Strona główna > Hermes Energy Group opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Hermes Energy Group opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Hermes Energy Group
Adres siedziby: Puławska 2
02-566, mazowieckie, Polska
Telefon: +48 600 600 800
Fax:
Email:
Ocena 3.12/5 (966 głosy/ów)

Hermes Energy Group HEG sprzedawca energii: prądu i gazu

Hermes Energy Group jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbioru finalnego energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. Jest to firma z polskim kapitałem działająca również na zagranicznych rynkach. Swoją ofertę sprzedaży prądu i gazu HEG kieruje do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług. Doświadczenie zdobywane na rynkach zagranicznych znakomicie wpływa na jakość świadczonych usług oraz oferty sprzedaży. Profesjonalne podejście do potrzeb klienta sprawia, że HEG uzyskał bardzo wysoką, stabilną pozycje na rynku polskiej energetyki. Pewna pozycja na rynku i wzrost zainteresowania pozytywnie wpłynęły na wyniki grupy, dzięki czemu bardzo wielu konsumentów postanowiło wybrać właśnie tego sprzedawcę. HEG oferuje szeroką gamę produktów i usług związanych ze sprzedażą gazu i prądu, consultingiem, obrotem hurtowym.

Hermes Energy Group - sprzedaż energii elektrycznej

HEG jest to firma, która trudni się w sprzedaży energii elektrycznej. Na rynku gości już od dłuższego czasu i radzi sobie na nim z powodzeniem. Atrakcyjne oferty sprawiają, że coraz więcej ludzi, coraz chętniej przenosi swoje umowy do tego sprzedawcy. Dostępność centrum obsługi klienta i wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje dobre wyniki na rynku. Każdy petent traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu każda oferta jest dostosowana właśnie dla jego potrzeb. Pracownicy zadbają o komfort i szybkość zawierania umowy, która to uchodzi za jedną z najbardziej czytelnych i klarownych na rynku. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest procesem zupełnie darmowym, dlatego warto już dziś podjąć działania, mające na celu zmianę swojego dotychczasowego sprzedawcy prądu. Liberalizacja rynku energetycznego pozwoliła Hermes Energy Group na rozrost i stanie się poważną konkurencją na rynku sprzedaży prądu. Oferty konkurencji i HEG możesz znaleźć i porównać w porównywarce cen prądu i gazu, która to znajduje się na stronie Optimal Energy.

Hermes Energy Group - sprzedaż gazu ziemnego

Dzięki liberalizacji rynku energetycznego wiele małych i średnich firm podjęło działania, dzięki którym zdobyły odpowiednie koncesje na sprzedaż gazu. Jedną z tych firm jest właśnie Hermes Energy Group, która to otrzymała koncesję na obrót paliwami gazowymi decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki z dnia 19 sierpnia 2014 roku. Spółka otrzymała koncesję na okres do 31 grudnia 2030 roku. Nowe prawo pobudziło rynek, na którym dzisiaj możemy obserwować właśnie takie firmy jak HEG. Oferuje ona prostą umowę, nie zawierającą kruczków prawnych, gwarantuje indywidualne podejście do klienta, kompleksową pomoc dotyczącą zmiany sprzedawcy. Zmiana sprzedawcy gazu jak i prądu jest czynnością absolutnie darmową. Jeśli jeszcze nie dokonałeś zmiany, a chcesz zaoszczędzić pieniądze z domowego budżetu warto podjąć działania w tym kierunku.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Piotr

Piotr
02-07-2020

W ostatniej fakturze rozliczeniowej zawarli jakieś "korekty" poprzednich okresów -- oczywiście powiększające kwoty -- bez żadnej podstawy -- brak podanych stanów licznika. Teraz strasząwindykacją -- na szczęście mam zdjęcia licznika co miesiąc, więc poczekam aż pójdą do sądui wtedy przedstawię dowody oszustwa.
Johnyy

Johnyy
02-03-2020

Domagam się zwrotu nadpłaty z firmy HEG od grudnia i to bezskutecznie. Po ostatnim telefonie jaki wykonałem na infolinię otrzymałem informację, że wypłacanie zwrotów zostało wstrzymane. Ja się pytam co z moimi pieniędzmi? BANDA OSZUSTÓW!!
barbara

barbara
12-02-2020

Oszusci! Od 2 miesiecy usiłuję uzyskac nadplatę, bez sukcesu
eva

eva
03-02-2020

HEG S.A. ogłosił upadłość, ale dziś tj. 3.02.2020 r. przysłał fakturę rozliczeniową ze stanem licznika, który może będzie za rok i oczywiście dużą dopłatą. Uwaga, sprawdzajcie stan liczników i podliczajcie dokonane wpłaty. To oszust, zamiast zwrot nadpłaty w ten sposób próbuje powetować swoje straty. Pomniejszył też prawie o połowę kwotę otrzymanych wpłat.
Anonim

Anonim
16-01-2020

Dramat. od 2 miesiecy kontaktuje sie o zwrot nadplaty . 0 kontaktu . Kradziez w bialy dzien
Hannah

Hannah
01-12-2019

Firma HEG w moim przypadku okazała się strzałem w dziesiątkę. To była pierwsza firma z którą podpisałam umowę na dostawę gazu. Stan licznika przekazywałam poprzez internet a za kilka dni otrzymywałam fakturę elektroniczną. Szybko, sprawnie bez problemów. Szkoda, że firma HEG ogłosiła upadłość. Widać zbyt uczciwi byli i źle na tym wyszli. Pozdrawiam całą ekipę HEG.
Krzysztof

Krzysztof
28-11-2019

Witam, Jeśli ktoś ma umowę biznesową w HEG - Hermes Energy Group, trwającą lub mającą wejść W życie w niedalekiej przyszłości, proszę o pilny kontakt. Pojawiły się problemy z umowami
OlaG

OlaG
27-11-2019

Nie polecam. Fatalna obsługa klienta. Nie można się o nic doprosić. Realizacja jakiegokolwiek zgłoszenia trwa tygodniami. Od 2 miesięcy próbuje dostać rozliczenie i kolejne faktury.
Anonim

Anonim
19-11-2019

Nie polecam! Nierzetelne firma. Nie dość że naciaga klientów to jeszcze nie płaci pracownikom....
krzak

krzak
15-11-2019

firma heg odradzam kolejne i kolejne problemy z fakturamia ....dzwonią codziennie mimo zapłaconych rachunków musze się bardzo tłumaczyć mam już dość mimo wysłanych potwierdzeń i kolejnch przelewów nadal mnie naciągają na zapłacenie zaległych rachunków według nich.....kolejna firma krzak teraz podobno z problemami finansowymi więc usilnie szukają pieniedzy w klientach nawet tych co mają wszystko popłacone...ODRADZAM szkoda czasu i nerwów kolejny nie wypał na polskim rynku uważajcie bo potem będzie trzeba na szybko szukać i wracać do starego operatora...a miało byś tak pięknie