Porównaj oferty
Energia Polska opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Energia Polska opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.4 (749 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Energia Polska to firma należąca do grupy niezależnych sprzedawców energii elektrycznej. Na rynku działa od 2013 roku, została założona we Wrocławiu. Zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i firm. Celem firmy jest tworzenie trwałych relacji z klientami, ich edukacja związana z bardziej świadomym wykorzystaniem energii elektrycznej.

Nazwa spółki

Energia Polska

Adres siedziby

Kasztanowa 5
53-125 Wrocław, dolnośląskie, Polska

Telefon

+48 71 715 28 94

Email

biuro@energiapolska.com.pl

Numer KRS

0000488523

NIP

8992749052

Energia Polska sprzedawca energii: prądu i gazu

Prosto skonstruowana oferta oraz umowa są dodatkowym magnesem, którym firma chce przyciągnąć do siebie klientów. Sprzedaż prądu do firm odbywa się w oparciu o indywidualnie przygotowane oferty. Pomimo tego, że jest to stosunkowo dość mała firma, to powoli zyskuje coraz większą liczbę klientów. Klarowna oferta sprawia, że grono usługobiorców stale się powiększa.

Energia Polska - sprzedaż energii elektrycznej

Uwolniony rynek pozwolił na zaistnienie takim firmom jak Energia Polska. W ciągu ostatnich lat firma prężnie się rozwija. Umożliwia dostosowanie umowy do jednostkowych potrzeb, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy możliwie najniższy rachunek za energię. Ofertę tej jak i innych firm można sprawdzić i porównać na stronie Optimal Energy, tam znajduje się porównywarka cen prądu i gazu.

Energia Polska - sprzedaż gazu ziemnego

Po zdobyciu koncesji wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, firma ma możliwość sprzedaży paliwa gazowego w konkurencyjnej na rynku cenie. Istnieje możliwość podpisania umowy na sprzedaż gazu i prądu od tego sprzedawcy, dzięki temu zmniejszamy do minimum listę formalności. Zmniejszy się także liczba rachunku, ale także jego kwota. Wraz z połączeniem tych dwóch usług firma przedstawia wiele atrakcyjnych promocji.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (3.92 z 134 opinii klientów)

Miron

26 maj 2024

Gorąco polecam każdemu! Swietny dostawca, super obsługa klienta.

Janina Śliwa

24 maj 2024

Jestem już Waszym klientem.Rozszerzam fotowoltaikę bo działa bez zarzutu.Obsługa techniczna iklienta wzorowa.pdemu.

Aleksander

20 maj 2024

" Dzięki Energii Polskiej mam pewność, że moje potrzeby związane z energią elektryczną są zawsze zaspokojone. Ich podejście do klienta jest wyjątkowe, a usługi są niezawodne.

Kasper

17 maj 2024

profesjonalizm i zaangażowanie Energii Polskiej w klienta sprawiają, że czuję się zawsze pewny i zadowolony. Polecam!

Marek

8 maj 2024

Jakko klient Energii Polskiej od lat, mogę szczerze polecić ich usługi każdemu. Niezawodność, konkurencyjne ceny i doskonała obsługa klienta to tylko niektóre z powodów, dla których wybieram ich za każdym razem.

Przemko

4 maj 2024

Energia Polska to absolutny lider w branży dostarczania energii elektrycznej. Ich usługi są nie tylko niezawodne, ale także przyjazne dla klienta. Gorąco polecam każdemu!

Kozłowski

23 kwi 2024

Korzystanie z usługi odkupu nadwyżek energii elektrycznej okazało się dla mnie bardzo korzystne. Wspaniałe poczucie, że nie tylko oszczędzam, ale również zarabiam na wyprodukowanej energii!

Felicjan

20 kwi 2024

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Energii Polskiej i szybkiego czasu reakcji na moje zapytania. Polecam!

Wojciechowski

18 kwi 2024

Znakomita obsługa i bardzo atrakcyjne stawki za odkup energii.

CzesławS

15 kwi 2024

Polecam serwis odkupu energii tej firmy. Transparentne warunki i uczciwe ceny sprawiają, że czuję się doceniony jako klient.

Adamczyk

13 kwi 2024

Świetna współpraca! Usługa odkupu nadwyżek energii działa bez zarzutu, a kontakt z firmą jest zawsze szybki i efektywny.

Andrzej

9 kwi 2024

Odkup energii elektrycznej to dla nas krok w kierunku bardziej zrównoważonego stylu życia. Jestem wdzięczny, że możemy uczestniczyć w tym ekologicznym ruchu.

Ukasz

23 mar 2024

Ich podejście do klienta jest naprawdę godne pochwały, a jakość usług na najwyższym poziomie. Patrząc na swoje rachunki za prąd, widzę jak dużo oszczędzam. Gorąco polecam!

Jacek

20 mar 2024

"Współpracowałem z firmą Energia Polska przy instalacji systemu fotowoltaicznego w mojej firmie i uważam, że ich zespół był przede wszystkim kompetentny i fachowy. Teraz korzystamy z czystej energii słonecznej, co nie tylko przynosi oszczędności, ale także poprawia nasz wizerunek jako ekologicznie odpowiedzialnej firmy. "

Wawrzyniec

17 mar 2024

Super oferta dla firm, jestem zadowolony ze współpracy z Enegią Polską, nie ma na co narzekać.

Małgosia

13 mar 2024

Cieszy mnie fakt, że mam taki dobry kontakt z firmą, zawsze, w razie pytań, można zadzwonić lub skontaktować się przez maila.

Zuzanna

9 mar 2024

Nic dodać, nic ująć - profesja w swojej dziedzinie :)

ArekA

5 mar 2024

Firma i jej pracownicy podchodzą do swojej pracy naprawdę rzetelnie i na poziomie, polecam

Łużycki

22 lut 2024

Miałem okazje być obsługiwanym przez bardzo profesjonalnego sprzedawcę. Pomógł i doradził, żadnego naciągania.

Ryszard

18 lut 2024

Przyszedłem do nich z polecenia znajomych i nie zawiodłem się. Bardzo miła i rzetelna obsługa

Jarek

15 lut 2024

Nigdy nie miałem problemów z dostawą energii elektrycznej od Energii Polskiej. Polecam wszystkim!

JerzyH

12 lut 2024

Usługi energii elektrycznej tej firmy są niezawodne i bezproblemowe. Jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalizmu

Ignacy

9 lut 2024

Wielki szacun za bardzo pro kliencką postawę. Polecam wszystkim

Benedykt

3 lut 2024

Doskonała firma zajmująca się dostawą energii elektrycznej. Szybka obsługa i konkurencyjne ceny.

Dwernicki

23 sty 2024

Energia Polska dba o swoich klientów. Zawsze mogę liczyć na szybką reakcję na wszelkie pytania lub problemy. To sprawia, że czuję się naprawdę doceniany jako klient

Frydrych

17 sty 2024

Jestem klientem od dłuższego czasu, i zawsze mogłem polegać na tej firmie. Bardzo doceniam ich transparentność w kwestii cen i rzetelność w dostawie energii.

AniaK

14 sty 2024

Korzystam z usług Energii Polskiej od lat, i mogę śmiało powiedzieć, że są niezawodni. Rachunki są uczciwe, obsługa klienta jest przyjazna, a jakość usług na najwyższym poziomie.

MaksKo

10 sty 2024

Firma energetyczna, z której korzystam, zawsze dostarcza energię bez żadnych problemów. Bezawaryjność i stała dostępność prądu to dla mnie kluczowe aspekty, które spełniają moje oczekiwania.

Paweł

5 sty 2024

To było bezproblemowe doświadczenie od samego początku. Firma odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i dostarczyła klarowne informacje. Bardzo polecam!

MiłosławB

29 gru 2023

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. W niewielu firmach można uzyskać tak wyczerpujących odpowiedzi na infolinii.

Rafcio Buryslaw

27 gru 2023

Prowadzę przedsiębiorstwo i skorzystałem z usług Energii Polskiej. Jestem bardzo zadowolony. Na każdym etapie spotkałem się wyłącznie z kompetencją i pomocą w wyjaśnianiu wszelkich kwestii. Gorąco polecam.

Janusz

25 gru 2023

W tych czasach chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważna jest zielona energia. Cieszę się, że mogę być klientem Energii Polskiej.

Albin

20 gru 2023

Jestem klientem Energii Polskiej od lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Najwysza jakość świadcoznych usług!

Marzena Górczewska

19 gru 2023

Doceniam induwidualne podejście do klienta. Miła obsługa, fachowa pomoc.

JarekM

27 lis 2023

Energia Polska to firma, na którą zawsze można liczyć, co daje nam spokojną głowę w zakresie dostarczania energii do naszej firmy produkcyjnej 👍

Zimorowicz

23 lis 2023

Energia Polska jest elastyczna w zakresie dostosowywania umowy do zmieniających się potrzeb mojej firmy, co jest bardzo wygodne.

Wróblewska

20 lis 2023

Energia Polska oferuje również elastyczność w zakresie rozliczeń i terminów płatności, co ułatwia nam zarządzanie finansami firmy. Super 🤛🏼

Amałowicz

10 lis 2023

Szybka reakcja na awarie lub problemy z dostawą energii to zaleta Energii Polskiej, która pozwala nam unikać nieplanowanych przestojów.

KajaH

6 lis 2023

Bardzo doceniam fakt, że Energia Polska inwestuje w rozwijanie odnawialnych źródeł energii, co pozytywnie wpływa na środowisko i przyszłość kraju.

Kajetan

26 paź 2023

Kiedy miałem problem z moim licznikiem, zadzwoniłem na infolinię i natychmiastowo uzyskałem pomoc. Obsługa była cierpliwa i kompetentna. To naprawdę robi różnicę.

Kazio

22 paź 2023

Jestem klientem Energii Polskiej od kilku lat i muszę przyznać, że to była dobra decyzja. Co roku dostaję dobre i przejżyste oferty, a obsługa klienta jest zawsze gotowa odpowiedzieć na moje pytania. To naprawdę pomaga zrozumieć, co się dzieje z moim rachunkiem za prąd. Polecam!

Juliusz Lalewicz

18 paź 2023

Sprawy ekologii są bliskie mojemu sercu, dlatego zainteresowałam się ofertą Energii Polskiej i się nie zawiodłam. Świetna obsługa klienta, Pan który mnie obsługiwał wyjaśnił mi wszystko krok po kroku i sprawił, że zdecydowałam się skorzystać z oferty.

łażej Wieczorek

15 paź 2023

Ja tam jestem zadowolony, nie ma na co narzekać.

Marek

9 paź 2023

Nie byłem przekonany co do usług świadczonych przez EP, ale zdecydowałem się zaryzykować i nie żałuję. SUPER obsługa!

Siepowa

5 paź 2023

Cierpliwość i kultura obsługi klienta to cechy, które doceniam u Energii Polskiej. To firma, którą śmiało polecam każdemu.

Sowiński

28 wrz 2023

Nie lubię nachalnej sprzedaży, ale w przypadku Energii Polskiej czułem się swobodnie. Słuchali moich potrzeb i dostosowali ofertę do moich oczekiwań, co doceniam.

Banachiewicz

26 wrz 2023

Fajna oferta na prąd, choć osobiście nie mogłem z niej skorzystać, to przekonałem rodziców, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Są teraz zadowoleni z przesiadki na zielone źródło energii.

Andrzej Skirycz

24 wrz 2023

"energia polska" to firma która ma bardzo niskie standardy traktowania swoich klientów. Umowy sprzedaży są tak skonstruowane aby całe ryzyko wzrostu cen przenieść na klienta. Do tego wykorzystują fakt, że za opóźnienie choćby 1 dnia mogą doliczyć 40 euro zwrotu kosztów windykacji. Patrząc na ogólną sytuację i wzrosty cen energii o 300%, dramat przedsiębiorców, pokazują, że ta firma próbuje zarobić na czyjejś krzywdzie. Dla mnie takie zachowanie jest godne potępienia.

Mieczysław

19 wrz 2023

Atmosfera w firmie jest życzliwa i to wyznacza nowe standardy jakości obsługi. Pracownicy są pomocni i zawsze gotowi do działania, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach.

Tadeusz Rynek

14 wrz 2023

Uwaga na tę firmę. Za kilkudniowe opóżnienie naliczają do każdej faktury tzw. Zryczałtowane Koszty Odzyskiwania Należności w wysokości 40 euro. I to nie są odsetki tylko haracz że kilka dni później opłaciłeś rachunek.

MarylaZ

11 wrz 2023

Zawsze jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi, gdy kontaktujemy się z Energia Polską. Obsługa jest kompleksowa i profesjonalna, co oszczędza nam czas i nerwy. Dziękujemy za kompetentną obsługę!

Krzysztof Jurczyk

7 wrz 2023

!UWAGA NA ZŁODZIEJSKĄ FIRMĘ! Energia Polska postanowiła sobie wystawić karę w wysokości 40 euro do faktury uregulowanej dwa lata temu! Opóźnienie w zaksięgowaniu środków stworzyli sobie sami poprzez zwlekanie z rozliczenia korekt do faktury, 7 dni po terminie. Ten złodziejski manewr umocnił mnie w przekonaniu że firma oszukuje na każdym kroku. Na przestrzeni dwóch lat cena prądu wzrosła o 400%. Gwarancja utrzymania ceny w umowie to kolejne kłamstwo.

Maria

5 wrz 2023

Firma złodziejska nie polecam

Jolanta

5 wrz 2023

Energia Polska Sp. z o.o. najbardziej złodziejska firma, która nalicza sobie kary w wysokości 40€ niezgodne z podpisaną umową. Nie podpisujcie umów!!!

Anna

29 sie 2023

Firma złodziejska , nie polecam

Anna

29 sie 2023

Firma złodziejska , nie polecam ,

Grzegorz

26 sie 2023

Wspierają lokalne społeczności, co sprawia, że jesteśmy zadowoleni z nich

Blanka

23 sie 2023

Polecam - firma, na której można polegać.

Grochowska

19 sie 2023

rzetelny i sprawdzony dostawca energii polecam

Zojab

13 sie 2023

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w obsłudze klienta.

Wojtek

9 sie 2023

Zdecydowanie warto zainwestować w odnawialne źródła energii energii polskiej.

Ania.

4 sie 2023

uwaga firma wystawia noty na kwotę 10,000zł za przedterminowe zerwanie umowy choć nie przestrzega cen zawartych w umowie

Ania.

4 sie 2023

Zdecydowanie odradzam współpracę wynegocjowane ceny za energię są tylko na papierze w ciągu trwania umowy ceny rosną W moim przypadku umowa podpisana na rok 2022-23 ceny za 1 MWh 485zł na rok 2023r 495zł te wartości pozostały wyłącznie na papierze. Cena na fakturze 1850 za 1MWh Po tak wysokich podwyżkach cen energii w grudniu 2022r zmuszona byłam do likwidacji działalności lecz to było mało wystawiła mi notę do zapłaty na kwotę 10,000 zł za wcześniejsze zerwanie umowy.

Wojtek

24 lip 2023

Moge polecić współpracę z EP, miałem problem z płatnościami i doszlismy do porozumienia. Dziekuję za zrozumienie!

Iwona Domańska

19 lip 2023

Gorąco polecam współpracę z Energią Polską to wreszcie gwaracja w miarę stałłych opłat za prąd, a na pewnie nie takich wariackich jak u głównych dystrybutorów.

Barbara

15 lip 2023

Byłam jedną z pierwszych klientek, trochę się obawiałam jak to będzie, ale nie potrzebnie. Po prawie roku jestem dalej z nimi i mogę polecić usługi EP.

Małgorzata

12 lip 2023

Miła obsługa, indywidualna oferta skrojona pod klienta. Panowie szybko zamontowali liczniki, dla mnie super.

AlicjaN

9 lip 2023

Ciekawa alternatywa w porównaniu z dostawcami z głównego nurtu. Ja zaryzykowałam i jestem zadowolona. Polecam.

Ogińska

27 cze 2023

5 gwiazdek dla Energii Polskiej, profesjonalizm i miła obsługa.

Cezary

23 cze 2023

Miałem problem z płatnościami, coś się nie księgowało. Pani z ebok bardzo miła i pomocna. Polecam.

Maurycy

13 cze 2023

Wreszcie firma, która nie wciska pierwszej lepszej oferty. Pani z obsługi wysłuchała mnie i dobrała ofertę pod moje potrzeby i mój budżet. Polecam.

Radek

9 cze 2023

Mogę polecić bo podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Umowa i jej warunki są jasne i klarownie przedstawione, zawsze można dopytać jeśli jest jakaś wątpliwość.

Klara

6 cze 2023

Profesjonalne doradztwo, miła obsługa. Grunt to czytać umowę ze zrozumieniem.

Luiza

29 maj 2023

Jako klientka Energia Polska od wielu lat, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Dostarczają energię elektryczną, a rachunki są stosunkowo niskie. Energia Polska to dla mnie numer jeden!

Kasia

29 maj 2023

Firma Energią Polska jest dla mnie synonimem jakości i niezawodności. Współpracowałam z nimi przez kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z ich usługami. Ich ekipa jest bardzo zaangażowana i zawsze stara się mi pomóc w rozwiązaniu problemów.

IgorG

29 maj 2023

Korzystanie z usług Energi Polskiej to dla mojej firmy jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Ich oferta jest bardzo elastyczna i umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb biznesu. Usługi Energii Polskiej są nie tylko niezawodne i konkurencyjne cenowo, ale także bardzo łatwe do zarządzania.

Patryk

26 kwi 2023

Jestem bardzo zadowolony z ich proekologicznego podejścia.

Fabiański

25 kwi 2023

Jako długoletni klient Energia Polska, jestem bardzo zadowolony z ich usług. Dbają o środowisko naturalne, oferując energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii.

Błażej

24 kwi 2023

EP to firma, która stawia na doskonałą obsługę klienta. Konsultanci są zawsze gotowi pomóc w rozwiązaniu problemów i odpowiadają na wszystkie pytania związane z ofertą firmy.

Jarek

23 kwi 2023

Polecam firmę Energia Polska każdemu, kto szuka zupełnie nowej jakości na rynku energetycznym. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania i ochronę środowiska!

Grzegorz

31 mar 2023

Proszę omijać tę firmę szerokim łukiem.Poprzednicy dający jedną gwiazdkę ( to i tak za dużo ) bardzo dobże ją opisali.

Kuba

28 mar 2023

Procesy sprawne, obsługa miła i pomocna. Może nie idealnie ale lepiej niż gdzie indziej.

Marcel

26 mar 2023

Super! Oferta wybrana, przepisanie licznika poszło łatwo i szybko. Wszystko zgodnie z planem.

Potulicka

25 mar 2023

Jestem zadowolona z pomocy kompetentnego i milego konsultanta , ktory mi pomogl.

Czesio

24 mar 2023

Propozycje na temat płatności rachunków zgodne z prognozowana, super!

Małków

24 mar 2023

EBOK działa super! Bradzo wygodne, polecma!

Zdzisia

23 mar 2023

Jestem zadowolona z taryfy oferowanej mi przez EP

Jadwiga

21 mar 2023

Panie z obsługi bardzo miłe i profesjonalnw! Znalazlam ,to czego potrzebowalam ,jestem zadowolona.Dziekuje

Darek

20 mar 2023

Na razie wszystko wygląda dobrze

Kamila

20 lut 2023

Kompetentni doradcy, mili, uprzejmi, chcący pomóc. Załatwiałam dwie różne sprawy i za każdym spotkałam się z taką samą profesjonalną i serdeczną obsługą. To niespotykane by w tak dużej instytucji poczuć, że pracownicy naprawdę są tam dla klienta i to nastawienie, chęć pomocy po prostu się czuje. Bardzo dziękuję.

Aniela

15 lut 2023

Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Obsługa udzieliła wyczerpującej informacji.

Tomek

9 lut 2023

Miła obsługa znająca się na rzeczy. Nie naciągają i mają konkurencyjne ceny.

Arkadiuszz

31 sty 2023

Przez problemy z bankiem, miałem problemy z płatnościami za energię. Pani skontaktowała się ze mną, porozmawiała, rozłożyła płatności na raty. Nie było to przyjemne doświadczenie, ale nie czułem się oceniany. Jestem za to wdzieęczny, Ciężkie czasy nastały.

SebastianW

30 sty 2023

Miałem okazje być obsługiwanym przez bardzo sympatyczną i profesjonalną sprzedawczynię. Pomogła doradziła, nie naciągała. Pozdrawiam serdecznie!

Stefania

22 sty 2023

Odradzam, przestrzegam. Podpisałam umowę z gwarancją ceny a mimo to ceny z 465 zł/MWh wzrosły do 1976 zł/MWh. Odpowiedź Pani na infolinię o podanie powodu "nie zmienia ceny bo Nie" - że tak powiem profesjonalizm z górnej półki. Sprawa skierowana na drogę prawną. Niesłusznie pobrane około 35000 zł Mam nadzieję, że komuś mój komentarz pomoże podjąć dobrą decyzję.

Ewa

15 gru 2022

Bardzo sympatyczni sprzedawcy, dawno nie spotkałam się z tak pomocną obsługą klienta! Miałam problemy z płatnościami, a Pani z infolinii chętnie pomogła mi w rozwiązaniu moich problemów.

Janek

20 paź 2022

Miła i kompleksowa obsługa. Duży plus za profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Mariusz

19 paź 2022

Polecam. Bardzo solidna firma. Wszystko dokładnie, kadra pracownicza bardzo kompetentna i uprzejma. Wszystko wyjaśnią i odpowiedzą na wszystkie pytania. Polecam.

Krzysztof

18 paź 2022

Jestem klientem od 3 lat – nigdy mnie nie zawiedli, a ceny tańsze niż u znajomych na państwówkach. Sytuacja na rynku jest dramatyczna i drogo to dopiero będzie. Ja czuje się dobrze zaopiekowany.

Moni

22 wrz 2022

Jestem klientką indywidualną, z usług EP korzystam od niespełna roku. Jestem zadowolona. Byłam nieufna, bo jest to prywatny dostawca prądu. Trafiłam jednak na szalenie miłego i kompetentnego pracownika, który w mgnieniu oka rozwiązuje wszystkie moge problemy i wątpliwości. Tym pracownikiem jest Pan Tomasz, który sprawił, że ponownie uwierzyłam w człowieczeństwo.

Michu

22 wrz 2022

Korzystam z Energii Polskiej i nie narzekam. Ceny może nie takie jak bym sobie wymarzył, ale gdzie teraz nie jest drogo? Jest OK.

Były klient

3 kwi 2022

Firma to totalne dno i przestrzegam wszystkich przed tą firmą dwa lata temu zerwałem z nimi umowę nałożyli mi kare ponad 10tys sprawa trafiła do sądu rok temu i teraz nie umieją wykazać przed sądem zasadności roszczenia i wycofują pozew żenada ale i tak łatwo im nie pójdzie BANDA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI UNIKAĆ TEGO KURESTWA takie praktyki trzeba zgłosić do UOKiK niech przyjrzą się tej kurewskiej firmie i dojebia im kare za oszukiwanie ludzi i wciskanie umów po domach nieświadomym ludziom

Mirek

22 mar 2022

Zdecydowanie odradzam. Jestem z tą firmą już kilka lat i bardzo żałuję. Podpisałem umowę z "GWARANCJĄ STAŁEJ CENY" to jest prawdziwy żart. umowa gwarantuje tylko w jedną stronę , ze nigdy nie zapłacisz mniej :) a podwyżki sobie robią kiedy chcą powołując się na "fusy z kawy" umowa z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia a jak chcesz wypowiedzieć to okazuje się że jakiś aneks do OWU wysłali i zmienili okres wypowiedzenia. ogólnie masakra. NIGDY WIĘCEJ tej firmy

Były pracownik

11 mar 2022

Jako były pracownik odradzam jakąkolwiek współprace! Firma krzak!!!!

Kamil Grabarczyk

8 mar 2022

Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą ENERGIA POLSKA. Jej umowy są tak skonstruowane, by nie dawać klientom żadnej gwarancji ceny. W konsekwencji co miesiąc ceny są wyższe, nawet powyżej tego, co ma TAURON Sprzedaż w cenniku. Na moją propozycję rozwiązania umowy za porozumieniem stron odpowiedzieli negatywnie, strasząc jedynie karami w przypadku jednostronnego wypowiedzenia umowy. Podpisując umowę z nimi staniecie się ich zakładnikami i dojnymi krowami. ZALECAM OSTROŻNOŚĆ.

Krzysiek

23 lut 2022

NACIĄGACZE !!!, podwyższają ceny na fakturach mimo że w umowie umówieni jesteśmy na inną cenę tłumacząc się wysokimi cenami, ale jak podpisywałem umowę to była niższa cena i mogli wtedy zabezpieczyć się jako forma profesionalna ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

K

1 lut 2022

Ostrzegam przed tą pseudo firmą i ich przedstawicielami handlowymi. Umowy są tak skonstruowane, że Sprzedawca może wszystko, a klient nic. Podwyższają sobie cenę jak chcą(150% z dnia na dzień), stosują podwyższone ceny za energię wstecz. Cena za mWH z umowy to fikcja i nie wiadomo w ogóle po co jest tam wpisana skoro "Sprzedawca" może dowolnie ją zmieniać, bez słowa uzasadnienia. Najgorsze, że klient nie ma możliwości zareagowania na ich podwyżki i rozwiązania umowy bez płacenia wysokich kar umownych. Przedstawiciel wprowadził mnie w błąd przy podpisywaniu umowy, gwarantował stałą cenę i zapewniał, że nie będzie kar umownych przy rozwiązaniu umowy w przypadku likwidacji lokalu i demontażu licznika, co oczywiście okazało się kłamstwem. Szczytem bezczelności było proponowanie przedłużenia umowy na kolejne lata z gwarancją stałej ceny 1,5 miesiąca przed wprowadzonymi 150% podwyżkami... Wspomnę na sam koniec o wystawianiu faktur zaliczkowych na przyszłe zużycie pod groźbą zerwania umowy w przypadku ich nie opłacenia. Tak oszukanych osób jest więcej, więc mam nadzieję, że nie ujdzie Wam to na sucho i skończy się na przegranych sprawach i i odebraniu koncesji.

Stach

24 sty 2022

Firma Energia nic sobie nie robi z podpisanej umowa chodzi o cenę podnosi ja nie mówiąc jeszcze o ile 2 razy i chyba w tej chwili mają najdroższy prąd a tak gwarantowali stałą cenę firma nie rzetelna naciągacze i tyle w temacie nie polecam

Piotr

22 sty 2022

Wszystkich, którzy czują się oszukani przez tę firmę proszę o kontakt. Może wspólnie znajdziemy rozwiązanie problemu... Mój mail: dwornicki@wp.pl

Poszkodowany

19 sty 2022

Nie polecam tylko szybko podpisz my Ci gwarantujemy cenę a w praktyce i tak sobie podniosą zgodnie z umową naciągają jak mogą żerują na ludzkiej niewiedzy ładnie tylko gadają na początku

Podkarpackie

12 sty 2022

Jestem u nich od dawna i podwyżka przyszła porównywalna do podwyżek, które dostali znajomi przedsiębiorcy, więc nadal cenę mam niższą. Czy jestem zadowolony ze zmiany ceny? Pewnie że nie. Ale rynek jest jaki jest

Jakub

5 sty 2022

Z ciekawości porównałem sobie cenę którą mam w Energii Polskiej z ofertą innych spółek sprzedających prąd. I wiecie co wyszło? Energia Polska nadal oferuje dla mnie najlepszą stawkę. I tyle w temacie. Dobry sprzedawca energii

JAC

29 gru 2021

W dniu dzisiejszym tj. 29.12.2021 otrzymaliśmy pismo że Energia "byle jaka" wycofuje się ze sprzedaży paliwa gazowego. "No rychło w czas - przysłowiowe za pięć dwunasta". Ta firma chyba liczyła że bez inwestowania własnych środków będzie sobie doliczać tylko marżę do sprzedanego paliwa. STANOWCZO ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT Z TĄ FIRMĄ I JEJ "POCHODNYMI" (GDYBY TAKIE KIEDYKOLWIEK POWSTAŁY)!!! ROZTAJEMY SIĘ BEZ ŻALU I NIE ŻYCZYMY POWODZENIA W BIZNESIE!!!

Maciek

22 gru 2021

Firma Energia Polska zerwała z nami umowę 14.12.2021 - ZDECYDOWANIE ODRADZAMY I PRZESTRZEGAMY WSZYSTKICH PRZED PODPISANIEM UMOWY !!! Takich poszkodowanych klientów jak nasza firma jest bardzo dużo !!!

chujwamwdupe

19 gru 2021

dziady, wypowiadają umowy bez zachowanych terminów, kanalie i pisowskie bydlaki tylko tak postępują

Tomasz

18 gru 2021

Dzisiaj otrzymałem informację że firma zrywa ze mną umowę na dostawę energii elektrycznej na 2022 rok, w wyniku tej decyzji poniosę koszty wyższych cen za cały rok na kwotę około 300 000 zł

Stanisław

18 paź 2021

Bardzo rzetelna firma. Wszystko jest napisane w umowie i Energia Polska to respektuje. Rozmowy prowadzone są po partnersku i profesjonalnie. Podwyżki na rynku są wszędzie a tu przynajmniej ich wysokość jest rozsądnie uzasadniona.

Albert

14 wrz 2021

Dramat, trzeba pamiętać aby na pół roku minimum wypowiedzieć umowę inoczuwiwcir nie czasowa żeby nie przedłużyli sami umowy i dali cenę za prąd jak chcą. Złodziejstwo i wprowadzanie w blad . Jak to powiedziała pani na infolinii oni nie są do tego aby przypominać onkonczaxej się umowie.

Ewa

25 sie 2021

Bezczelność z ich strony..Moda kobieta przyszła do mojej schorowanej 83 letniej cioci. W całym bloku do nikogo nie weszła tylko do niej, więc wiadomo wiedziała, że może taką osobę zbajerować.. Powiedziła,że będzie teraz płacic mnej za energie, poposiła o dowód, spisała dane. Zapewniała, że rachunki będa dużo mniejsze..Przez cały 2020 r. płaciła po 55 zł a w lutym przysłali jej rachunki po 90 zł....Niestety dowiedziałam się dopiero teraz po 8 miesiącach od podpisania umowy.

Ksawery

23 sie 2021

Zmiana dostawcy przebiegła u nas bardzo szybko, a energia polska wszystkie formalności wzięła na siebie. Zdecydowaliśmy się zarówno na gaz, jak i prąd, co bardzo polecam, bo nie trzeba utrzymywać kontaktu z różnymi sprzedawcami. Wszystkie fv na e-BOK - fajna sprawa :)

Marcin

23 cze 2021

Polecam. Bardzo czytelne rozliczenia. Nie było też problemu z przejściem z rozliczeń prognozowych na rzeczywiste zużycie. Panie z infolinii przeprowadziły mnie przez cały proces i nic więcej już nie musiałem załatwiać. Imponujące, że prezesem jest osoba o stopniu naukowym, która zna się na branży, w której firmę prowadzi.

Mateusz

7 sty 2021

Zdecydowanie odradzam firmę Energia Polska podpisywanie aneksów do aneksów po drugie jeśli ktoś zainwestuje w fotowoltaikę to umarł w butach jeśli podpiszą z Wami umowę kompleksową. Tylko i wyłącznie musi być to umowa o odkupieniu wyprodukowanej energii. Mimo że jest gwarancja "ustawy o odnawialnych źródłach energii" tej firmy to nie obowiązuje ponieważ ona nie jest operatorem a tylko i wyłącznie sprzedawcą. Także wybierajcie jednak operatorów a nie sprzedawców energii. My jesteśmy zmuszeni do przetrwania do końca umowy lub zapłacenia kary za wcześniejsze jej skrócenie . A wiecie jakie przeważnie są okresy wypowiedzenia pół roczne z wykonalnością na koniec roku kalendarzowego ale to nie jest rok kalendarzowy tylko rok w którym zakończy się umowa. Aby ta umowa automatycznie się nie przedłużyła na kolejne 12 miesięcy. Życzę wytrwałości bo tej firmie wcale nie zależy na zielonej energii.

Monika

27 paź 2020

Zdecydowanie nie polecam!! Firma nie słowna! Podpisano umowę w sierpniu, a do tej pory nie można doprosić się odbioru instalacji fotowoltaicznej. Telefon milczy albo jest zajęty. Brak kontaktu z kompetentną osobą. Na wiadomość mailową, brak odpowiedzi, co w konsekwencji świadczy o niedokończonych formalnościach ze strony firmy!!!

Krzysztof

30 wrz 2020

Nie zdecydowałem się na podpisanie umowy. Bardzo niekorzystne warunki w OWU nie gwarantujące stałości ceny, która może się zmieniać w górę przy zmianie ceny na giełdzie: "Jednostkowe ceny energii elektrycznej określone w Cenniku ustalone są w oparciu o ceny hurtowe energii elektrycznej na rynku hurtowym. Strony przyjmują, iż wskaźnikiem zmiany cen energii elektrycznej na rynku hurtowym jest cena kontraktu BASE na kolejny rok kalendarzowy na Towarowej Giełdzie Energii S.A., chociażby w roku tym zgodnie z Umową nie miałaby miejsca sprzedaż energii elektrycznej na rzecz Klienta. W przypadku, gdy cena kontraktu BASE na kolejny rok kalendarzowy wzrośnie o 5% względem ceny tego kontraktu w dniu zawierania Umowy, Sprzedawca uprawniony jest do zmian jednostkowych cen ener gii elektrycznej określonych w Cenniku o równowartość różnicy w ww. cenach kontraktu BASE." Dodatkowo cena się zmieni jeśli zapotrzebowanie klienta odbiegnie od zadeklarowanego: "W przypadku, gdy deklarowane miesięczne zużycie energii elektrycznej określone w § 2 ust. 3 Umowy bądź też skorygowane deklarowane miesięczne zużycie, o którym mowa w pkt 5 ust. 15 OWU jest mniejsze lub większe od rzeczywistego zużycia Klienta o 25%, Sprzedawca uprawniony jest do zmiany jednostkowych cen energii elektrycz nej określonych w Cenniku poprzez ich zwiększenie o 10 zł / MWh (0,01 zł / kWh) oraz do zwiększenia opłaty handlowej o 20 zł (względnie ustanowienia opłaty handlowej w wysokości 20 zł)."

Krzysiu

17 wrz 2020

Złodziej unikać jak ognia.

Asia

1 wrz 2020

unikac!

Klientka PGE

25 sie 2020

Przedstawiciele handlowi (dwójka młodych ludzi ) wchodzi z butami od razu do mieszkania i śmie kłamać w żywe oczy ze PGE przysłało mi druk o zmianie dostawcy na Energia Polska, którego rzekomo nie odesłałam. Naciagacze i tyle. Potrzebny numer tel i PESEL i po sprawie. Po odmowie życzą tyle razy miłego dnia, że na odległość czuć że mają coś za uszami. Kombinatorzy i fałszerze !!

Izabela Konieczna

30 cze 2019

Polecam, cena energii rzeczywiście spadła, miła obsługa i minimum formalności

Dawid Połciewicz

6 cze 2019

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i fachowości osób pracujących w tej firmie. Podpisanie umowy i podpięcie prądu i gazu przebiegło szybko i sprawnie. Oferta cenowa bardzo elastyczna, co wpłynie pozytywnie na obniżenie kosztów za prąd i gaz w mojej firmie. Mam nadzieję na wieloletnią współpracę. Serdecznie polecam Energię Polską Sp. z o.o. jako Partnera w biznesie:)

Maria Taczała

13 maj 2019

Jestem bardzo zadowolona z uslug energii polskiej - zawsze profesjonalnie, bezproblemowo i bardzo przejrzyście, nie trzeba się martwić zawiłą papierologią

Bożydar

30 mar 2019

Dzięki nawiązaniu współpracy z Energią Polską, wiele oszczędzam na energii elektrycznej! Bardzo polecam.

MK

26 mar 2019

Szybko sprawnie konkretnie - polecam!

Karolina

23 mar 2019

Super ekipa i firma godna polecenia!!! ;P

Uran

1 lis 2018

Spoko

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności