Porównaj ceny energii: prądu i gazu. Wybierz najlepszą ofertę.

Obniż swój rachunek za:

Dołącz do grona naszych zadowolonych użytkowników, którzy w ostatnim miesiącu wybierając najlepsze oferty z porównywarki cen energii: prądu i gazu Optimal Energy, średnio zaoszczędzili zmieniając sprzedawcę energii w domu 350 zł, a w firmie prawie 3 000 zł!

Porównujemy 96% ofert aktywnych sprzedawców energii w całej Polsce
Ostatnia aktualizacja cen sprzedawców pądu w porównywarce 24.04.2018

Strona główna > Energetyczne Centrum

Energetyczne CentrumEnergetyczne Centrum - logo zmiana sprzedawcy prądu

Energetyczne Centrum S.A.  to nowoczesny i przyjazny sprzedawca energii elektrycznej.

Jako część grupy Energy Supplier No 1 w codziennej pracy bazujemy na doświadczeniu w sprzedaży energii elektrycznej zdobytym na rynku usług energetycznych w krajach europy środkowo - wschodniej: Czechy, Słowacja, Polska, Węgry.

Energetyczne Centrum S.A. jest niezależnym sprzedawcą energii elektrycznej w Polsce, który jest liderem zmian sprzedawców energii elektrycznej na rynku Klientów indywidualnych

Prowadzimy sprzedaż na podstawie koncesji dotyczącej obrotu energią elektryczną wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Oferta produktowa firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz mikro przedsiębiorstw.

Dzięki korzystnym cenom oraz profesjonalnej obsłudze w 2012 roku na 10 Klientów, którzy zmienili sprzedawcę energii, 9 skorzystało z Energetycznego Centrum.Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2018 OPTIMALENERGY.pl