Strona główna > Enesta opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Enesta opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: ENESTA
Adres siedziby: Kwiatkowskiego 1
37-450, podkarpackie, Polska
Telefon: 15 813 50 50
Fax: 15 813 50 50
Email: kontakt@enesta.pl
Ocena 3.49/5 (78 głosy/ów)

Enesta sprzedawca energii: prądu i gazu

Firma Enesta zajmująca się sprzedażą prądu i gazu swoją bogatą historię rozpoczęła dawno, bowiem już w 1937 roku! Od tego czasu po wielu przekształceniach, przejęciach i restrukturyzacjach Enesta dalej działa w sektorze związanym z przesyłem i dystrybucją zarówno energii elektrycznej jak i paliw gazowych, działając na mocy koncesji wydanych przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Bogata historia tej firmy znajduje się na jej witrynach internetowych. Opisana jest również na stronie traktującej o energii elektrycznej – Optimal Energy. Enesta świadczy także usługi związane z naprawą instalacji elektrycznych, cieplnych czy gazowych. Sprzedaż energii elektrycznej odbywa się w głównie w obrębie własnego OSD.

Enesta jako OSD

OSD czyli Operator Systemu Dystrybucyjnego to firma, która świadczy usługi w zakresie przesyłu i dostawy energii elektrycznej w zakresie pewnego przydzielonego obszaru. Firma ta odpowiedzialna jest za sprawne funkcjonowanie całego systemu i jest z niego skrupulatnie rozliczana przez Urząd Regulacji Energetyki. Więcej informacji na temat okręgu w jakim działa Enesta znaleźć można na witrynie porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Co może zaoferować Enesta w zakresie dostawy prądu i gazu?

Korzystając z usług Enesty mamy pewność, że współpracujemy z polską firmą, której kapitał jest tylko i wyłącznie polski. Jeśli patriotyzm konsumencki nie jest dostatecznym argumentem, to z pewnością powinna być nim cena. Mniejsza ilość klientów tego operatora wydatnie przykłada się na ceny zarówno gazu jak i prądu. Przejrzysta umowa i warunki współpracy sprawiają, że nie czujemy się nabici w butelkę po kilku miesiącach od zmiany operatora, a to szczególnie ważne w dobie skomplikowanych umów, klauzul, wyłączeń, promocji, gwiazdek i drobnych druczków. Enesta oferuje przejrzyste zasady w zakresie dostawy prądu i gazu od samego początku współpracy aż do jej ewentualnego zakończenia.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.