Porównaj oferty
Enrex Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Enrex Energy opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

2.83 (714 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Enrex Energy jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbioru finalnego energii elektrycznej. Dzięki uzyskaniu wymaganych koncesji na obrót i sprzedaż energii elektrycznej firma z biegiem czasu ustabilizowała swoją pozycję na rynku energetycznym. Swoją ofertę sprzedaży prądu Enrex Energy kieruje głównie do odbiorców biznesowych i indywidualnych. Doświadczona kadra zarządzająca oraz wykwalifikowani pracownicy szczególny nacisk w relacjach z klientami stawiają na długofalowość oraz jakość wykonywanych usług.

Więcej o firmie Enrex Energy Sp. z o.o.
Nazwa spółki

Enrex Energy Sp. z o.o.

Adres siedziby

Al. W. Korfantego 2/142
40-004 Katowice, śląskie, Polska

Telefon

+48 32 61 00 456

Email

bok@enrex.energy

Numer KRS

0000441333

NIP

7792409782

Enrex Energy sprzedawca energii: prądu i gazu

Oferta firmy jest odpowiednia dla każdego, kto chce zoptymalizować swoje wydatki za energię elektryczną. Przez lata budowany kapitał przyciąga do siebie wielu nowych klientów. Zmiana sprzedawcy prądu jest procesem zupełnie darmowym. Firma Enrex Energy dba o to, aby klient jak najmniej czasu poświęcał na realizowanie wszelkich formalności. Oprócz możliwości udania się do punktu sprzedaży, głównym źródłem informacji i drogą komunikacji jest internet i droga mailowa. Jest to najszybszy sposób na uzyskanie satysfakcjonujących i wyczerpujących odpowiedzi jakie pojawiają się w kontekście zmiany sprzedawcy energii.

Enrex Energy - sprzedaż energii elektrycznej

Uwolniony rynek energii elektrycznej pozwolił na rozwój firmy Enrex Energy oraz firm do niej podobnych. Liczba ofert ciągle się zwiększa, dlatego aby istnieć na rynku również trzeba dokonywać zmian i dostosowywać się do wymagań stawianych przez klientów. Wszelkim problemom stawia czoła kadra doradców, którzy to odpowiedzą na pytania do nich kierowane. Zmiana sprzedawcy jest to jeden z najczęściej pojawiających się tematów rozmów. Proces ten jest zupełnie darmowy, nie wymaga poświęcenia czasu, jest prosty i szybki jak zmiana dostawcy internetu. Firma Enrex Energy dba o niezmieniająca się cenę i obsługę na wysokim poziomie. Dzięki temu przyciąga nowych klientów, którzy uznali ich ofertę za najlepszą. Aby nie mieć wątpliwości, która oferta jest najbardziej opłacalna polecamy porównywarkę cen prądu i gazu znajdującą się na stronie Optimal Energy. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat tego sprzedawcy.

Enrex Energy - sprzedaż gazu ziemnego

Również firma Enrex Energy zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego. W ofercie firmy znajdziemy szeroki wachlarz usług połączonych ze sprzedażą gazu. Na przestrzeni lat rozwijała się na szeroko rozumianym rynku energetycznym. Aktualnie nie zwalnia tempa i oferuje klientom stabilizacje cen i stałe monitorowanie rachunku. Na podstawie danych zawartych na fakturach od dotychczasowego sprzedawcy dyktowane są podstawy do warunków nowej umowy, które są negocjowane z Enrex Energy. Jednoczesne wybranie oferty energii elektrycznej i gazu ziemnego łączy się z dodatkowymi promocjami, które na pewno są godne uwagi. Warto pamiętać, że wszystkie wątpliwości zostaną również w przypadku sprzedaży gazu wyjaśnione w biurze obsługi klienta. Zmiana sprzedawcy to zaoszczędzone pieniądze, które po czasie można odczuć w kieszeni. Dlatego warto zainteresować się tym tematem już teraz i zacząć oszczędzać pieniądze.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (20)

Joanna

23 wrz 2022

Niestety też mam nie mile doświadczenie od tej firmy . W lutym tego roku otrzymałam pismo z tauronu o wciągnięciu mnie na ich listę rezerwową bo firma eurex zerwała umowę. Jak zaczęłam wnikac umowa ta została rozwiązana z początkiem grudnia 2021. Nie poinformowano mnie o tym fakcie . Ani pisma , ani maila ani telefonu . Trzy miesiące bezwiednie wpłacałam na ich konto należna kwotę w sumie tj .ok 720,00zl . Myślałam że wpłynęły one do tauronu . Jak się potem okazało tauro wystawił mi nowa fakturę za te miesiące które opłacałam w tej firmie. Telefony są nieodbierane , pisma nieodbierane z poczty , maile przepadają Jak kamień w wode . Jestem żal na siebie że dałam się tak łatwo okraść i okręgami pozostałe osoby które współpracuje z tą firmą by Jak najszybciej ta umowę zakończyli by nie stracili pieniędzy Jak ja :(

Magda

7 wrz 2022

Firma Enrex Energy to firma widmo, której głównym celem jest oszukanie starszych ludzi. Po odebraniu koncesji nie rozliczyli się z nadpłaconych faktur za energię elektryczną. Jeśli chodzi o gaz to podzielili spółkę i oddali ją kolejnej firmie widmo Polska Grupa Gazowa 3. Tydzień temu dostaliśmy pismo, że nie będą dostarczać już gazu od 10.09.2022. A wczoraj smsa (06.09.2022), że 15.09.2022 upłynął termin płatności gazu i odetną jak nie zapłacimy. To jest jakiś cyrk. Czy ktoś z Państwa założył im jakąś sprawę? proszę pisać na maila: madziula0610@op.pl

bernadeta

15 maj 2022

czy jest jakaś zbiorcza skarga na firmę , chcę odzyskać swoje pieniądze, chętnie dołączę.

Mirosława Szwydowska

5 maj 2022

Moja sprawa się ciągnie od 2-ch lat,prowadzi Rzecznik Praw Konsumenta.Ta instytucja nie rozliczyła się ze mną.Rzecznik oddał sprawę na Policję,która miała za zadanie przesłuchać szefa tej firmy,i co się okazało że pod trzema adresami,firma nie istnieje.Nikt nic nie wie gdzie i pod jakim adresem jest siedziba tej firmy.Sprawa została przekazana do Prokuratury o ściganie.Oczywiście jak znam życie firma ogłosi upadłość,a klienci zostaną na lodzie.Całe szczęście że zdążyłam się uwolnić od tych oszustów.P. Mariuszu pańskie zadowolenie jest bezpodstawne,ponieważ nie można podważyć faktów.

oburzona

28 kwi 2022

Większość korespondentów ma rację. Ta Firma to wybitny przykład, jak lekceważyć i nabierać klientów. Nie odpowiada na korespondencję zarówno mailową jak i pisemną. Wszelki kontakt na infolinii jest bezsensowny, gdyż tylko zwodzą i denerwują dzwoniącego. Nie rozliczają się, mimo upływu kilku miesięcy od odczytu, z pobranych zaliczek. Ponadto pobierają niebotyczne zaliczki na gaz mimo, że PGNiG za podobne zużycie kasuje tylko 1/4 tego co Enrex Energy. Najwyższy czas, aby cofnięto im również zgodę na rozliczanie dostaw gazu, tak jak zostało to zrobione z prądem. Umowy, jakie wyłudzili od starszych osób powinny zostać rozwiązane z mocy prawa. Sama "firma" do kontroli przez rzecznika spraw konsumenta i urząd skarbowy.

Mariusz

25 kwi 2022

Czytam te opinie i się zastanawiam, kto je pisze, czy bezpośrednio konkurencja, czy wynajęci przez nią ludzie. Sam byłem klientem tej firmy i mieliśmy najtańszy prąd, byliśmy zadowoleni, musiałem podpisać umowę kompleksową z Tauronem, ze względu na fotowoltaikę, i dopiero zaczęły się schody i w cholerę droższy prąd. Zamiast czytać głupoty po netach, radzę dowiedzieć się o tej firmie bezpośrednio od kogoś, kto jest ich klientem!

Klient

27 lut 2022

Ta firma to banda oszustów i złodziei. Rozliczają się z klientami na podstawie faktur proforma, a nie na podstawie rzeczywistego zużycia gazu. Telefon tylko do infolinii. Brak kontaktu do biura obsługi klienta . Nie reagują i nie odpisują na jakiekolwiek pisma i zażalenia. Ich strona korespondencji: box to fikcja. Ceny za gaz z kosmosu.

Prawnik

8 sty 2022

Przedstawiciele spółki podają się za pracowników zakładów energetycznych,l. Ludzie myślą, ze mają do czynienia ze swoim operatorem energetycznym. Wreczaja umowy do podpisania wprowadzając w błąd co do swojej tożsamości. Taka umowa jest nieważna na gruncie prawa cywilnego i może nosić znamiona przestępstwa. Uprzejmie proszę wszystkie pokrzywdzone osoby o zgłaszanie się w celu czynienia kroków prawnych. Zgłoszenia proszę wysyłać na prawnik.bedzin@wp.pl

Ja

23 gru 2021

oszuści

Bartosz

9 gru 2021

Banda złodzieji

Agnieszka

7 paź 2021

Oszuści i tyle UOKiK wiedział co robi a certyfikat Rzetelna Firma kupuje się w "Rzetelnej Firmie" za 600zl rocznie ot i rzetelna z nich firma tak to wygląda. Żenada żeby rzerować na starszych schorowanych ludziach w ten sposób

Andrzej

2 sie 2021

Firma nie godna polecenia . Naciągają starszych schorowanych ludzi przez swoich przedstawicieli handlowych .

Zośka Gliwice

11 cze 2021

miało być taniej, ale jest podobnie. Obsługa nieco lepsza.

Wiesław

17 maj 2021

Bawią mnie opinie wielu osób które "zachwycają" się certyfikatem OZE, czyli pochodzącej z odnawialnych źródeł energii - ewidentna bzdura, przecież oni są tylko pośrednikiem handlowym, a nie dostawcą (producentem) prądu, dostają tylko informację od dostawcy energii o zużytym prądzie i doliczają drugie tyle albo i więcej (plus 6 zł miasęcznie za ten certyfikat). Moje doświadczenie z firmą ENREX ENERGY jest negatywne. Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta - porażka nic się nie załatwi, poinformują jedynie o ewentualnym zadłużeniu lub jego braku, przy bardziej skomplikowanej sprawie informują że przekażą sprawę dalej i dostanie się odpowiedź mailową, ale to jest tylko mydlenie oczu, żadnej informacji się nie otrzyma. Na początku lutego 2021 (w trakcie obowiązywania poprzedniej)otrzymałem nową umowę z nowym cennikiem znacznie wyższym z informacją, że w przypadku braku akceptacji cennika umowa zostanie rozwiązana w ciągu miesiąca. Tak też zrobiłem . Przed końcem miesiąca otrzymałem informację mailową, że zgłoszenie zostało przyjęte, ale trzeba przysłać wypowiedzenie z podpisem na maila bok@enrex.energy lub listownie. Pomimo wysłania mailem wypowiedzenia w dalszym ciągu otrzymywałem informację o zbliżających się płatnościach. W połowie kwietnia napisałem reklamację na otrzymywane sms- y o płatnościach i braku rozliczenia końcowego. Na początku maja otrzymałem pisemną informację że zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji, a umowa zostanie rozwiązana na koniec czerwca 2021. Napisałem następną reklamację tym razem na termin rozwiązania umowy, otrzymałem kuriozalną odpowiedź że umowa była napisana w formacie WORLD a podpis został wklejony ze zdjęcia (a nie da się tego zrobić inaczej) i że to oni robią mi łaskę że nie będę obciążony opłatą za zerwanie umowy przed końcem poprzedniej. Napisałem następną reklamację z zapytaniem jak można wysłać wypowiedzenie z własnoręcznym podpisem drogą mailową (to jest nie możliwe, nawet napisane ręcznie po zeskanowaniu wyjdzie zdjęcie), jak również co firma ENREX robiła przez trzy miesiące nie informując mnie o nie prawidłowym wypowiedzeniu, aby w końcu zaakceptować wypowiedzenie. To jest celowe działanie na przedłużenie umowy. odpowiedzi już nie otrzymałem co mnie też nie dziwi odpowiada kiedy chcą, kiedy im pasuje.

Katarzyna

17 maj 2021

Polecam

Michał

28 kwi 2021

Firma mocno proekologiczna. Ceny umiarkowane, obsługa.ok.

Barbara

19 kwi 2021

Gaz od tej firmy to kpina,płacę na miesiąc tyle samo co w Tauronie za dwa miesiące.Mam nadzieję że UOKiK przyjrzy się temu baczniej

Jan

24 mar 2021

Do ewar - podajesz 30%, a co sadzisz o 100% w wiekszosci, jak i rowniez 350%, bowiem z 20zl na 70zl miesiecznie.

Hubert B

23 lut 2021

Prąd w cenie podobnej jak wszędzie, jednak cena pakietu z pomocą fachowca całkiem przystępna. Jeszcze nie musiałem korzystać, bo nie miałem awarii ale ogólnie ok. Pocieszający jest certyfikat zielonej energii. Ogólnie ok

ewar

19 lut 2021

Oszukańcza i arogancka firma - nie odpowiada na skargi, z uporem trzyma się swego mimo wykazania że nie ma racji. Nie potrafią nawet jasno wyjaśnić składników faktury. Od pół roku usiłuje dowiedzieć się co to jest pakiet usług dodatkowych - bez skutku. Byle podpisać umowę a potem już cię kliencie mamy w d.... Akwizytorzy chodzą po domach i zwyczajnie wprowadzają w błąd (żeby nie powiedzieć że oszukują) co do cen i zakresu opłat. Niby miało być taniej a na prawdę jest o 30% drożej niż w Tauronie czy PGNiG. Zwyczajna banda oszustów. PS. Ciekawe czy ta opinia sie ukaże czy też zostanie usunięta.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności