Strona główna > ESV opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

ESV opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: ESV
Adres siedziby: Polna 12
55-011, dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 747 63 30
Fax: 71 306 27 49
Email: sekretariat@esv.pl
Ocena 3.08/5 (107 głosy/ów)

ESV sprzedawca energii: prądu i gazu

ESV – przedsiębiorstwo energetyczne, które działa na rynku od 1994 roku. Obecnie firma skupia swoją działalność na procesach związanych z przysłaniem, dystrybucją i obrotem energią elektryczną. Poza własnymi sieciami dystrybucyjnymi, którymi zasilani są duzi odbiorcy energii elektrycznej, ESV prowadzi działalność związaną ze sprzedażą energii elektrycznej dla firm oraz odbiorców indywidualnych.

ESV – dystrybucja energii dla biznesu

ESV to firma, która stawia na klientów biznesowych. Działania firmy opierają się głównie na umożliwianiu transportu energii, a w tym na budowie infrastruktury energetycznej oraz jej modernizacji. Głównym obszarem działania firmy ESV jest świadczenie wspomnianych usług dla obszarów aktywności gospodarczej, a w tym strefy ekonomiczne i obszary przemysłowe, obiektów użyteczności publicznej, takich jak na przykład centra handlowe, oraz zabudowań wielorodzinnych, w tym osiedla i spółdzielnie mieszkaniowe.

ESV – sprzedaż energii

Od 2007 roku można samodzielnie wybierać dostawców energii. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i zoptymalizować firmowe wydatki, ESV jest firmą wartą rozważenia. Plusem oferty ESV są niskie ceny i jasne warunki oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwoju biznesu.

ESV – dystrybucja ciepła dla przemysłu

ESV posiada kompetencje w obszarze wytwarzania i dystrybucji ciepła. Wszystkie usługi w tym sektorze odbywają się za pośrednictwem ESV Wisłosan Sp. z o.o. na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nowej Dębie. Jeśli prowadzisz firmę w tym regionie, możesz skorzystać z oferty ESV.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ESV

ESV to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Działa w kraju już od 1994 roku. Głównym celem spółki jest oferowanie stabilnych cen, które pozostaną niezmienne niezależnie od okoliczności oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. ESV to bogata oferta destytucji ciepła i energii oraz budowy infrastruktury energetycznej dla sektora przemysłowego. To jasne warunki i stabilne ceny.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Adam

Adam
04-11-2019

Normalna firma