Porównaj oferty
Energetyczne Centrum opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Energetyczne Centrum opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

2.43 (394 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Energetyczne Centrum to jeden z najbardziej aktywnych "alternatywnych" sprzedawców prądu i gazu w Polsce. Spółka jest częścią grupy Energy Supplier No1, która wywodzi się ze środkowej Europy. Od 2011 roku nieprzerwanie i aktywnie działa na rynku sprzedaży energii elektrycznej w Polsce. Główną grupą docelową Energetycznego Centrum są odbiorcy indywidualni z gospodarstw domowych oraz małej i średniej wielkości firmy.

Nazwa spółki

Energetyczne Centrum

Adres siedziby

Bokserska 43
02-690 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

801 450 550

Email

dok@ec.net.pl

Numer KRS

-

NIP

-

Energetyczne Centrum sprzedawca energii: prądu i gazu

Oferta trafia do szerokiego grona usługobiorców dając duży wybór promocji oraz rzeczywiste obniżki cen energii. Kompleksowa obsługa gwarantuje wysokie zadowolenie ze strony klientów, którzy z chęcią zmieniają swojego sprzedawce właśnie na Energetyczne Centrum. Firma dba o swoich klientów poprzez indywidualne podejście do ich potrzeb. W dużym stopniu przyczyniła się do budowania liberalnego rynku obrotu i sprzedaży energii elektrycznej poprzez skuteczne konkurowanie oraz dostosowywanie się do szybko zmieniających się potrzeb klientów. Wszystko to dzięki pracy m.in. wykwalifikowanych specjalistów rynkowych. To oni poprzez swoją pracę z klientami i długotrwałe obserwacje rynku, byli w stanie przekazać swoje cenne rady i propozycje na temat dalszego rozwoju firmy. W dzisiejszych czasach firma Energetyczne Centrum jest wyznacznikiem dobrej jakości usług i skutecznej realizacji polityki firmy.

Energetyczne Centrum - sprzedaż energii elektrycznej

Energetyczne Centrum jako jeden z największych „niezależnych” sprzedawców energii elektrycznej w Polsce na stałe zawitał do ścisłej czołówki rankingów sprzedawców energii. Jako pierwszy sprzedawca prądu i gazu w Polsce, Energetyczne Centrum połączyło ofertę zakupu, dzięki czemu odbiorcy indywidualni z gospodarstw domowych mogą płacić rachunki za gaz i prąd u jednego sprzedawcy. Świadczy to o wysokiej innowacyjności firmy, która dzięki rewolucyjnemu podejściu do problemów klienta zyskała ich bardzo wielu. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest procesem zupełnie darmowym, warto zapoznać się z ceną jaką oferuje Energetyczne Centrum na stronie Optimal Energy, gdzie znajduje się porównywarka cen gazu i prądu. Wysoka konkurencyjność Energetycznego Centrum wynika z szybkości udzielanych usług i wysokiego stopnia kompetencji kadry pracowniczej. Aby dowiedzieć się szczegółowo o ofertach i promocjach firmy należy zadzwonić do biura obsługi klienta. Wszelkie pytania i wątpliwości i pytania dotyczące oferty firmy zostaną wyczerpująco wyjaśnione.

Energetyczne Centrum - sprzedaż gazu ziemnego

Energetyczne Centrum posiada własną markę Błękitne Centrum, która to powstała z myślą o sprzedaży gazu ziemnego. Firma szybko uzyskała status lidera sprzedaży gazu w Polsce. Podobnie jak zmiana sprzedawcy prądu, tak też zmiana sprzedawcy gazu jest procesem zupełnie darmowym i prostym tak jak zmiana operatora komórkowego. Na przestrzeni lat firma rozwijała się oferując coraz korzystniejsze warunki umowy oraz coraz prostszy sposób jej realizacji. Dzięki liberalizacji prawa Błękitne Centrum może rozwijać się na terenie całej Polski bez większych ograniczeń. Przyciąga wielu klientów chętnych zachować pieniądze w domowym budżecie. Znaczną część usługobiorców tego sprzedawcy stanowią właśnie odbiorcy indywidualni, dlatego też ważna jest przejrzystość oferty i umowy, którą oferuje Energetyczne Centrum.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności