Porównaj oferty
3Wings opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

3Wings opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.92 (114 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

3 Wings jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbiorcy finalnego energii elektrycznej. Od 2009 roku Decyzją Prezesa URE spółka otrzymała koncesję na obrót energią elektryczną na okres 10 lat. 3 Wings należy do Grupy Kapitałowej Eurowind i odpowiada w niej za za obrót energią elektryczną. Od 2014 roku firma przekształciła się w Spółkę Akcyjną i rozszerzyła swoją działalność w sprzedaży o ofertę energii elektrycznej dla gospodarstw domowych. Cała grupa charakteryzuje się nowatorstwem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Nazwa spółki

3Wings

Adres siedziby

Abrahama 1A
80-307 Gdańsk, pomorskie, Polska

Telefon

(58) 346 12 34

Email

kontakt@3wings.biz

Numer KRS

0000492528

NIP

5842654035

3 Wings sprzedawca energii: prądu i gazu

W niedalekiej przyszłości planuje między innymi rozszerzyć swoją działalność o energetykę słoneczną. Jest to plan godny odnotowania, dlatego warto bliżej przyjrzeć się ofertom jakie proponuje 3 Wings. Swoją ofertę sprzedaży prądu kieruje do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług. Firma działa na terenie całej Polski i oferuje szeroki wachlarz promocji, które dostosowane są specjalnie do stale zmieniających się potrzeb odbiorców. Wieloletnie praktyki na rynku energetycznym pozwalają firmie na odpowiednie dostosowanie się do zmian zachodzących na nim. Firma nie posiada stacjonarnego punktu obsługi klienta, mimo to kontakt z nią jest możliwy poprzez e-mail i drogę telefoniczną. Pomimo braku placówki formalności związane ze zmianą sprzedawcy prądu są wykonywane sprawnie i kompetentnie.

3 Wings - sprzedaż energii elektrycznej

Firma 3 Wings od kliku lat działa na rynku i oferuje możliwie najniższe ceny i najlepszej jakości usługi w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Ma podpisane Generalne Umowy Dystrybucyjne z największymi operatorami sieci dystrybucyjnych. Dzięki temu może zajmować się sprzedażą na terenie całej Polski i konkurować z największymi spółkami na rynku. Firma zadba o wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy prądu. Zadowolenie i wysoki poziom usług gwarantuje wykwalifikowana kadra doradców. Są oni gotowi na udzieleni porad w kwestii sprzedaży prądu oraz formalności związanych z podpisaniem umowy i procedurami z tym związanymi. Póki co wszystkie formalności odbywają się drogą internetową lub telefoniczną. Firma promuje ekologiczne podejście do życia poprzez stosowanie E-faktur, które to ograniczają zużycie papieru. Dzięki temu zabiegowi i wielu innym, firma otrzymała wiele nagród w dziedzinie ekologii.

3 Wings - sprzedaż gazu ziemnego

Do tej pory firma 3 Wings nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego na terenie Polski. W razie jakichkolwiek zmian, zostaną one opisane na tej stronie.

3 Wings - Usługi operatora rynku

Firma 3 Wings S.A. oferuje poza sprzedażą prądu również szeroki wachlarz usług dla przedsiębiorstw energetycznych. Do takich usług należą: usługa bilansowania handlowego (POB), Usługa operatora handlowego (OH), analiza funkcjonowania farmy wiatrowej, Usługa operatora rynku (OR) i kilka innych. Szczegółowe informacje na temat tych usług znajdują się na stronie firmy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (5)

Andrzej

13 gru 2019

Normalna firma

Janek

26 paź 2019

spoko

Tomasz

15 lut 2019

polecam !

Kacper

1 cze 2018

jest ok

Zbigniew

12 gru 2017

polecam!

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności