Strona główna > EcoErgia opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

EcoErgia opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: EcoErgia
Adres siedziby: Zabłocie 23
30-701, małopolskie, Polska
Telefon: 22 100 50 71
Fax: 22 100 50 71
Email: biuro@ecoergia.com
Ocena 2.89/5 (111 głosy/ów)

EcoErgia sprzedawca energii: prądu i gazu

EcoErgia jako sprzedawca energii elektrycznej działa na rynku polskim już od 2009 roku. Swoją ofertę kieruje zarówno do odbiorców indywidualny jak i biznesowych, a także do jednostek samorządowych. Spółka aktywnie działa także w obszarze dostarczania paliwa gazowego do odbiorców finalnych, sprzedając swoje usługi także w formie pakietu (tzw. dwupaku energetycznego) obejmującego jednoczesny zakup gazu oraz energii elektrycznej. Swoją działalność EcoErgia prowadzi w oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na obrót energią elektryczną. Jest jednym z najszybciej rozwijających się sprzedawców energii elektrycznej, dynamiczny rozwój przyciąga klientów. Dobrze dobrane oferty znajdują zainteresowanie, a profesjonalne podejście do klienta zapewnia wysokie zadowolenie z usług. Swoje wysokie kompetencje popiera niską ceną prądu i gazu. A najlepiej świadczy o tym zaufanie klientów, którzy chętnie przedłużają i przenoszą swoje umowy do tego sprzedawcy prądu i gazu.

EcoErgia - sprzedaż energii elektrycznej

Zliberalizowanie rynku sprzedaży i obrotu energią elektryczną spowodowało, że powstały takie firmy jak EcoErgia. Nowa firma szybko się rozwija, dając do dyspozycji klientom sporo ofert oraz możliwość negocjacji umowy, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów. Na przestrzeni lat przybywa nowych klientów, którzy powierzają sprzedaż prądu tej firmie. Aby uzyskać szereg szczegółowych informacji dotyczących oferty przedstawionej przez EcoErgia należy skierować się do biura obsługi klienta. Wszystkie wątpliwości warto kierować właśnie do tego miejsca, ponieważ czeka tam przygotowana na pytania kadra pracowników. Można również skorzystać z możliwości kontaktu telefonicznego oraz drogą mailową. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej nie wymaga poświęcenia czasu, ani pieniędzy. Jest to proces zupełnie darmowy. Jeśli chcesz porównać cenę tego sprzedawcy z innymi polecamy zajrzeć na naszą stronę – Optimal Energy – to tam znajduje się porównywarka cen prądu i gazu. Pracownicy EcoErgia pomogą ze wszystkimi formalnościami, jednak nie ma ich zbyt wiele. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest teraz tak prosta jak zmiana operatora komórkowego.

EcoErgia - sprzedaż gazu ziemnego

EcoErgia zajmuje się także sprzedażą gazu ziemnego. Pomimo małego stażu na rynku sprzedaży gazu w Polsce, firmie szybko udało się ustabilizować swoją pozycję. Przez kilka ostatnich lat rozwijała się oferując coraz korzystniejsze warunki umowy oraz coraz łatwiejsze możliwości jej realizacji. Dzięki liberalizacji prawa EcoErgia poszerza swoje kompetencje i skutecznie konkuruje z innymi firmami. Przyciąga wielu klientów, którzy chcą zachować pieniądze w domowym budżecie. Znaczną część usługobiorców tego sprzedawcy stanowią właśnie odbiorcy indywidualni. Klarowna umowa i możliwość jej negocjacji daje spore możliwości usługobiorcom, na korzystne warunki umowy kupna gazu ziemnego.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Michał Płotka

Michał Płotka
10-08-2016

żałosna firma, olewają klienta, brak reakcji na pisma, telefony, maile... Ciągłe problemy. Od ponad roku walczę o zmianę adresu do korespondencji, nie wspomnę o braku systematyczności w rozliczaniu zużycia energii elektrycznej. NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM !