Strona główna > Ergo Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Ergo Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Ergo Energy
Adres siedziby: Mikołaja Reja 13/15
81-874, pomorskie, Polska
Telefon: +48 533 394 449
Fax: +48 533 394 449
Email: bok@ergoenergy.pl
Ocena 3.36/5 (151 głosy/ów)

Ergo Energy sprzedawca energii: prądu i gazu

Ergo Energy to podmiot wchodzący w skład grupy ERGO, w której odpowiedzialny jest za obrót energią elektryczną. Działająca w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, Ergo Energy potwierdziła swoją ugruntowaną pozycje na rynku, oferując swoje usługi na obszarze całego kraju. Działalność Ergo Energy oparta jest na podstawie koncesji otrzymanej od Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Siedziba powstałej w 2011 r. spółki mieści się w Sopocie, natomiast pozostałe dwa oddziały znajdują się w Gdyni oraz w Warszawie. Ergo Energy to jeden z alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej, który swoje usługi świadczy zarówno klientom indywidualnym oraz biznesowym. Spółka cieszy się zaufaniem oraz pochlebną opinią wśród dużych jak i drobnych kontrahentów.

Ergo Energy prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Głównym obszarem działalności Ergo Energy jest obrót energią elektryczną. Spółka prowadzi sprzedaż prądu korzystając z zasady TPA (Third Party Access). Dzięki temu klienci mogą nabywać energię elektryczną oferowaną przez Ergo Energy, bez konieczności rezygnowania z usług swojego dystrybutora. Spółka przygotowała ofertę zarówno dla domu oraz dla firmy, z którą zapoznać możecie się korzystają z porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy. Podkreślaną cechą charakterystyczną Ergo Energy są niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Ergo Energy gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Na dzień dzisiejszy Ergo Energy nie oferuje swoim klientom usługi sprzedaży gazu paliwowego.

Ergo Energy – zielona planeta

Spółka wchodząca w skład grupy ERGO specjalizuje się w pozyskiwaniu energii elektrycznej z wykorzystaniem metod przyjaznych środowisku naturalnemu. Oprócz sprzedaży prądu, Ergo Energy posiada w swojej ofercie także szeroki wachlarz produktów ECO, między innymi pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, solary, mikroturbiny wiatrowe. Mottem Ergo Energy jest troska o naszą planetę, dlatego spółka stale prowadzi badania nad rozwojem nowoczesnych technologii, które w przyszłości pozwolą na efektywne wykorzystywanie zasobów naturalnych.

Ergo Energy – dodatkowe usługi

Ergo Energy oferuje swoim klientom także wykonywanie usług dodatkowych, są to m.in.:

  • audyt energetyczny,
  • dostosowywanie układów pomiarowych do procesu TPA
  • przeprowadzanie kompensacji mocy biernej
  • EOS (Energo Optimizing System)
  • Startups (program wsparcia startupów)

Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Krzysztof Smolenski

Krzysztof Smolenski
28-09-2016

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm na każdym polu.