Porównaj oferty
Corrente opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Corrente opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

(134 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Corrente Sp. z o.o. to podmiot aktywnie działający na rynku energetycznym od kilku lat. Spółka jest częścią grupy EvoSystem, która to specjalizuje się w szeroko pojętym zarządzaniu energią elektryczną. Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż i obrót energii elektrycznej na terenie całej Polski. Działalność ta jest realizowana w oparciu o koncesję udzieloną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na początku 2011 roku. W swoim wachlarzu ofert posiada każdą grupę taryfową, dzięki czemu skutecznie trafia do klientów indywidualnych i biznesowych.

Nazwa spółki

Corrente

Adres siedziby

Konotopska 4
05-850 Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Telefon

(22) 722-20-35

Email

biuro@corrente.pl

Numer KRS

0000387286

NIP

1182067989

Corrente sprzedawca energii: prądu i gazu

Firma wygrała bardzo wiele publicznych przetargów na sprzedaż energii elektrycznej, czym przyciągnęła sporą grupę klientów indywidualnych. Posiada wykwalifikowaną kadrę doradców oraz pracowników biura obsługi klienta, którzy doradzają w razie jakichkolwiek trudności związanych ze zmianą dotychczasowego sprzedawcy energii elektrycznej. Każdy kto chce dokonać zmiany sprzedawcy energii elektrycznej może zgłosić się właśnie do firmy Corrente. Poza sprzedażą energii elektrycznej Corrente aktywnie pozyskuje klientów zainteresowanych usługami związanymi z monitoringiem zużycia energii elektrycznej. Wszystkie te działania mają na celu zmniejszenie opłat klientów, którzy często nieświadomie przepłacają za świadczone usługi.

Corrente - sprzedaż energii elektrycznej

Spółka oferuje dostawy energii elektrycznej dla klientów biznesowych i indywidualnych pobierających energię elektryczną ze wszystkich grup taryfowych na obszarze całego kraju. Dzięki liberalizacja prawa takie firmy jak Corrente mają wpływ na to jak wygląda obecny rynek obrotu i sprzedaży energią elektryczną. Zwiększona konkurencja wpływa na dynamiczny rozwój i jest korzystna dla każdego usługobiorcy. Na przestrzeni lat firma zyskała wielu klientów. Jest również spora grupa kontrahentów, która została i przedłużyła swoje umowy, na kolejne lata łącząc się z firmą Corrente. Firma oferuje niskie ceny prądu oraz atrakcyjne promocje i rabaty, które mają przyciągnąć nowych klientów. Jeśli chcesz porównać cenę tego sprzedawcy z cenami innych dostępnych na rynku możesz to zrobić włączając porównywarkę cen energii elektrycznej, która znajduje się na naszej stronie – Optimal Energy. Cały proces zmiany energii elektrycznej jest zupełnie darmowy, a doświadczeni pracownicy pomogą przebrnąć przez formalności z tym związane. Klienci chwalą sobie stabilizację i kompetentność tego sprzedawcy. Zmiana sprzedawcy jest równoznaczna z zaoszczędzeniem pieniędzy, dlatego warto zająć się tym już teraz.

Corrente - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Corrente nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego dla klientów indywidualnych ani biznesowych. W razie jakichkolwiek zmian, zostaną one tutaj umieszczone i szczegółowo opisane.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności