Strona główna > Energetyczne Centrum opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz > Energetyczne Centrum - najnowsza oferta sprzedaży prądu i gazu

Energetyczne Centrum - najnowsza oferta sprzedaży prądu i gazu

Energetyczne Centrum oferuje tanią energię elektryczną dla domu - 6% niższa stawka za kWh od cen taryfowych. Ponadto podpisując umowę TANI GAZ I PRĄD obniżasz również stawkę gazu o 6%. A więc oszczędzasz nawet 750zł przez 3 lata.

Po podpisaniu takiej umowy, otrzymujesz GAZOWE ASSISTANCE, uprawniające do bezpłatnych napraw kuchenek i piecyków oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych gazem.

Za niewielką miesięczną opłatą możesz mieć także dostęp do szybkiej i sprawnej pomocy specjalistów z różnych dziedzin i pomocy w przypadku awarii w Twoim domu (AXA ASSISTANCE).

Za niewielką opłatą miesięczną, możesz także otrzymać dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju.

Energetyczne Centrum proponuje firmom dwie oferty:

GAZ I PRĄD DLA BIZNESU

Specjalna oferta dla Twojego biznesu, obniż rachunki za prąd i gaz. Możliwość obniżenia rachunków za gaz o 6% oraz stałe atrakcyjne stawki za energię elektryczną na 2 lata.

VIP BIZNES

Oferta VIP BIZNES została przygotowana specjalnie dla Klientów z rocznym zużyciem energii elektrycznej
powyżej 20 MWh.

W przypadku tej oferty, Energetyczne Centrum gwarantuje oszczędność nawet do 30% w czasie trwania umowy na rachunkach za energię elektryczną, możliwość negocjacji cen energii, opiekę dedykowanego Doradcy, kompleksową obsługę zmiany sprzedawcy energii w imieniu Klienta oraz przejrzystą umowę na okres 2 lat.