Porównaj oferty
Hermes Energy Group opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Hermes Energy Group opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.12 (966 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Hermes Energy Group jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbioru finalnego energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Jest to firma z polskim kapitałem działająca również na zagranicznych rynkach. Swoją ofertę sprzedaży prądu i gazu HEG kieruje do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług.

Nazwa spółki

Hermes Energy Group

Adres siedziby

Puławska 2
02-566 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 600 600 800

Email

-

Numer KRS

0000507501

NIP

7010417053

Hermes Energy Group HEG sprzedawca energii: prądu i gazu

Doświadczenie zdobywane na rynkach zagranicznych znakomicie wpływa na jakość świadczonych usług oraz oferty sprzedaży. Profesjonalne podejście do potrzeb klienta sprawia, że HEG uzyskał bardzo wysoką, stabilną pozycje na rynku polskiej energetyki. Pewna pozycja na rynku i wzrost zainteresowania pozytywnie wpłynęły na wyniki grupy, dzięki czemu bardzo wielu konsumentów postanowiło wybrać właśnie tego sprzedawcę. HEG oferuje szeroką gamę produktów i usług związanych ze sprzedażą gazu i prądu, consultingiem, obrotem hurtowym.

Hermes Energy Group - sprzedaż energii elektrycznej

HEG jest to firma, która trudni się w sprzedaży energii elektrycznej. Na rynku gości już od dłuższego czasu i radzi sobie na nim z powodzeniem. Atrakcyjne oferty sprawiają, że coraz więcej ludzi, coraz chętniej przenosi swoje umowy do tego sprzedawcy. Dostępność centrum obsługi klienta i wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje dobre wyniki na rynku. Każdy petent traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu każda oferta jest dostosowana właśnie dla jego potrzeb. Pracownicy zadbają o komfort i szybkość zawierania umowy, która to uchodzi za jedną z najbardziej czytelnych i klarownych na rynku. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest procesem zupełnie darmowym, dlatego warto już dziś podjąć działania, mające na celu zmianę swojego dotychczasowego sprzedawcy prądu. Liberalizacja rynku energetycznego pozwoliła Hermes Energy Group na rozrost i stanie się poważną konkurencją na rynku sprzedaży prądu. Oferty konkurencji i HEG możesz znaleźć i porównać w porównywarce cen prądu i gazu, która to znajduje się na stronie Optimal Energy.

Hermes Energy Group - sprzedaż gazu ziemnego

Dzięki liberalizacji rynku energetycznego wiele małych i średnich firm podjęło działania, dzięki którym zdobyły odpowiednie koncesje na sprzedaż gazu. Jedną z tych firm jest właśnie Hermes Energy Group, która to otrzymała koncesję na obrót paliwami gazowymi decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 19 sierpnia 2014 roku. Spółka otrzymała koncesję na okres do 31 grudnia 2030 roku. Nowe prawo pobudziło rynek, na którym dzisiaj możemy obserwować właśnie takie firmy jak HEG. Oferuje ona prostą umowę, nie zawierającą kruczków prawnych, gwarantuje indywidualne podejście do klienta, kompleksową pomoc dotyczącą zmiany sprzedawcy. Zmiana sprzedawcy gazu jak i prądu jest czynnością absolutnie darmową. Jeśli jeszcze nie dokonałeś zmiany, a chcesz zaoszczędzić pieniądze z domowego budżetu warto podjąć działania w tym kierunku.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (24)

Piotr

2 lip 2020

W ostatniej fakturze rozliczeniowej zawarli jakieś "korekty" poprzednich okresów -- oczywiście powiększające kwoty -- bez żadnej podstawy -- brak podanych stanów licznika. Teraz strasząwindykacją -- na szczęście mam zdjęcia licznika co miesiąc, więc poczekam aż pójdą do sądui wtedy przedstawię dowody oszustwa.

Johnyy

2 mar 2020

Domagam się zwrotu nadpłaty z firmy HEG od grudnia i to bezskutecznie. Po ostatnim telefonie jaki wykonałem na infolinię otrzymałem informację, że wypłacanie zwrotów zostało wstrzymane. Ja się pytam co z moimi pieniędzmi? BANDA OSZUSTÓW!!

barbara

12 lut 2020

Oszusci! Od 2 miesiecy usiłuję uzyskac nadplatę, bez sukcesu

eva

3 lut 2020

HEG S.A. ogłosił upadłość, ale dziś tj. 3.02.2020 r. przysłał fakturę rozliczeniową ze stanem licznika, który może będzie za rok i oczywiście dużą dopłatą. Uwaga, sprawdzajcie stan liczników i podliczajcie dokonane wpłaty. To oszust, zamiast zwrot nadpłaty w ten sposób próbuje powetować swoje straty. Pomniejszył też prawie o połowę kwotę otrzymanych wpłat.

Anonim

16 sty 2020

Dramat. od 2 miesiecy kontaktuje sie o zwrot nadplaty . 0 kontaktu . Kradziez w bialy dzien

Hannah

1 gru 2019

Firma HEG w moim przypadku okazała się strzałem w dziesiątkę. To była pierwsza firma z którą podpisałam umowę na dostawę gazu. Stan licznika przekazywałam poprzez internet a za kilka dni otrzymywałam fakturę elektroniczną. Szybko, sprawnie bez problemów. Szkoda, że firma HEG ogłosiła upadłość. Widać zbyt uczciwi byli i źle na tym wyszli. Pozdrawiam całą ekipę HEG.

Krzysztof

28 lis 2019

Witam, Jeśli ktoś ma umowę biznesową w HEG - Hermes Energy Group, trwającą lub mającą wejść W życie w niedalekiej przyszłości, proszę o pilny kontakt. Pojawiły się problemy z umowami

OlaG

27 lis 2019

Nie polecam. Fatalna obsługa klienta. Nie można się o nic doprosić. Realizacja jakiegokolwiek zgłoszenia trwa tygodniami. Od 2 miesięcy próbuje dostać rozliczenie i kolejne faktury.

Anonim

19 lis 2019

Nie polecam! Nierzetelne firma. Nie dość że naciaga klientów to jeszcze nie płaci pracownikom....

krzak

15 lis 2019

firma heg odradzam kolejne i kolejne problemy z fakturamia ....dzwonią codziennie mimo zapłaconych rachunków musze się bardzo tłumaczyć mam już dość mimo wysłanych potwierdzeń i kolejnch przelewów nadal mnie naciągają na zapłacenie zaległych rachunków według nich.....kolejna firma krzak teraz podobno z problemami finansowymi więc usilnie szukają pieniedzy w klientach nawet tych co mają wszystko popłacone...ODRADZAM szkoda czasu i nerwów kolejny nie wypał na polskim rynku uważajcie bo potem będzie trzeba na szybko szukać i wracać do starego operatora...a miało byś tak pięknie

Katka

12 wrz 2019

Firma Hermes -odradzam nie rzetelna nie wystawiają faktur oraz zadłużają przedsiębiorców wystawiając faktury za długie okres mimo że powinni wystawiać co miesiąc. Wyłączają prąd ,nie informując człowieka mimo negocjacji ratalnych, które wypełniłam zgodnie z ich wytycznymi a to hermes mnie postawiła w takiej sytuacji . Prowadzę firmę z produkcją mrożonek i musiałam zamknąć , sklep potraciłam klienta, towar wyrzuciłam .Moje dobre imię Firmy zostało bezpowrotnie okaleczone . Dowiedziałam się ,że jedyny sposób na nich jest zwrócenie się ze skargą do Urząd Regulacji Energetyki która wydaje koncesje .Złożenie skargi i opisania całej sytuacji jaka się wydarzyła .Potem z opinią Urzędu wystąpić do sądu o odszkodowanie . Może jak Państwo będzie miało wiele takich spraw to będzie cofać koncesje nie uczciwym Firmom które panoszą się po naszej Polskiej Ziemi.

Alicja

9 wrz 2019

Ja też dałam się namówić, bo nie widziałam nagłówka firmy. Byłam zajęta, I przedstawiciel wykorzystał moje roztargnienie. Podpisałam dokumenty ,ale po spokojnym przeczytaniu ich, zaraz w tym samym dniu e mailem wysłałam odstąpienie od umowy. Jak do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi.

Magdalena

24 sie 2019

Właśnie dzisiaj zawitali do mnie (KOLUSZKI) przedstawiciele tej firmy. podsunęli mojej mamie do podpisania umowę nie informując jej że jest to UMOWA O ZMIANIE SPRZEDAWCY PRĄDU z Pge na 3T ENERGIA która jest marką grupy Hermes Energy Group. Pani Natalia Kwestarz przedstawicielka tej firmy skutecznie zasłaniała nagłówki na umowie dotyczące zmiany dostawcy / sprzedawcy energii elektrycznej. W natłoku słów przekonywali że jest to umowa z PGE czyli aktualnym dostawcą i zmieni się na rachunku jedynie adres dostawcy na Warszawę. Jestem strasznie zła, ciężko mi zrozumieć jak ludzie potrafią spać wykonując i OSZUKUJĄC w ten sposób starsze osoby, które niewątpliwie nie wykazują się należytą czujnością. Z poważaniem Magdalena Żyłka Sprawę zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenckich.

Artur

21 sie 2019

Ta firma to kpina !!! Nie wiedzą kompletnie oco chodzi na infolini, a faktur nie można się doczekać. Nie polecam . Celowo umowę daja na co najmniej 48 m-cy, żeby nie można było zrezygnować wcześniej.

Paullla

25 lip 2019

Duzo nizsze rachunki niz u monopolow. Plus za to ze nie pcham kasy do kieszeni towarzystwa na Wiejskiej. Z fakturami nie mam problemów

Stanley

12 lip 2019

nie polecamy, ich faktury zdecydowanie są wyższe od PGE, w dodatku wyłacznie prognozowane. Wolalabym placic za faktyczne zuzycie gazu, a nie za ich prognozy - zdecydowanie wyzsza kwote niz dotychczas. nie polecamy absolutnie !!

edf

24 cze 2019

nie polecam firma nie wystawia Faktur a jak już klient jakimś cudem dostanie rachunek i zapłaci to i tak musi się boksować z nimi,bo dostaje wezwania do zapłaty pisma windykacyjne itp....nie polecam firma kompletnie nie profesjonalna bez jakiejkolwiek namiastki obsługi klienta , typowi naciągacze oszczędności są znikome czarują rzeczywistość podwyżkami których jak nie było tak nie ma.

jan

18 cze 2019

oszuści!!!!! Podstępem zmusili starszą osobę do podpisania umowy , teraz rachunki są trzy razy większe niż były w PGE . Co gorsze nie ma mocnych na cwaniaków

GJ

24 maj 2019

I DO TEGO NIE PŁACI ZA WYKONANA PRACĘ SWOIM HANDLOWCOM , CZEKAM JUŻ MIESIĄC. ŻENADA. NIE POLECAM GJ

oszukana

27 mar 2019

Firma tragiczna, jest prawie kwiecień, a ja nie mam faktury za styczeń, Na listy nie odpisują. Jak zerwać umowę????

Marek

22 mar 2019

Analizowałem rachunki za gaz i porownywałem z rachunkami mojego ojca. Praktycznie niczym się nie różniły ale zwróciłem uwagę na jeden aspekt moja cena za gaz 0,0899 zużycie 3610 kWh zapłaciłem 324,54 zł netto. Umowę podpisałem w tamtym roku, mój ojciec nie podpisał ma cenę 0,10289 na fakturze ( czym się zaskoczyłem ponieważ miało nie być podwyżek) zużycie 3422 kWh i do zapłaty 352,09. Mniejsze zużycie i więcej zapłacił mój ojciec mam gwarancję ceny co okazało się w tej firmie fajnym strzałem. Faktury otrzymuję w terminie i jestem zadowolony.

niezadowolona

18 mar 2019

firma tragedia nie wystawia faktur na czas, po kilku miesiącach dostałam taki rachunek ,że usiadłam . miły pan co podpisywał ze mną umowę teraz już nie pracuje niema kontaktu z nikim ODRADZAM

Elzbieta

5 lut 2019

Podpisałam umowę z HEG na dostawę gazu 30-05-2018 roku i do chwili obecnej sprawa nie jest rozstrzygnięta. Brak możliwości porozumienia, brak BOK, nie jestem zadowolona z jakości obsługi klienta. Faktury za dostawę prądu są szacunkowe. Żałuje decyzji o przejściu do HEG.....tym bardziej, że umowę podpisałam na 48 miesięcy.

Ryszard

17 gru 2018

OSTROŻNIE . Ostrzeżenie szczególnie dla klientów posiadających liczniki poza mieszkaniem Firma HEG -Warszawa nie dotrzymują uzgodnień telefonicznych z klientem, pomimo spełnienia warunków i wpłacenia zaległości w uzgodnionym terminie i poinformowaniu ich o dokonanym przelewie jeszcze przed upływem terminu, dali polecenie dystrybucji o wstrzymaniu dostaw gazu. Są nie solidni, a faktury otrzymuję niejednokrotnie po terminie wpłaty ! Nie wysyłają upomnień - przypomnień dotyczących zaległości ani SMS-em , ani pocztą. Zapominają, że obowiązkiem ich jest SKUTECZNE poinformowanie klienta o zaległościach przed dokonaniem polecenia wstrzymania dostaw gazu. Nie obchodzi ich, że jest sezon grzewczy, a zaległości w moim przypadku były z okresu letniego i dotyczy jedynie dystrybucji. Reklamy, którymi zachęcają klienta są jedynie pustymi słowami bez pokrycia.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności