie rady z rozliczeniem mnie.

D

26 cze 2018

Jestem w firmie Audax wcześniej Deltis od 4 lat, powiem szczerze ze takiego podejścia do klienta sie nie spodziewalam! Konsultant był nie mily, wyniosly, arogancki. W zadnym wypadku nie było sposobu żeby się z nim dogadać. Postanowiłam zadzwonić na infolinie i tam uzyskac jakieś informacje, ale Pani która odebrała mialam wrażenie ze nie wie o czym mowi. Niestety konsultantka z ktora zawieralam umowę i ktora zawsze byla skora do pomocy juz nie pracuje. Postanowiłam zakonczyc współpracę z firma Audax i wracam do starego dystrybutora.

Wiesław

21 cze 2018

Kiedy zwróciłem się o całkowite rozliczenie zużytej energii, otrzymałem rachunek z nadpłata 190,14 zł. Z terminem zwrotu nadpłaty. Kiedy po tym terminie nie otrzymałem pieniędzy, zwróciłem sie do nich ponownie mailowo, dlaczego do tej pory nie otrzymałem zwrotu nadpłaty. Po czym od działu windykacji otrzymałem odpowiedź że to ja mam im jeszcze dopłacić 10,08 zł. Jawna manipulacja. Chcąc naciągnąć.Klienta.

Jerzy

17 maj 2018

To mój kolejny sprzedawca energii i powiem szczerze - jest źle. Konsultant zapewnia, że po pierwszej fakturze zaliczkowej będą przychodzić faktury na podstawie rzeczywistego zużycia. Jest to nieprawda. Szacunki przychodzą przez pół roku, potem jest faktura rozliczeniowa, która jest ... interpolacją. Nigdy nie zgracie faktur za zużytą energię z fakturami OSD, bo są różne okresy rozliczeniowe. Na reklamacje - odpowiedzi bez sensu. Nazywają interpolowane odczyty "rzeczywistymi" bo obliczył je ich system na podstawie rzeczywistych odczytów i ich algorytmu. Śmieszne? Straszne. Nie twierdzę, że oszukują na rachunkach - ale na pewno NIGDY ich nie skontrolujecie. Nie podają odczytów, na podstawie których wyliczyli. Bo nie muszą. Owszem - nie muszą. Ale MOGĄ przecież. Nikt im nie zabrana. Na moje żądanie wystawienia faktury rozliczeniowej odpowiedzieli, że mogą to zrobić. jak dostaną odczyty od OSD, który im często ich nie dostarcza. Kolejne KŁAMSTWO bo w korespondencji poprzedniej załączyli mi zestawienie odczytów, jakie otrzymali od OSD. Jednym słowem - kto nie chce płacić na oślep ile zażądają - niech lepiej się trzyma od tej firmy z daleka.

Paweł

23 lut 2018

Przedstawiciel na plus dla firmy Audax Energia. Kontakt współpraca, na wysokim poziomie. Natomiast rozliczanie FV przez firmę to jakiś absurd... Faktura opłacona z innym tytułem wpłaty odebrana została jako nieopłacona co w skutkowało odcięciem energii elektrycznej w mieszkaniu. Brak podglądu swoich rachunków, kontakt z obsługą klienta tragiczny, odpisali po miesiącu. serdecznie nie polecam.

Waldek

2 lut 2018

Przedstawiciel był dość przekonujący zaufałem muszę przyznać że to był dobry wybór. JAk tak liczę faktury to jest różnica. Jak dla mnie wszystko jest ok

poszkodowana

17 sty 2018

Ja idę na Energa Obrót z Gdańska do Prokuratury skandal rachunki kosmiczne a za rozwiązanie umowy za każdy miesiąc 50 zl kary umowa na 2 lata mus i opłata ukryta handlowa co nie ma prawa żaden sprzedawca energii pobierać złodzieje i mafia

4k

27 gru 2017

Fatalna jakosc obslugi klienta PO podpisaniu umowy. Nie odpisuja na meile. Nie mily kontakt telefoniczny. Brak info nt aktualnego salda na koncie. Problem z odzyskaniem nadplaty. Nieracjonalne prognozy, np w II roku umowy o 100% wyższe niz zuzycie prądu w I roku. Rozliczenia prognoz dopiero po 4 miesiącach od półrocza. Zdecydowanie nie polecam

Janusz

15 gru 2017

Przestrzegam wszystkich, przed podpisywaniem umów na sprzedasz gazu z f-mą AUDAX Energia. Powodów - przynajmniej i mojej strony jest kilka... Po pierwsze. Firma po podpisaniu umowy przetrzymuje dokumenty i nie przesyła do operatora który zakłada licznik i dostarcza gaz do nieruchomości. W moim przypadku AUDAX Energia przetrzymała dokumenty aż 10 dni(do PGNiG dokumenty trafiły po 10 dniach), co spowodowało, że standardowa procedura podłączenia do sieci wydłużyła się dodatkowo o co najmniej 10 dni. Po drugie. Przez niekompetencję pracownika AUDAX Energia obsługującego moją umowę (mam tu na myśli p. (moderacja)), mimo iż wszelkie dane w umowie napisane były poprawnie, dokumenty do operatora Pani ta przesłała pismem przewodnim z błędem w moim nazwisku (literówka) co dodatkowo przedłużyło proces podłączania mojej nieruchomości do sieci gazowej. Po trzecie. Żadne moje interwencje w Firmie AUDAX Energia nie są traktowane poważnie, więc uważam, że miła współpraca kończy się z chwilą złapanie "jelenia" czyli osobę która podpisze umowę... Później niech się martwi sama! Z informacji jakie uzyskałem w PGNiG i PSG czyli operatorów sieci gazowej nie jest tak, że w okresie przedświątecznym (mam na myśli grudzień '17)jest dużo więcej zleceń na podłączenie gazu. Zlecenia z chwilą wprowadzenia do systemu realizowane są prawie z dnia na dzień... Reasumując przez AUDAX Energia mój nowo wybudowany dom jednorodzinny do Świąt Bożego narodzenia nie będzie zaopatrzony w gaz ziemny... Nikomu nie życzę takiej sytuacji jaka przydarzyła się mojej rodzinie.

Tadek

1 gru 2017

Jestem jednym z tych zadowolonych, a nawet byłem bo w tej chwili przez nich nie mam prądu. Nie stać mnie na niego. Tak zaoszczędziłem - przez rok 5,500 zł. w kieszeni, a więc jest ok. Tylko dla czego umowa na min.3 lata bo po 5 latach przychodzi wyrównanie umowne z rachunkiem do opłaty zaległości, a ona w kwocie 63,800 zł. Na sądową litość nie ma co liczyć, koszta rosną o kolejne 3,600 zł. i tak zaoszczędziłem będąc tym najmądrzejszym.

Edyta

1 sie 2017

w trakcie rozmowy pracownik był bardzo miły i uprzejmy, niestety odkąd zaczęłam dostawać faktury jest coraz gorzej. Faktury są "szacunkowe" i mimo moich licznych próśb, podawania stanów licznika, tłumaczeń cały czas faktury są bardzo mocno zawyżane i tylko jestem straszona, że jak nie zapłacę, to oddadzą sprawę do windykacji! Teraz, po zaledwie kilku miesiącach, faktury są już zawyżane za każdy miesiąc letni prawie 10-krotnie! Co daje niebagatelne sumy, po kilkaset złotych więcej, z miesiąca na miesiąc. Najpierw przez pierwsze pół roku twierdzili, że będzie t wyrównane po zweryfikowaniu licznika (co 6 miesięcy i nie mam innej możliwości), teraz po weryfikacji, kiedy widać dokładnie, że faktury są zawyżone... nikt się tym w firmie Audax nie przejmuje i nadal dostaję strasznie zawyżane faktury!

Zenon

26 maj 2017

załamałem sie , jak przeczytałem że Deltis to oszuści , a juz miałem podpisać umowę, moi znajomi też

mmm

10 sty 2017

a ja z nimi podpisałam i wyrżnie tłumaczyli mi że bezterminowo, a wstawili na 3 lata, a teraz chcą po 39 zł za miesiąc jak odstąpię od umowy

Anna Wroc

2 sie 2016

Rzetelna firma, wszystko zgodnie z umową i żadnych kruczków. Mam taniej i to jest dla mnie najważniejsze. Jak mi się będzie kończyć umowa z Deltis to napewno przedłużę u nich znowu.

Klient

23 cze 2016

W deltis jestem od roku i postanowiłem wrócić do Energa, W umowie z Deltis mam na czas nieokreślony i wypowiedzenie umowy 1 miesiąc a oszuści z Deltis mamią mnie że nie mogę wrócić do Energa bo umowę mam na czas określony i 6 miesięcy na wypowiedzenie, przy czym straszą, że jesli sie zdecyduje na wczesniejsze odejscie to nalicza mi koszty ze hohoho! Banda i tyle... Wysłałem im w e-mail kopie mojej umowy z jasno napisaną powyżej wzmianką a oni swoje i odsyłają w załączniku jakiś regulamin i twierdzą, że na mojej umowie to co pisze jest informacyjne jeśli ktoś ma umowę na czas nieokreślony! Nie dajcie sie omamić

Marek W.

17 cze 2016

Przewidywalność kosztów wyniakjąca ze stałej ceny i prognozowanego wolumenu.

Bożena D.

13 cze 2016

fajnie ze chcecie podzielic sie swoja opinia, ale droga klientko i Pani Zosiu, moze by tak sprecyzowac bardziej swoje komentarze. Nie wypada oczerniac firme i nie pisac dlaczego? jako przyszla klientka byc moze firmy Deltis chcialabym wiedziec cos wiecej, bo akurat oferte na rynku maja bardzo atrakcyjna i w porownaniu do innych firm nie odlanazlam kruczkow w umowie, moze ktos mnie oswieci gdzie ich szukac????

Klientka

4 cze 2016

Wisza mi juz 800 kw i nie zamierzaja sie rozliczyc od ponad roku.Oszusci obracaja pieniedzmi klientow

Zosia

12 maj 2016

Oszusci nie podpisujcie umow!!!

Roman P.

21 kwi 2016

Ja właśnie dostałem umowę do podpisania z Deltis, ale zanim odeślę, chciałem sprawdzić opinie o firmie. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób ktoś został oszukany? Już trzeci raz przeczytałem umowę i załączniki i nie znajduję żadnych haczyków? Na co powinienem zwrócić uwagę???

ON

15 kwi 2016

Mnie natomiast przez cały proces przeprowadziła sympatyczna p. Ania - cena na umowie jest taka na jaką się umówiliśmy, a przede wszystkim jest taniej niż było.

Karol P.

5 kwi 2016

Dzień dobry. Czytając powyższe komentarze zastanawiam się, dlaczego ludzie podpisują umowy, których nie czytają, a potem mają pretensje, że ktoś ich oszukał? Czy czytanie ze zrozumieniem stało się naprawdę takim wyzwaniem? Ja we wrześniu podpisałem umowę z firmą Deltis. Oczywiście przed podpisaniem przeczytałem umowę i załączniki dwa razy. Mam prąd budowlany, bo jestem na etapie budowy domu. W Deltis dostałem stawkę 45% niższą za KWh niż od swojego dystrybutora. Do tego nie płacę opłaty handlowej, a wcześniej co miesiąc płaciłem 28 zł. Zużywam dużo prądu, więc i rachunki mam dość wysokie. Po zmianie sprzedawcy oszczędzam ok. 200 zł miesięcznie. Dla mnie wszystko jest zgodne z umową.

Dominika

15 gru 2015

Ja zmieniłam jakiś czas temu sprzedawcę z RWE na DELTIS i co miesiąc oszczędzam ok. 30 zł. Wzięłam ofertę STALE TANIEJ, bo jest gwarancja ceny na 3 lata. Płacę 23 gr za 1 KWh, wcześniej prawie 28 gr. Do tego na samej opłacie handlowej oszczędzam 60zł rocznie. Podaję sama stan licznika i dostaję raz na 2 miesiące do szacowany rachunek. Dla mnie jest wszystko ok, czyi zgodnie z podpisaną umową.

Rychu

3 gru 2015

Omawiane kwestie warunków współpracy telefonicznie lub mailowo jednak nie ma przeszkód, żeby podpisać umowę w lokalu. Jakim trzeba być idiotą, żeby nie przeczytać umowy i ją podpisać? Współczuje wam braku rozumu, ja odebrałem umowę i kazałem kurierowi spadać. Przeczytałem na spokojnie i odesłałem na własny koszt. Standardowe formy rozliczeń, konkretne informacje w Biurze Obsługi Klienta, terminowo wystawiane faktury i przede wszystkim niższe stawki. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecić mądrym - podkreślam - mądrym ludziom.

Kinga

1 gru 2015

Umowy są czytelne więc czytamy ze zrozumieniem zanim cokolwiek podpiszemy. Ja nie narzekam, jestem zadowolona, stawki bardzo atrakcyjne w porównianiu do RWE, które miałam do tej pory

krzysztof

1 kwi 2015

Firma rzetelna nie mieli oporow zeby wyslac mi pusta umowe. Umowa dosc czytelna. Potem przyjechal kurier i podpisalem z nimi umowe.

MaciekWawa

11 mar 2015

Na chwilę obecną pozostaje mi tylko polecić tę firmę z Warszawy. Biorąc pod uwagę 2 miesiące współpracy to wygląda na to, że wygenerowała mi pewne oszczędności.

Madzia

11 mar 2015

Zadzwonili z ofertą, umowe podpisałam przez kuriera - bez kruczków czy dodatkowych opłat, wiec wszystko ok

on

11 mar 2015

A do mnie zadzwonili i mam umowę.

wojtek

11 mar 2015

A ja jestem ich klientem - prąd jak prąd różnicy nie ma a trochę jednak oszczędzam; dla moich rodziców tez podpisałem z nimi umowę i jestesmy zadowoleni

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności