Porównaj oferty
Energy Match opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Energy Match opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

(994 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Energy Match to niezależny sprzedawca energii elektrycznej od niedawna działający na rynku polskim. Jest to firma z holenderskim kapitałem sukcesywnie powiększanym na przestrzeni ostatnich lat. Swoje doświadczenie spółka Energy Match wynosi z zachodnich rynków energii, gdzie z powodzeniem od lat działa w obszarze handlu energią. Energy Match na rynku w Polsce chce wykorzystać swoje międzynarodowe praktyki i dzięki oferowaniu usług na najwyższym poziomie pragnie trafić do jak największej grupy klientów.

Nazwa spółki

Energy Match

Adres siedziby

Koszykowa 54
00-675 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 230 90 00

Email

info@energymatch.pl

Numer KRS

-

NIP

-

Energy Match sprzedawca energii: prądu i gazu

Swoje wysokie kompetencje popiera niską ceną prądu i wysokiej klasy pracownikami, którzy są zawsze gotowi na pomoc usługobiorcom. Jest to sposób firmy, aby przyciągnąć do siebie odbiorców indywidualnych i biznesowych chcących optymalizować koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Firma ceni sobie liberalizację prawa, która to pozwoliła jej na liczne inwestycje w obrębie naszego państwa. Aktualnie firma stale zyskuje popularność i zaufanie wśród polskich klientów. Pomimo tego, że firma Energy Match nie jest na polskim rynku zbyt długo, bardzo szybko zajęła pewne miejsce wśród sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego. Dzięki ciekawym ofertom i licznym promocjom stale pnie się w rankingach jakości sprawowanych usług.

Energy Match - sprzedaż energii elektrycznej

Liberalizacja prawa sprawiła, że Energy Match pojawił się również na rynku energii elektrycznej. Firma przedstawia oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Chęć rywalizacji i dążenie do celu sprawiły, że na stałe zagościła na polskim rynku energetycznym. Wszystko to jest możliwe dzięki konsekwentnemu dążeniu do spełniania wymogów klientów. Liczne oferty i promocje okazują się idealnie trafiać do klientów szukających atrakcyjnych cen sprzedawców prądu. Konkurencyjność wynika z indywidualnego podejścia do klienta oraz w dużym stopniu z kompleksowej pomocy w materii podpisywania umowy i wyjaśniania jej warunków. Firma śmiało stawia czoła przeciwnościom jakie stawia przed nią rynek. Każda zaoszczędzona złotówka dowodzi jak firma walczy o klienta. Dziesiątki tysięcy usatysfakcjonowanych klientów dobrze świadczy o kompetencjach Energy Match.

Energy Match - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Energy Match zajmuje się również sprzedażą gazu ziemnego. Oferuje najniższe ceny gazu i najwyższej jakości usługi związane ze zmianą sprzedawcy gazu. Dzięki zliberalizowaniu rynku firma Energy Match może dynamicznie działać i stale rozwijać się. Dzięki temu dostosowuje swoje oferty do zróżnicowanych wymagań przedstawianych przez polskich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zmiana sprzedawcy gazu jest procesem zupełnie darmowym, Energy Match gwarantuje kompleksową pomoc w kwestii realizowania formalności związanych z tą czynnością. Chcąc porównać ceny energii elektrycznej i gazu ziemnego do innych ofert sprzedawców możesz dokonać tego w porównywarce cen Optimal Energy. Wszelkie pytania i wątpliwości związane z cenami i procesami zmiany sprzedawcy wyjaśnią świetnie przygotowani pracownicy biura obsługi klienta. Firma oferuje przejrzystą umowę, która jest równie prosta w przypadku energii elektrycznej i gazu ziemnego, gwarantuje też liczne promocje i rabaty związane ze zmianą sprzedawcy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (28)

Jędrek

15 sie 2019

Witam! Niestety zawiodłem się na Firmie Energy Match, od dwu miesięcy nie wypłacili mi nadpłaty, kontakt z BOK maile czy telefony zbywają mnie. A miało być tak dobrze dla klienta.

Anna

21 mar 2019

Energy Match nie przysyła na czas rachunków, nie wiem ile mam płacić. Ostatnio zapłaciłam po starej kwocie a przysłali po czasie pismo i było więcej. Robi się tylko zamieszanie :/

EWA

23 sty 2019

Najgorsza firma z jaką miałam i niestety jeszcze mam do czynienie. W lutym 2018r. rozwiązałam umowę i do dzisiaj (23.01.2019r.) nie otrzymałam faktury rozliczeniowej. W e-mailach, rozmowach telefonicznych jestem informowana o różnych terminach, z których nic nie wynika, a w tekście standardowym albo zmiana zarządu i ciągła zmiana systemu. Nie ma to jednak wpływu na wystawianie faktur prognozowanych (bo to pieniądze dla firmy). Jako klient jestem traktowana lekceważąco, zatem mogę przypuszczać, że przez rok operują moją nadpłatą bo o swoje szybko by się upomnieli. Myślałam, że tylko ja mam pecha. PRZESTRZEGAM i oceniam na 0.

Platnik

3 gru 2018

ZŁODZIEJE TYLE W TEMACIE!!!

Helena

1 sie 2018

jestem zadowolona, mam niższe rachunki za prąd, a że płacę w terminie otrzymałam jeszcze zniżkę. Wg rozliczenia miałam nadpłatę i o tę kwotę zmniejszono mi kolejny rachunek. Nie wiem dlaczego inni czekają na zwrot nadpłaty, przecież logiczne jest, że ta kwota jest odliczana od następnego rachunku.

Beata

9 lip 2018

Dla mnie firma nie jest ok. Namówili nas, że będzie taniej. Rzeczywiście, do tej pory tak było. Po czym przysłali sms-a, że rachunek za czerwiec do zapłaty. Zapłaciliśmy. Po 2 tyg. od zapłaty wyłączyli prąd. Mąż wściekły poleciał z dowodem wpłaty i dowiedział się, że i tak nie włączą prądu, bo rachunek za luty nieuregulowany. Pomijając, że jednak był zapłacony to i tak nie włączą prądu, bo nie ma ludzi i najbliższy wolny termin to dopiero w poniedziałek, czyli tydzień bez prądu. Wysyłając sms-a o czerwiec można było od razu napisać o luty; bałagan i niekompetencja. Nie chcę z nimi współpracować. PRZESTRZEGAM!!!

Andrzej

5 lip 2018

Jak najdalej od takich firm jak Energy Match. Po 18 miesiącach otrzymałem rozliczenie za 2016r. Teraz nie wiem jak długo będę czekał na zwrot nadpłaty za prąd. Za 2015r. rozliczenie dostałem po 7 miesiącach bo to ja byłem winny im pieniądze ( niedopłata). Ocena dla firmy to 1

Tomasz

30 cze 2018

W styczniu zawitał do mojego domu handlowiec z energymatch i przedstawił mi ofertę. Umowę pełen wątpliwości podpisałem od razu w domu, ale stwierdziłem, że kto nie ryzykuje ten nie gra. Od marca zacząłem dostawać pierwsze faktury. Przy moim zużyciu różnica nie jest duża, płacę jakoś z 20 zł miesięcznie mniej niż wczesniej ale to zawsze coś. Ja polecam, jedyny problem jaki miałem to prognoza zużycia która spóźniła się półtora tygodnia ale to chyba wina poczy.

Ewa

25 cze 2018

Osobiście nie polecam byłam ich klientką przez ponad dwa lata w tym czasie dostałam tylko jeden raz rozliczenie. Rozwiązałam z nimi umowe 31.01 2018 roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego rozliczenia mimo kilkakrotnych telefonów do biura obsługi gdzie ciągle obiecują że za dwa tygodnie kasa dojdzie i nadal cisza.

Marlena

22 cze 2018

Osobiście polecam. Zużywam bardzo dużo prądu - ponad 5mW rocznie. Przeniosłam się z Innogy do Energymatch i od stycznia płacę około 80zł mniej co miesiąc.

Ewa

11 cze 2018

taaaak wspaniała firma do czasu rozwiązania umowy za zwrotem nadpłaty czekam juz od marca

Mateusz

25 kwi 2018

Polecam Energy Match każdemu kto szuka alternatywy dla Warszawskiego Innogy, bardzo miłe i konkretne biuro obsługi, tak samo handlowcy. Co więcej sam rachunek spadł z około 350 do niecałych 300. Pięć dyszek w kieszeni. Jeszcze raz polecam!

MAR

5 mar 2018

UWAZAJCIE NA NICH !!! Moja znajoma podpisała umowę i do dzisiaj nie może odzyskac nadpłaconych pieniędzy!!!!

Staś

12 lut 2018

Byłem klientem Firma Energy Match .to chyba jedyna firma z którą nie można nawiązać kontaktów.Można dodzwonić się tylko do biura obsługi klienta ,bardzo miła pani obiecuje ,że kierownik oddzwoni jednak tak się nie zdaża. Nie można porozmawiać z księgowością .Dopiero po rozwiązaniu umowy okazało sie ,że nie mam rozliczenia za 2016,2017 rok a jest luty 2018.Przez te dwa lata płaciłem jednakową zaliczkę .Teraz u nowego dostawcy jestem rozliczany co miesiąc i płacę o połowę mniej za prąd niż u nich. Typowi oszuści .Przestrzegam !!!

Kajko

3 sty 2018

Zawiodłem się bardzo na firmie. O ile sama współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów (kompetentni i bardzo mili pracownicy infolinii, bezproblemowy zwrot nadpłat itp. o tyle jej „przedstawiciele-domokrążcy” to oszuści. Upływał okres na jaki została zawarta umowa oczywiście jak w każdym tego typu przypadków otrzymałem do podpisania aneks. W związku ze zmianą stawek zdecydowałem o nie podpisaniu aneksu (co śmieszniejsze wraz z upływem czasu na jaki umowa została zawarta przechodzi ona w umowę zawartą na czas nieokreślony!!). Do mojego mieszkania zawitał sprzedawca Energy Mach wciskając mojej Żonie do podpisania aneks (oczywiście moja Żona go podpisała). W tym momencie rodzi się kilka pytań: – Na jakiej podstawie sprzedawca namawiał moją Żonę (osobę nieuprawnioną) do podpisania w moim imieniu aneksu (nazywając rzecz po imieniu: fałszerstwo podpisu)? – Na jakiej podstawie sprzedawca przyjął podpisany dokument? Zwłaszcza, że na dokumencie nie ma daty podpisania… Sprawę oczywiście zgłosiłem odpowiednim organom, mam nadzieję, że zajmą się tą „firmą”.

Stefan

29 gru 2017

Należę do tych naiwnych osób, którzy dali się nabrać Energy Match na rzekome przedłużenie umowy z obietnicą niskich opłat. Dopiero jak zaczęły przychodzić rachunki z poprzedniej firmy za dystrybucję i dodatkowo z Energy Match zrozumiałem w co się wpakowałem. Po roku zrobiłem bilans strat i zysków i okazało się że płacę znacznie więcej niż w poprzednich latach.Powiadomienia SMS o terminie spłaty rachunków zaczęły przychodzić 1 miesiąc przed czasem,w zamian za to oni zrobili korektę po 2 latach. Odczekałem cierpliwie 3 lata i nie podpisywałem już żadnych pism,które pojawiały się z ukrytą opcją przedłużenia umowy. Złożyłem wypowiedzenie umowy a otrzymałem mętną odpowiedź, że moje wypowiedzenie jest nieważne i dalej będą pobierać opłaty. Teraz to już chyba tylko sąd. Potencjalnym klientom radzę się zastanowić cz warto?

Krzysztof

26 lis 2017

Ostrzegam każdego przed korzystaniem z oferty Energy Match. Świadczenie rozpoczęli od 01-09-2016 roku. Niestety firma okazała się nie uczciwa i nie rozlicza sie z otrzymanych pieniędzy. Rozpoczęli sprzedaż gdy mój stan licznika energii wynosił 3942kWh- dane z faktury Energa. Stan końcowy po upływie roku na dzień 31-08-2017 wynosi 4808 kWh czyli zużycie wyniosło 866 kWh. Przewidywane roczne zużycie podałem 900 kWh, gdyż tyle zazwyczaj jest zużyte energii Dokumenty do zapłaty fałszywie nazywane przez Energy Match prognozą: Do 14-10-2017 34,33pln 112,1 kWh Do 14-11-2017 102,99 336,3 kWh Do 14-02-2017 102,99 336,3kWh Do 14-05-2017 102.99 336,3 kWh Razem zapłaciłem za 1121 kWh Nadpłata za 255kWh Umowę skutecznie wypowiedziałem z dniem 31-08-2017. Zaraz minie 3 miesiąc od zakończenia umowy, a Energy Match ani myśli zrobić rozliczenia rocznego i zwrócić nadpłatę mimo moich monitów telefonicznych i mailowych Malo tego w dniu 06-07-2017 dosłali następna prognozę za okres od 01-07-2017 do 31-08-2017 na kwotę 68,66 za 224.2 kWh godziny, gdy już miałem zapłacone za około 4 miesiące do przodu. Wynika z tego jasno że Energy Match sprzedaje energię jako pre-paid , a klienci to idioci których można strzyc jak barany Ile pieniędzy Energy Match już wyłudziła od klientów.

Beata

9 sie 2017

NAJGORSZA FIRMA NA SWIECIE!Brak profesjonalizmu, brak korekt, brak informacji o zluzyciu rocznym, brak reakcji na listy, na telefony o e-maile. Bardzo duze rachunki w domu w ktorym nikt nie mieszka, historyczne rachunki sprzed kilku lat oczywiascie brak rowniez zwotu pieniedzy nie wspominajac juz o korekcie rachunkow. Polecam tylko osobom ktore chca wyzucic pieniedze do smieci

Zenon

4 maj 2016

Zmieniłem na te firmę i jestem zadowolony - bdb obsługa klienta, zero ukrytych zapisów w umowie i lepsza cena - szkoda, że sprzedają tylko energię.

EWA

24 lut 2016

Nie wiem jaka jest jakość usług tej firmy jednak przedstawiciele domokrążcy to oszuści przedstawiają się za pracowników PGE i podpisują nowe umowy tłumaczac ,ze dopasowują własciwa taryfe.Oszustwem niezaistniejecie na rynku

Piotr

19 lut 2016

Akwizytor przy którym sprawdzałem opinie powiedział mi dlaczego bywają negatywne opinie, a polega to na tym że jak mówią na czym polega oferta, że zmienia się firma sprzedaży, to większość społeczeństwa i tak nie rozumie na czym to polega, później mówią ze zostali oszukani, nie widząc ze mają korzyść, zanim sprawdzałem opinie to kilka razy mówił o zmianie sprzedawcy, porównywał na mojej fakturze stawki, rysował nawet ze RWE zostaje nadal dystrybutorem a sprzedażą energii zajmie się Energy Match, sam przez pewien czas myślałem ze to ktoś z RWE, dopiero jak zobaczyłem logo na umowie która zaczął wypełniać zorientowałem się że to inna firma, zdenerwowałem się a on mi uświadomił że kilka razy mi to wyjaśnił, pokazał ze dlatego rysował i mówił kilka razy o zmianie sprzedawcy i zaproponował sprawdzenie opinii w internecie, okazało się ze to co mówił jest prawdą, problem tkwi w tym że ludzie nie rozumieją wszystkiego mimo starań akwizytorów. Po moich obliczeniach oszczędzam jeden rachunek rocznie dzięki Energy Match a Pan Marcin, który zmniejszył mi stawkę okazał sie człowiekiem dużej cierpliwości do trudnego klienta, szacunek do ludzi którzy radzą sobie w tak trudnej pracy.

Karolina

16 lut 2016

Niedawno zmieniliśmy sprzedawcę na Energy Match i póki co nie mamy powodów żeby narzekać. Pani wszystko nam wytłumaczyła na spotkaniu u nas w domu i właśnie dostaliśmy pierwsza fakturę. Wszystko w porządku

maciej pawlowski

21 lip 2015

Naprawdę nie rozumiem skąd te negatywne komentarze. Mam same dobre doświadczenia z firmą Energy Match. Jestem zawsze miło obsłużony gdy do nich dzwonię a i ceny są sporo niższe w porównaniu do tego co płaciłem wcześniej.

Buterowski

29 maj 2015

Dobra oferta, indywidualne podejście do klienta.

Edward

28 maj 2015

Mam kiepskie doświadczenia z firmą Novum czy jakoś tak, Energy Match mnie uratowali więc nie musiałem płacić kary.

stachu

28 maj 2015

Ich oferta na stronie była świetna dlatego się zdecydowałem

Lis

28 maj 2015

EM był jedynym sprzedawcą, który był w stanie zagwarantować stałe ceny do końca 2018 roku

Naiwna

6 maj 2015

Chciałam nawiązać kontakt z osobą z woj.lubelskiego, która też niefortunnie podpisała umowę. Mój e-mail: wkor@o2.pl

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności