Strona główna > Enrex Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Enrex Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Enrex Energy Sp. z o.o.
Adres siedziby: Al. W. Korfantego 2/142
40-004, śląskie, Polska
Telefon: +48 32 61 00 456
Fax:
Email: bok@enrex.energy
Ocena 2.83/5 (712 głosy/ów)

Enrex Energy sprzedawca energii: prądu i gazu

Enrex Energy jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbioru finalnego energii elektrycznej. Dzięki uzyskaniu wymaganych koncesji na obrót i sprzedaż energii elektrycznej firma z biegiem czasu ustabilizowała swoją pozycję na rynku energetycznym. Swoją ofertę sprzedaży prądu Enrex Energy kieruje głównie do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz wykwalifikowani pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług. Oferta firmy jest odpowiednia dla każdego, kto chce zoptymalizować swoje wydatki za energię elektryczną. Przez lata budowany kapitał przyciąga do siebie wielu nowych klientów. Zmiana sprzedawcy prądu jest procesem zupełnie darmowym. Firma Enrex Energy dba o to, aby klient jak najmniej czasu poświęcał na realizowanie wszelkich formalności. Oprócz możliwości udania się do punktu sprzedaży, głównym źródłem informacji i drogą komunikacji jest internet i droga mailowa. Jest to najszybszy sposób na uzyskanie satysfakcjonujących i wyczerpujących odpowiedzi jakie pojawiają się w kontekście zmiany sprzedawcy energii.

Enrex Energy - sprzedaż energii elektrycznej

Uwolniony rynek energii elektrycznej pozwolił na rozwój firmy Enrex Energy oraz firm do niej podobnych. Liczba ofert ciągle się zwiększa, dlatego aby istnieć na rynku również trzeba dokonywać zmian i dostosowywać się do wymagań stawianych przez klientów. Wszelkim problemom stawia czoła kadra doradców, którzy to odpowiedzą na pytania do nich kierowane. Zmiana sprzedawcy jest to jeden z najczęściej pojawiających się tematów rozmów. Proces ten jest zupełnie darmowy, nie wymaga poświęcenia czasu, jest prosty i szybki jak zmiana dostawcy internetu. Firma Enrex Energy dba o niezmieniająca się cenę i obsługę na wysokim poziomie. Dzięki temu przyciąga nowych klientów, którzy uznali ich ofertę za najlepszą. Aby nie mieć wątpliwości, która oferta jest najbardziej opłacalna polecamy porównywarkę cen prądu i gazu znajdującą się na stronie Optimal Energy. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat tego sprzedawcy.

Enrex Energy - sprzedaż gazu ziemnego

Również firma Enrex Energy zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego. W ofercie firmy znajdziemy szeroki wachlarz usług połączonych ze sprzedażą gazu. Na przestrzeni lat rozwijała się na szeroko rozumianym rynku energetycznym. Aktualnie nie zwalnia tempa i oferuje klientom stabilizacje cen i stałe monitorowanie rachunku. Na podstawie danych zawartych na fakturach od dotychczasowego sprzedawcy dyktowane są podstawy do warunków nowej umowy, które są negocjowane z Enrex Energy. Jednoczesne wybranie oferty energii elektrycznej i gazu ziemnego łączy się z dodatkowymi promocjami, które na pewno są godne uwagi. Warto pamiętać, że wszystkie wątpliwości zostaną również w przypadku sprzedaży gazu wyjaśnione w biurze obsługi klienta. Zmiana sprzedawcy to zaoszczędzone pieniądze, które po czasie można odczuć w kieszeni. Dlatego warto zainteresować się tym tematem już teraz i zacząć oszczędzać pieniądze.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Joanna

Joanna
23-09-2022

Niestety też mam nie mile doświadczenie od tej firmy . W lutym tego roku otrzymałam pismo z tauronu o wciągnięciu mnie na ich listę rezerwową bo firma eurex zerwała umowę. Jak zaczęłam wnikac umowa ta została rozwiązana z początkiem grudnia 2021. Nie poinformowano mnie o tym fakcie . Ani pisma , ani maila ani telefonu . Trzy miesiące bezwiednie wpłacałam na ich konto należna kwotę w sumie tj .ok 720,00zl . Myślałam że wpłynęły one do tauronu . Jak się potem okazało tauro wystawił mi nowa fakturę za te miesiące które opłacałam w tej firmie. Telefony są nieodbierane , pisma nieodbierane z poczty , maile przepadają Jak kamień w wode . Jestem żal na siebie że dałam się tak łatwo okraść i okręgami pozostałe osoby które współpracuje z tą firmą by Jak najszybciej ta umowę zakończyli by nie stracili pieniędzy Jak ja :(
Magda

Magda
07-09-2022

Firma Enrex Energy to firma widmo, której głównym celem jest oszukanie starszych ludzi. Po odebraniu koncesji nie rozliczyli się z nadpłaconych faktur za energię elektryczną. Jeśli chodzi o gaz to podzielili spółkę i oddali ją kolejnej firmie widmo Polska Grupa Gazowa 3. Tydzień temu dostaliśmy pismo, że nie będą dostarczać już gazu od 10.09.2022. A wczoraj smsa (06.09.2022), że 15.09.2022 upłynął termin płatności gazu i odetną jak nie zapłacimy. To jest jakiś cyrk. Czy ktoś z Państwa założył im jakąś sprawę? proszę pisać na maila: madziula0610@op.pl
bernadeta

bernadeta
15-05-2022

czy jest jakaś zbiorcza skarga na firmę , chcę odzyskać swoje pieniądze, chętnie dołączę.
Mirosława Szwydowska

Mirosława Szwydowska
05-05-2022

Moja sprawa się ciągnie od 2-ch lat,prowadzi Rzecznik Praw Konsumenta.Ta instytucja nie rozliczyła się ze mną.Rzecznik oddał sprawę na Policję,która miała za zadanie przesłuchać szefa tej firmy,i co się okazało że pod trzema adresami,firma nie istnieje.Nikt nic nie wie gdzie i pod jakim adresem jest siedziba tej firmy.Sprawa została przekazana do Prokuratury o ściganie.Oczywiście jak znam życie firma ogłosi upadłość,a klienci zostaną na lodzie.Całe szczęście że zdążyłam się uwolnić od tych oszustów.P. Mariuszu pańskie zadowolenie jest bezpodstawne,ponieważ nie można podważyć faktów.
oburzona

oburzona
28-04-2022

Większość korespondentów ma rację. Ta Firma to wybitny przykład, jak lekceważyć i nabierać klientów. Nie odpowiada na korespondencję zarówno mailową jak i pisemną. Wszelki kontakt na infolinii jest bezsensowny, gdyż tylko zwodzą i denerwują dzwoniącego. Nie rozliczają się, mimo upływu kilku miesięcy od odczytu, z pobranych zaliczek. Ponadto pobierają niebotyczne zaliczki na gaz mimo, że PGNiG za podobne zużycie kasuje tylko 1/4 tego co Enrex Energy. Najwyższy czas, aby cofnięto im również zgodę na rozliczanie dostaw gazu, tak jak zostało to zrobione z prądem. Umowy, jakie wyłudzili od starszych osób powinny zostać rozwiązane z mocy prawa. Sama "firma" do kontroli przez rzecznika spraw konsumenta i urząd skarbowy.
Mariusz

Mariusz
25-04-2022

Czytam te opinie i się zastanawiam, kto je pisze, czy bezpośrednio konkurencja, czy wynajęci przez nią ludzie. Sam byłem klientem tej firmy i mieliśmy najtańszy prąd, byliśmy zadowoleni, musiałem podpisać umowę kompleksową z Tauronem, ze względu na fotowoltaikę, i dopiero zaczęły się schody i w cholerę droższy prąd. Zamiast czytać głupoty po netach, radzę dowiedzieć się o tej firmie bezpośrednio od kogoś, kto jest ich klientem!
Klient

Klient
27-02-2022

Ta firma to banda oszustów i złodziei. Rozliczają się z klientami na podstawie faktur proforma, a nie na podstawie rzeczywistego zużycia gazu. Telefon tylko do infolinii. Brak kontaktu do biura obsługi klienta . Nie reagują i nie odpisują na jakiekolwiek pisma i zażalenia. Ich strona korespondencji: box to fikcja. Ceny za gaz z kosmosu.
Prawnik

Prawnik
08-01-2022

Przedstawiciele spółki podają się za pracowników zakładów energetycznych,l. Ludzie myślą, ze mają do czynienia ze swoim operatorem energetycznym. Wreczaja umowy do podpisania wprowadzając w błąd co do swojej tożsamości. Taka umowa jest nieważna na gruncie prawa cywilnego i może nosić znamiona przestępstwa. Uprzejmie proszę wszystkie pokrzywdzone osoby o zgłaszanie się w celu czynienia kroków prawnych. Zgłoszenia proszę wysyłać na prawnik.bedzin@wp.pl
Ja

Ja
23-12-2021

oszuści
Bartosz

Bartosz
09-12-2021

Banda złodzieji