Porównaj oferty
Nida Media opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Nida Media opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.64 (36 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

NidaMedia – nowy gracz na rynku sprzedawców prądu Nida media na rynku sprzedawców prąd działa stosunkowo niedługo. Początek działalności datowany jest bowiem na rok 2008. Nie przeszkodziło to jednak tej spółce w osiągnięciu pierwszych małych-wielkich sukcesów. Co roku zwiększa ona sprzedaż na rynku klienta indywidualnego, ale celuje na chwilę obecną głównie w klienta biznesowego. Nidzie zaufały min. takie firm jak IZOLMAT czy kopalnia gipsu w Leszczach.

Nazwa spółki

Nida Media

Adres siedziby

Leszcze 15
28-400 Pińczów, świętokrzyskie, Polska

Telefon

41 35 78 346

Email

biuro@nidamedia.com.pl

Numer KRS

0000181575

NIP

7262464282

Nida Media sprzedawca energii: prądu i gazu

Największym osiągnięciem NidaMedia jest jednak współpraca z łódzką firmą Atlas. Jej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Oprócz sprzedaży gazu, NidaMedia zajmuje się obrotem gazem ziemnym. Usługa ta jest stale rozszerzana na kolejne rejony działalności. Kto wie, może już niedługo przedstawiciel handlowy tej firmy zapuka właśnie do Państwa drzwi?

Rzeka Nida – rzeka możliwości

Nazwa firmy wywodzi się oczywiście od rzeki Nidy znajdującej się w Południowej Polsce będącej jednocześnie dopływem Wisły. To właśnie wokół niej skupione są liczne przedsiębiorstwa z branży energetycznej, surowcowej czy przemysłowej. To właśnie dzięki współpracy z firmami tego typu NidaMedia ma ogromny potencjał i wiedzę jeśli chodzi o sprzedaż energii elektrycznej. W przedsiębiorstwach tego typu bowiem prąd zużywany jest niemalże 24 godziny na dobę. Tak newralgiczny obszar musi więc pozostać pod opieką zaufanego dostawcy. Z tego zadania NidaMedia spisuje się jak widać znakomicie. Jeśli szukacie więc Państwo sprawdzonego partnera w zakresie sprzedaży prądu, to najlepszym wyborem będzie wejście na stronę porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy i zestawienie NidaMedia z innymi, konkurencyjnymi dla niej firmami. Jesteśmy przekonani, że oferta polskiego przedsiębiorstwa z Pińczowa będzie jedną z najlepszych – o ile nie najlepszą ofertą, jaką możecie wybrać. Niezależnie od tego, czy szukacie tańszych rachunków za prąd w waszym gospodarstwie domowym, czy firmie.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (3 z 1 opinii klientów)

ADAM

4 lis 2019

OK

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności