Porównaj oferty

30 sty 2015

Prąd - baza wiedzy

Energetyczne Centrum - oferta dla domu

GDZIE NIE SPOJRZYSZ, TAM OSZCZĘDZASZ! Hasło sprzedawcy Energetyczne Centrum przyciąga wzrok i z pewnością zachęca do zapoznania się z ofertą. Każdy z nas bowiem chce oszczędzać tam gdzie to możliwe.

Wróć do: Aktualności Energetyczne Centrum - oferta dla domu

Oferta dla domu od Energetyczne Centrum

Energetyczne Centrum wychodzi na przeciw klientowi z gospodarstwa domowego z ofertą łączoną na sprzedaż gazu i energii elektrycznej. Jak możemy przeczytać na stronie sprzedawcy.

TANI Gaz dla Domu od Energetyczne Centrum to:

  • Nawet 500 zł oszczędności na gazie i prądzie w Twoim domu.
  • Niższe stawki za m3 paliwa gazowego w stosunku do PGNiG

Tani prąd dla domu od Energetyczne Centrum:

  • Niższa stawka za kWh od cen taryfowych
Łączona oferta to możliwość generowania znacznie większych oszczędności. Im więcej towarów lub usług od jednego sprzedawcy, tym więcej korzyści możemy się spodziewac. Energetyczne Centrum dodatkowo oferuje, iż podpisując umowę TANI GAZ I PRĄD otrzymamy GAZOWE ASSISTANCE, uprawniające do BEZPŁATNYCH napraw kuchenek i pieców oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych gazem. Warte uwagi? Oczywiście, że tak.

Porównamy opłaty z ofertą EC

Dodatkowo na stronie możemy samodzielnie porównać swoje wydatki u dotychczasowego sprzedawcy z wydatkami, które ponosilibyśmy podpisując umowę z Energetycznym Centrum. Zarówno dla gazu, jak i dla energii elektrycznej możemy skorzystać z kalkulatorów, które dokonają za nas obliczeń kosztów i oszczędności. Jeśli nie przekonało Państwa to, co przedstawiamy zapraszamy do kontaktu ze sprzedawcą za pośrednictwem naszej porównywarki cen prądu lub zapoznania się z innymi ofetami np. z ofertą dla domu od firmy Enea.

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

4.67 (3 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić