Strona główna > e2energia opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

e2energia opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: E2 Energia
Adres siedziby: Agnieszki 51
41-110, śląskie, Polska
Telefon: 801 066 633
Fax:
Email: bok@e2energia.pl
Ocena 2.6/5 (469 głosy/ów)

E2 Energia sprzedawca energii: prądu i gazu

E2 Energia (wcześniej Energie2) to sprzedawca prądu wywodzący się z Republiki Czeskiej świadczący swoje usługi w kilku państwach Europy Środkowej (Węgry, Czechy, Słowacja oraz Chorwacja), a od kilku lat także w Polsce. E2 Energia to niezależny sprzedawca energii elektrycznej oraz gazu z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach u naszych południowych sąsiadów. W swoim portfelu poza granicami kraju firma E2 Energia obsługuje ponad 1,5 miliona klientów. Firma skupia się na sprzedaży prądu i gazu ziemnego. Dzięki ciekawej i opłacalnej ofercie skupia liczną grupę usługobiorców w Polsce. Dobre wyniki firmy na rynkach zagranicznych i również na naszym rodzimym rynku wynikają z konsekwentnie prowadzonej polityki firmy. Ma ona na celu przyciągnięcie nowych klientów dzięki ofertom, które znalazły odbiorców również za granicami naszego państwa. Pojawienie się E2 Energia najlepiej świadczy o tym, jak żywy jest aktualnie rynek energetyczny w Polsce. Walka o klienta trwa w najlepsze i dochodzą do niej wielcy gracze z zagranicy. Zmiany na rynku pozytywnie odbijają się na nas – konsumentach.

E2 Energia sprzedaż energii elektrycznej

Czeska firma od kliku lat zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej. Zebrane doświadczenie na przestrzeni lat daje oczekiwane efekty, które ukazują się jako stały wzrost liczby usługobiorców. Trzeba wiedzieć, że zmiana sprzedawcy nic nie kosztuje. Chcąc porównać ceny z innymi sprzedawcami energii elektrycznej można skorzystać z porównywarki cen znajdującej się na stronie Optimal Energy. Firmy walczą na rynku o zaoszczędzone pieniądze klienta oraz o jego czas. W tym aby poświęcać jak najmniej czasu na zmianę sprzedawcy dba kadra pracowników obsługi klienta, która odpowie na każde zapytanie i postara się rozwiązać każdy problem związany ze zmianą sprzedawcy energii elektrycznej. E2 Energia oferuje szereg promocji, które to gwarantują zmniejszenie rachunków za prąd. Możliwość kontaktu z odpowiednio wykwalifikowaną osobą to komfort klienta związany z pozyskaniem odpowiednich informacji o nowych ofertach sprzedawcy E2 Energia.

E2 Energia sprzedaż gazu ziemnego

Liberalizacja rynku sprzedaży gazu ziemnego sprawiła, że E2 Energia chcąc być atrakcyjna pośród licznej konkurencyjności szybko odnalazła się i na tej płaszczyźnie. Stała się wiodącym sprzedawcą i wciąż zyskuje nowych klientów. Za lojalność firma wynagradza swoich klientów oferując wyjątkowo opłacalne propozycje przedłużenia umowy. Posiadanie tego samego sprzedawcy energii elektrycznej i gazu jest często praktykowane. Wiąże się to z dodatkowymi rabatami i ciekawymi ofertami dostosowanymi personalnie do klienta. Pracownicy biura obsługi klienta są odpowiednio przygotowani na pytania związane ze zmianą sprzedawcy gazu.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

zb

zb
29-07-2020

Wreszcie upadli oszuści i naciągacze.
AL7CJA

AL7CJA
15-05-2020

Naciągacze,przedstawicielka w umowie wpisała gwarancja ceny-lipa,a także prognozy max2 m-ce a nie rok jak teraz mam. Płace dystrybucji i sprzedawcy,wychodzi 1/3 więcej
Sebastian

Sebastian
03-02-2020

Sprzedałem mieszkanie i od 4 miesięcy nie mogę się od nich uwolnić. BOK tylko wpisuje do systemu informacje i informuje mnie, że sprawa nie była jeszcze rozpatrzona. Natomiast jednocześnie wysyłają faktury z prognozami, które nic z prognozą nie maja wspólnego. Nie polecam, trzymajcie się z dala ...
Oszukana

Oszukana
23-11-2019

Firma enerie2 to oszuści. Od 7 miesięcy nie przysyłają faktur - które mają obowiązek wysyłać, bo tak jest w umowie. Co więcej nie przysłali rozliczenia za rok poprzedni, które mieli przesłać bo tak jest w umowie. Kontaktowałam się z nimi kilkadziesiąt razy, przez infolinię i nawet osobiście w siedzibie firmy. Za każdym razem rżną głupa, przepraszają i każą czekać na faktury. W końcu w tym miesiącu przysłali mi pismo windykacyjne(!) strasząc, że odetną mi prąd jak nie zapłacę - NIE WIADOMO ZA CO, bo faktur jak nie było tak nie ma, a kwota w piśmie jest z kosmosu. Jestem na skraju załamania nerwowego. Zachowanie tej firmy jest skandaliczne. Po raz ostatni wysłałam im wezwanie do wydania należnych mi faktur, jeśli i tym razem mnie oleją to skieruję sprawę wyżej. Żeby tego było mało zablokowali mój numer telefonu, żebym nie mogła się więcej dodzwonić na ich infolinię. Po wybraniu numeru słyszę automatyczną sekretarkę: limit połączeń został już wykorzystany i sru rozłącza połączenie. SKANDAL. uważajcie na tą firmę, traktują ludzi jak śmieci.
Jk

Jk
14-02-2019

lipaaa