Strona główna > Corrente opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Corrente opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Corrente
Adres siedziby: Konotopska 4
05-850, mazowieckie, Polska
Telefon: (22) 722-20-35
Fax: (22) 722-20-35
Email: biuro@corrente.pl
Ocena 3.25/5 (134 głosy/ów)

Corrente sprzedawca energii: prądu i gazu

Corrente Sp. z o.o. to podmiot aktywnie działający na rynku energetycznym od kilku lat. Spółka jest częścią grupy EvoSystem, która to specjalizuje się w szeroko pojętym zarządzaniu energią elektryczną. Głównym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż i obrót energii elektrycznej na terenie całej Polski. Działalność ta jest realizowana w oparciu o koncesję udzieloną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na początku 2011 roku. W swoim wachlarzu ofert posiada każdą grupę taryfową, dzięki czemu skutecznie trafia do klientów indywidualnych i biznesowych. Firma wygrała bardzo wiele publicznych przetargów na sprzedaż energii elektrycznej, czym przyciągnęła sporą grupę klientów indywidualnych. Posiada wykwalifikowaną kadrę doradców oraz pracowników biura obsługi klienta, którzy doradzają w razie jakichkolwiek trudności związanych ze zmianą dotychczasowego sprzedawcy energii elektrycznej. Każdy kto chce dokonać zmiany sprzedawcy energii elektrycznej może zgłosić się właśnie do firmy Corrente. Poza sprzedażą energii elektrycznej Corrente aktywnie pozyskuje klientów zainteresowanych usługami związanymi z monitoringiem zużycia energii elektrycznej. Wszystkie te działania mają na celu zmniejszenie opłat klientów, którzy często nieświadomie przepłacają za świadczone usługi.

Corrente - sprzedaż energii elektrycznej

Spółka oferuje dostawy energii elektrycznej dla klientów biznesowych i indywidualnych pobierających energię elektryczną ze wszystkich grup taryfowych na obszarze całego kraju. Dzięki liberalizacja prawa takie firmy jak Corrente mają wpływ na to jak wygląda obecny rynek obrotu i sprzedaży energią elektryczną. Zwiększona konkurencja wpływa na dynamiczny rozwój i jest korzystna dla każdego usługobiorcy. Na przestrzeni lat firma zyskała wielu klientów. Jest również spora grupa kontrahentów, która została i przedłużyła swoje umowy, na kolejne lata łącząc się z firmą Corrente. Firma oferuje niskie ceny prądu oraz atrakcyjne promocje i rabaty, które mają przyciągnąć nowych klientów. Jeśli chcesz porównać cenę tego sprzedawcy z cenami innych dostępnych na rynku możesz to zrobić włączając porównywarkę cen energii elektrycznej, która znajduje się na naszej stronie – Optimal Energy. Cały proces zmiany energii elektrycznej jest zupełnie darmowy, a doświadczeni pracownicy pomogą przebrnąć przez formalności z tym związane. Klienci chwalą sobie stabilizację i kompetentność tego sprzedawcy. Zmiana sprzedawcy jest równoznaczna z zaoszczędzeniem pieniędzy, dlatego warto zająć się tym już teraz.

Corrente - sprzedaż gazu ziemnego

Firma Corrente nie zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego dla klientów indywidualnych ani biznesowych. W razie jakichkolwiek zmian, zostaną one tutaj umieszczone i szczegółowo opisane.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.