Strona główna > Konerg opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Konerg opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Konerg
Adres siedziby: Królowej Jadwigi 103C
30-209, małopolska, Polska
Telefon: 122 122 122
Fax: 122 122 122
Email: bok@konerg.pl
Ocena 2.84/5 (110 głosy/ów)

Konerg sprzedawca energii: prądu i gazu

Firma z Polskim kapitałem działa w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego. Zarówno klienci indywidualni jak i odbiorcy biznesowi znajdą pasującą do swoich wymogów ofertę. Historia firmy zaczęła się stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku, kiedy to rozpoczęła sprzedaż energii w imieniu największych sprzedawców. Transakcje odbywały się wtedy na zasadzie telemarketingu lub przez kanał agencyjny B2B. Już rok później umowy z CEZ i VET pomogły spółce zbudować odpowiednią renomę. Pozwoliło to wkroczyć na szerokie wody rynku energetycznego. Przedsiębiorstwo miało aspiracje do tego, żeby przestać być pośrednikiem. Dlatego od 2016 roku, już jako samodzielny sprzedawca, zajmuje się sprzedażą prądu i gazu. Koncesje zatwierdzone przez Prezesa URE obowiązują do 2030 roku. Sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski. Klienci chętnie rozpatrują przejście do tej firmy jako alternatywę dla najwiekszych sprzedawców.

Konerg prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Oferty firmy są w znacznym stopniu dopasowane do potrzeb odbiorców. Każdy klient biznesowy korzystający z taryfy C po skontaktowaniu się z przedstawicielem firmy otrzymuje indywidualną ofertę. Zależy ona od wielu czynników, które są brane pod uwagę przez Konerg. Wraz z podpisaniem umowy dostawca zapewnia gwarancję stałej ceny, bezpieczeństwo i wygodę. Klienci indywidualni otrzymują szeroką paletę propozycji, które dotyczą taryf G11 i G12. W każdym momencie trwania umowy możemy zwrócić się o pomoc do przypisanego nam opiekuna Klienta, który wyjaśni wątpliwości i w razie problemów doradzi jak postępować. Ponadto spółka zapewnia sprawną zmianę sprzedawcy – bez przerwy w dostawie prądu oraz oprzyrządowania i okablowania. Konerg po podpisaniu umowy przeprowadza klientów przez formalności przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej. Jest to duże udogodnienie, które stało się standardem wśród firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej. Konerg dba o to, aby także jego klienci mogli bezpłatnie korzystać z takiej możliwości.

Konerg gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Prowadzona sprzedaż gazu ziemnego również dedykowana jest szerokiej gamie odbiorców biznesowych i klientom indywidualnym. Klienci biznesowi podobnie jak jest to w przypadku prądu negocjować warunki swojej umowy, dzięki czemu otrzymają dobrze dopasowaną umowę do swoich potrzeb. Konerg dostarcza swoim klientom możliwość skorzystania z E-faktur, zapewnia gwarancję stałej ceny i kompleksową obsługę. Odbiorcy pobierający gaz w gospodarstwach domowych mogą liczyć na ciekawe propozycje przy zakupie gazu ziemnego. Konerg gwarantuje stałą cenę na okres od 12 do 36 miesięcy. Poza tym przejście na gaz nie będzie wymagać zmian instalacji gazowej ani licznika.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

grzegorz

grzegorz
25-05-2021

KONERG NIE PŁACI SWOIM HANDLOWCOM PROWIZJI, CZEKAM JUŻ DWA LATA. OSZUKAŃCZA FIRMA
remik

remik
13-11-2020

nie polecam!!!!!!!!!!!! to najdroższa firma. mają taki bałagan w papierach, a ten ich e-bok to biuro olewania klienta. nie zawierajcie z nimi umowy bo po kilku latach odczujecie to w portfelach. kto ma umowę niech jak najszybciej rezygnuje. nie podpowiadam z jaką firmą podpisać nową umowę kwestia własnego wyboru, dlatego moja opinia jest obiektywna. nigdy więcej Konerg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Europack

Europack
05-10-2020

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z początku cena niska apotem nagle jakieś zmiany jakieś coś???????? i koniec końców płace więcej niż na początku. Złodzije!!!!!!!!!!
Firma z Warszawy

Firma z Warszawy
13-09-2020

Ta firma to KOSZMAR!!!! Nie wysyłają faktur a potem wysyłają upomnienia i wezwania do zapłaty! Rozliczeniowe FV wysyłane są z półrocznym opóźnieniem, liczą na "dalszą udaną współpracę" z firmami, z którymi umowa jest rozwiązana od prawie roku! Dramat! najgorszy dostawca energii, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia!