Porównaj oferty
Polska Energetyka Pro opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Polska Energetyka Pro opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

2.43 (160 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Polska Energetyka Pro sprzedawca energii: prądu i gazu

Polska Energetyka PRO Sp. z o.o., rozpoznawalna również pod nazwą PEP, jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Firma działa na rynku polskim od 2012 roku. Od roku 2015 właścicielem Polskiej Energetyki PRO jest polski inwestor finansowy.

Nazwa spółki

Polska Energetyka Pro

Adres siedziby

Al.Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 397 41 33

Email

bok@polskaenergetykapro.pl

Numer KRS

0000430764

NIP

5272683027

Polska Energetyka PRO sprzedaż energii elektrycznej

Przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż energii w grupach taryfowych G11 i G12, z których każda odpowiada innym potrzebom klienta. Najpopularniejszą wśród klientów indywidualnych jest grupa taryfowa G11. Cechą charakterystyczną tej taryfy jest stała cena energii w ciągu tygodnia i doby. Jest to rozwiązanie dla osób, które korzystają z energii elektrycznej równomiernie. Natomiast grupa taryfowa G12 jest rozliczna według stref czasowych: strefa nocna – tańsza i strefa dzienna – droższa. To rozwiązanie jest optymalne dla tych użytkowników, którzy mają możliwość częstego korzystania z energii elektrycznej w godzinach nocnych. Bieżące ceny energii elektrycznej Polskiej Energetyki PRO znajdziesz w naszej porównywarce cen prądu Optimal Energy.

Polska Energetyka PRO sprzedaż gazu ziemnego

Polska Energetyka Pro oferuje dystrybucję gazu ziemnego w czterech grupach taryfowych: W-1, W-2, W-3 i W-4. Grupa taryfowa W-1 to oferta dla tych użytkowników, których maksymalne roczne zużycie gazu, które nie przekracza 3350 kWh/rok. To rozwiązanie najkorzystniejsze jest dla osób korzystających np. z kuchenek gazowych. Taryfa W-2 pomyślana została z myślą o odbiorcach, których roczne zużycie gazu zamyka się w granicach 3350 kWh/rok – 13350 kWh/rok. Ta taryfa będzie odpowiednia dla osób, które korzystają z kuchenek gazowych oraz piecyków gazowych wieloczerpalnych. Grupa taryfowa W-3 przeznaczona jest dla odbiorców, których oczne zużycie gazu wynosi 13350 kWh/rok – 88900 kWh/rok. Taryfa ta najbardziej optymalna jest dla użytkowników kuchenek gazowych, piecyków gazowych wieloczerpalnych oraz gazowego ogrzewania mieszkania. Natomiast taryfa W-4 powstała dla odbiorców, których roczne zużycie gazu przekracza 88900 kWh/rok. Znajduje zastosowanie wśród korzystających z gazu w wielu urządzeniach. Dokładne i aktualne ceny gazu ziemnego tego dostawcy znaleźć można w porównywarce cen gazu ziemnego Optimal Energy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (2)

Irena Idzikowska

29 paź 2015

To są oszuści, mnie też oszukali. Powiedzieli mi, że będzie tańszy prąd, a okazuje się,że jest droższy. Była u mnie pani Magdalena W. Która przedstawiła się jako firma ENEA w której obecnie jestem.

Marian Kowalski

20 sie 2015

Firma zatrudnia niekompetentnych ludzi którzy nie odróżniają adresu nabywcy od miejsca dostarczania usługi, zawyżają rachunki za prąd, a ich akwizytorzy podszywają się pod inne firmy. Pukają głównie do drzwi ludzi starszych, których można szybka PAPLANINĄ oszukać. W umowie stosują niedozwolone klauzule w przypadku odstąpienia od umowy. UOKiK oraz Miejski Rzecznik Konsumentów w URZĘDZIE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY wszczęli w tej sprawie postępowanie

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności