Strona główna > Energy Match opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Energy Match opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Energy Match
Adres siedziby: Koszykowa 54
00-675, mazowieckie, Polska
Telefon: 22 230 90 00
Fax: 22 230 90 00
Email: info@energymatch.pl
Ocena 3.62/5 (994 głosy/ów)

Energy Match sprzedawca energii: prądu i gazu

Energy Match to niezależny sprzedawca energii elektrycznej od niedawna działający na rynku polskim. Jest to firma z holenderskim kapitałem sukcesywnie powiększanym na przestrzeni ostatnich lat. Swoje doświadczenie spółka Energy Match wynosi z zachodnich rynków energii, gdzie z powodzeniem od lat działa w obszarze handlu energią. Energy Match na rynku w Polsce chce wykorzystać swoje międzynarodowe praktyki i dzięki oferowaniu usług na najwyższym poziomie pragnie trafić do jak największej grupy klientów. Swoje wysokie kompetencje popiera niską ceną prądu i wysokiej klasy pracownikami, którzy są zawsze gotowi na pomoc usługobiorcom. Jest to sposób firmy, aby przyciągnąć do siebie odbiorców indywidualnych i biznesowych chcących optymalizować koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Firma ceni sobie liberalizację prawa, która to pozwoliła jej na liczne inwestycje w obrębie naszego państwa. Aktualnie firma stale zyskuje popularność i zaufanie wśród polskich klientów. Pomimo tego, że firma Energy Match nie jest na polskim rynku zbyt długo, bardzo szybko zajęła pewne miejsce wśród sprzedawców energii elektrycznej i gazu ziemnego. Dzięki ciekawym ofertom i licznym promocjom stale pnie się w rankingach jakości sprawowanych usług.

Energy Match - sprzedaż energii elektrycznej

Liberalizacja prawa sprawiła, że Energy Match pojawił się również na rynku energii elektrycznej. Firma przedstawia oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Chęć rywalizacji i dążenie do celu sprawiły, że na stałe zagościła na polskim rynku energetycznym. Wszystko to jest możliwe dzięki konsekwentnemu dążeniu do spełniania wymogów klientów. Liczne oferty i promocje okazują się idealnie trafiać do klientów szukających atrakcyjnych cen sprzedawców prądu. Konkurencyjność wynika z indywidualnego podejścia do klienta oraz w dużym stopniu z kompleksowej pomocy w materii podpisywania umowy i wyjaśniania jej warunków. Firma śmiało stawia czoła przeciwnościom jakie stawia przed nią rynek. Każda zaoszczędzona złotówka dowodzi jak firma walczy o klienta. Dziesiątki tysięcy usatysfakcjonowanych klientów dobrze świadczy o kompetencjach Energy Match.

Energy Match - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Energy Match zajmuje się również sprzedażą gazu ziemnego. Oferuje najniższe ceny gazu i najwyższej jakości usługi związane ze zmianą sprzedawcy gazu. Dzięki zliberalizowaniu rynku firma Energy Match może dynamicznie działać i stale rozwijać się. Dzięki temu dostosowuje swoje oferty do zróżnicowanych wymagań przedstawianych przez polskich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Zmiana sprzedawcy gazu jest procesem zupełnie darmowym, Energy Match gwarantuje kompleksową pomoc w kwestii realizowania formalności związanych z tą czynnością. Chcąc porównać ceny energii elektrycznej i gazu ziemnego do innych ofert sprzedawców możesz dokonać tego w porównywarce cen Optimal Energy. Wszelkie pytania i wątpliwości związane z cenami i procesami zmiany sprzedawcy wyjaśnią świetnie przygotowani pracownicy biura obsługi klienta. Firma oferuje przejrzystą umowę, która jest równie prosta w przypadku energii elektrycznej i gazu ziemnego, gwarantuje też liczne promocje i rabaty związane ze zmianą sprzedawcy.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Jędrek

Jędrek
15-08-2019

Witam! Niestety zawiodłem się na Firmie Energy Match, od dwu miesięcy nie wypłacili mi nadpłaty, kontakt z BOK maile czy telefony zbywają mnie. A miało być tak dobrze dla klienta.
Anna

Anna
21-03-2019

Energy Match nie przysyła na czas rachunków, nie wiem ile mam płacić. Ostatnio zapłaciłam po starej kwocie a przysłali po czasie pismo i było więcej. Robi się tylko zamieszanie :/
EWA

EWA
23-01-2019

Najgorsza firma z jaką miałam i niestety jeszcze mam do czynienie. W lutym 2018r. rozwiązałam umowę i do dzisiaj (23.01.2019r.) nie otrzymałam faktury rozliczeniowej. W e-mailach, rozmowach telefonicznych jestem informowana o różnych terminach, z których nic nie wynika, a w tekście standardowym albo zmiana zarządu i ciągła zmiana systemu. Nie ma to jednak wpływu na wystawianie faktur prognozowanych (bo to pieniądze dla firmy). Jako klient jestem traktowana lekceważąco, zatem mogę przypuszczać, że przez rok operują moją nadpłatą bo o swoje szybko by się upomnieli. Myślałam, że tylko ja mam pecha. PRZESTRZEGAM i oceniam na 0.
Platnik

Platnik
03-12-2018

ZŁODZIEJE TYLE W TEMACIE!!!
Helena

Helena
01-08-2018

jestem zadowolona, mam niższe rachunki za prąd, a że płacę w terminie otrzymałam jeszcze zniżkę. Wg rozliczenia miałam nadpłatę i o tę kwotę zmniejszono mi kolejny rachunek. Nie wiem dlaczego inni czekają na zwrot nadpłaty, przecież logiczne jest, że ta kwota jest odliczana od następnego rachunku.
Beata

Beata
09-07-2018

Dla mnie firma nie jest ok. Namówili nas, że będzie taniej. Rzeczywiście, do tej pory tak było. Po czym przysłali sms-a, że rachunek za czerwiec do zapłaty. Zapłaciliśmy. Po 2 tyg. od zapłaty wyłączyli prąd. Mąż wściekły poleciał z dowodem wpłaty i dowiedział się, że i tak nie włączą prądu, bo rachunek za luty nieuregulowany. Pomijając, że jednak był zapłacony to i tak nie włączą prądu, bo nie ma ludzi i najbliższy wolny termin to dopiero w poniedziałek, czyli tydzień bez prądu. Wysyłając sms-a o czerwiec można było od razu napisać o luty; bałagan i niekompetencja. Nie chcę z nimi współpracować. PRZESTRZEGAM!!!
Andrzej

Andrzej
05-07-2018

Jak najdalej od takich firm jak Energy Match. Po 18 miesiącach otrzymałem rozliczenie za 2016r. Teraz nie wiem jak długo będę czekał na zwrot nadpłaty za prąd. Za 2015r. rozliczenie dostałem po 7 miesiącach bo to ja byłem winny im pieniądze ( niedopłata). Ocena dla firmy to 1
Tomasz

Tomasz
30-06-2018

W styczniu zawitał do mojego domu handlowiec z energymatch i przedstawił mi ofertę. Umowę pełen wątpliwości podpisałem od razu w domu, ale stwierdziłem, że kto nie ryzykuje ten nie gra. Od marca zacząłem dostawać pierwsze faktury. Przy moim zużyciu różnica nie jest duża, płacę jakoś z 20 zł miesięcznie mniej niż wczesniej ale to zawsze coś. Ja polecam, jedyny problem jaki miałem to prognoza zużycia która spóźniła się półtora tygodnia ale to chyba wina poczy.
Ewa

Ewa
25-06-2018

Osobiście nie polecam byłam ich klientką przez ponad dwa lata w tym czasie dostałam tylko jeden raz rozliczenie. Rozwiązałam z nimi umowe 31.01 2018 roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego rozliczenia mimo kilkakrotnych telefonów do biura obsługi gdzie ciągle obiecują że za dwa tygodnie kasa dojdzie i nadal cisza.
Marlena

Marlena
21-06-2018

Osobiście polecam. Zużywam bardzo dużo prądu - ponad 5mW rocznie. Przeniosłam się z Innogy do Energymatch i od stycznia płacę około 80zł mniej co miesiąc.