Porównaj oferty
Enesta opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Enesta opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.48 (79 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Enesta zajmująca się sprzedażą prądu i gazu swoją bogatą historię rozpoczęła dawno, bowiem już w 1937 roku! Od tego czasu po wielu przekształceniach, przejęciach i restrukturyzacjach Enesta dalej działa w sektorze związanym z przesyłem i dystrybucją zarówno energii elektrycznej jak i paliw gazowych, działając na mocy koncesji wydanych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Więcej o firmie ENESTA
Nazwa spółki

ENESTA

Adres siedziby

Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola, podkarpackie, Polska

Telefon

15 813 50 50

Email

kontakt@enesta.pl

Enesta sprzedawca energii: prądu i gazu

Bogata historia tej firmy znajduje się na jej witrynach internetowych. Opisana jest również na stronie traktującej o energii elektrycznej – Optimal Energy. Enesta świadczy także usługi związane z naprawą instalacji elektrycznych, cieplnych czy gazowych. Sprzedaż energii elektrycznej odbywa się w głównie w obrębie własnego OSD.

Enesta jako OSD

OSD czyli Operator Systemu Dystrybucyjnego to firma, która świadczy usługi w zakresie przesyłu i dostawy energii elektrycznej w zakresie pewnego przydzielonego obszaru. Firma ta odpowiedzialna jest za sprawne funkcjonowanie całego systemu i jest z niego skrupulatnie rozliczana przez Urząd Regulacji Energetyki. Więcej informacji na temat okręgu w jakim działa Enesta znaleźć można na witrynie porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Co może zaoferować Enesta w zakresie dostawy prądu i gazu?

Korzystając z usług Enesty mamy pewność, że współpracujemy z polską firmą, której kapitał jest tylko i wyłącznie polski. Jeśli patriotyzm konsumencki nie jest dostatecznym argumentem, to z pewnością powinna być nim cena. Mniejsza ilość klientów tego operatora wydatnie przykłada się na ceny zarówno gazu jak i prądu. Przejrzysta umowa i warunki współpracy sprawiają, że nie czujemy się nabici w butelkę po kilku miesiącach od zmiany operatora, a to szczególnie ważne w dobie skomplikowanych umów, klauzul, wyłączeń, promocji, gwiazdek i drobnych druczków. Enesta oferuje przejrzyste zasady w zakresie dostawy prądu i gazu od samego początku współpracy aż do jej ewentualnego zakończenia.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności