Strona główna > 3Wings opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3Wings opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: 3Wings
Adres siedziby: Abrahama 1A
80-307, pomorskie, Polska
Telefon: (58) 346 12 34
Fax: (58) 346 12 34
Email: kontakt@3wings.biz
Ocena 3.91/5 (113 głosy/ów)

3 Wings sprzedawca energii: prądu i gazu

3 Wings jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbiorcy finalnego energii elektrycznej. Od 2009 roku Decyzją Prezesa URE spółka otrzymała koncesję na obrót energią elektryczną na okres 10 lat. 3 Wings należy do Grupy Kapitałowej Eurowind i odpowiada w niej za za obrót energią elektryczną. Od 2014 roku firma przekształciła się w Spółkę Akcyjną i rozszerzyła swoją działalność w sprzedaży o ofertę energii elektrycznej dla gospodarstw domowych. Cała grupa charakteryzuje się nowatorstwem w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. W niedalekiej przyszłości planuje między innymi rozszerzyć swoją działalność o energetykę słoneczną. Jest to plan godny odnotowania, dlatego warto bliżej przyjrzeć się ofertom jakie proponuje 3 Wings. Swoją ofertę sprzedaży prądu kieruje do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług. Firma działa na terenie całej Polski i oferuje szeroki wachlarz promocji, które dostosowane są specjalnie do stale zmieniających się potrzeb odbiorców. Wieloletnie praktyki na rynku energetycznym pozwalają firmie na odpowiednie dostosowanie się do zmian zachodzących na nim. Firma nie posiada stacjonarnego punktu obsługi klienta, mimo to kontakt z nią jest możliwy poprzez e-mail i drogę telefoniczną. Pomimo braku placówki formalności związane ze zmianą sprzedawcy prądu są wykonywane sprawnie i kompetentnie.

3 Wings - sprzedaż energii elektrycznej

Firma 3 Wings od kliku lat działa na rynku i oferuje możliwie najniższe ceny i najlepszej jakości usługi w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Ma podpisane Generalne Umowy Dystrybucyjne z największymi operatorami sieci dystrybucyjnych. Dzięki temu może zajmować się sprzedażą na terenie całej Polski i konkurować z największymi spółkami na rynku. Firma zadba o wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy prądu. Zadowolenie i wysoki poziom usług gwarantuje wykwalifikowana kadra doradców. Są oni gotowi na udzieleni porad w kwestii sprzedaży prądu oraz formalności związanych z podpisaniem umowy i procedurami z tym związanymi. Póki co wszystkie formalności odbywają się drogą internetową lub telefoniczną. Firma promuje ekologiczne podejście do życia poprzez stosowanie E-faktur, które to ograniczają zużycie papieru. Dzięki temu zabiegowi i wielu innym, firma otrzymała wiele nagród w dziedzinie ekologii.

3 Wings - sprzedaż gazu ziemnego

Do tej pory firma 3 Wings nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego na terenie Polski. W razie jakichkolwiek zmian, zostaną one opisane na tej stronie.

3 Wings - Usługi operatora rynku

Firma 3 Wings S.A. oferuje poza sprzedażą prądu również szeroki wachlarz usług dla przedsiębiorstw energetycznych. Do takich usług należą: usługa bilansowania handlowego (POB), Usługa operatora handlowego (OH), analiza funkcjonowania farmy wiatrowej, Usługa operatora rynku (OR) i kilka innych. Szczegółowe informacje na temat tych usług znajdują się na stronie firmy.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Andrzej

Andrzej
13-12-2019

Normalna firma
Janek

Janek
26-10-2019

spoko
Tomasz

Tomasz
15-02-2019

polecam !
Kacper

Kacper
01-06-2018

jest ok
Zbigniew

Zbigniew
12-12-2017

polecam!