Strona główna > Energetyka dla Domu opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Energetyka dla Domu opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Energetyka dla domu
Adres siedziby: Zielna 47
87-800, kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 54 230 56 66
Fax: 54 23 33 464
Email: bok@energetykadladomu.pl
Ocena 3.63/5 (63 głosy/ów)

Energetyka dla Domu sprzedawca energii: prądu i gazu

Energetyka dla Domu to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, świadczący swoje usługi energetyczne w Polsce. Oferta spółki skierowana jest tylko do klientów prowadzących gospodarstwa domowe. Energetyka dla Domu zachęca klientów indywidualnych do zmiany sprzedawcy energii, ofertą obniżenia cen energii elektrycznej. Porównaj ofertę Energetyka dla Domu z ofertami innych sprzedawców energii, korzystając z porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Energetyka dla Domu prąd – sprzedaż energii elektrycznej

W 2015 r. Energetyka dla Domu otrzymał koncesję na sprzedaż energii elektrycznej, z rąk Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Dla domu firma dedykuje wiele ofert, które na celu mają zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia gospodarstwa domowego w energię elektryczną, przy maksymalnym obniżeniu kosztów. Oferty są dopasowane do potrzeb odbiorcy w oparciu o analizę stopnia zużycia energii elektrycznej przedsiębiorstwa. Do umowy o dostawę energii można także dołączyć kilka innych usług i stworzyć dzięki temu pakiet, który zapewni ograniczenie wydatków z domowego budżetu.

Energetyka dla Domu gaz – sprzedaż gazu ziemnego

Oferta Energetyka dla Domu obejmuje także sprzedaż paliwa gazowego klientom indywidualnym. Firma zapewnia obniżenie rachunków i kompleksową obsługę w temacie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. W razie wątpliwości odnośnie procesu zmiany sprzedawcy energii polecamy skontaktować się z pracownikami biura obsługi klienta. Odpowiedzą oni na zadane pytania i pomogą w procesie zmiany sprzedawcy. Jeśli nie chcemy samodzielnie przechodzić przez formalności, możemy przekazać odpowiednie pełnomocnictwo sprzedawcy i zajmie się on finalizacją procesu.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Adam

Adam
04-11-2019

Jest OK