Porównaj oferty
ESV opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

ESV opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.06 (108 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

ESV – przedsiębiorstwo energetyczne, które działa na rynku od 1994 roku. Obecnie firma skupia swoją działalność na procesach związanych z przysłaniem, dystrybucją i obrotem energią elektryczną.

Nazwa spółki

ESV

Adres siedziby

Polna 12
55-011 Siechnice, dolnośląskie, Polska

Telefon

71 747 63 30

Email

sekretariat@esv.pl

Numer KRS

0000275474

NIP

8980025644

ESV sprzedawca energii: prądu i gazu

Poza własnymi sieciami dystrybucyjnymi, którymi zasilani są duzi odbiorcy energii elektrycznej, ESV prowadzi działalność związaną ze sprzedażą energii elektrycznej dla firm oraz odbiorców indywidualnych.

ESV – dystrybucja energii dla biznesu

ESV to firma, która stawia na klientów biznesowych. Działania firmy opierają się głównie na umożliwianiu transportu energii, a w tym na budowie infrastruktury energetycznej oraz jej modernizacji. Głównym obszarem działania firmy ESV jest świadczenie wspomnianych usług dla obszarów aktywności gospodarczej, a w tym strefy ekonomiczne i obszary przemysłowe, obiektów użyteczności publicznej, takich jak na przykład centra handlowe, oraz zabudowań wielorodzinnych, w tym osiedla i spółdzielnie mieszkaniowe.

ESV – sprzedaż energii

Od 2007 roku można samodzielnie wybierać dostawców energii. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i zoptymalizować firmowe wydatki, ESV jest firmą wartą rozważenia. Plusem oferty ESV są niskie ceny i jasne warunki oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju biznesu.

ESV – dystrybucja ciepła dla przemysłu

ESV posiada kompetencje w obszarze wytwarzania i dystrybucji ciepła. Wszystkie usługi w tym sektorze odbywają się za pośrednictwem ESV Wisłosan Sp. z o.o. na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nowej Dębie. Jeśli prowadzisz firmę w tym regionie, możesz skorzystać z oferty ESV.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ESV

ESV to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Działa w kraju już od 1994 roku. Głównym celem spółki jest oferowanie stabilnych cen, które pozostaną niezmienne niezależnie od okoliczności oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. ESV to bogata oferta destytucji ciepła i energii oraz budowy infrastruktury energetycznej dla sektora przemysłowego. To jasne warunki i stabilne ceny.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (4 z 1 opinii klientów)

Adam

4 lis 2019

Normalna firma

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności