Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo
Strona główna > Aktualności > Energia elektryczna w domu - porady i recenzje ofert > Energetyczne Centrum - oferta dla domu

Energetyczne Centrum - oferta dla domu

12345

Ocena 4.7/5 (3 głosy/ów)

Energetyczne Centrum - oferta dla domu
GDZIE NIE SPOJRZYSZ, TAM OSZCZĘDZASZ! Hasło sprzedawcy Energetyczne Centrum przyciąga wzrok i z pewnością zachęca do zapoznania się z ofertą. Każdy z nas bowiem chce oszczędzać tam gdzie to możliwe.

Oferta dla domu

Energetyczne Centrum wychodzi na przeciw klientowi z gospodarstwa domowego z ofertą łączoną na sprzedaż gazu i energii elektrycznej. Jak możemy przeczytać na stronie sprzedawcy.

TANI Gaz dla Domu to:

  • Nawet 500 zł oszczędności na gazie i prądzie w Twoim domu.
  • Niższe stawki za m3 paliwa gazowego w stosunku do PGNiG

TANI Prąd dla Domu:

  • Niższa stawka za kWh od cen taryfowych


Łączona oferta to możliwość generowania znacznie większych oszczędności. Im więcej towarów lub usług od jednego sprzedawcy, tym więcej korzyści możemy się spodziewac. Energetyczne Centrum dodatkowo oferuje, iż podpisując umowę TANI GAZ I PRĄD otrzymamy GAZOWE ASSISTANCE, uprawniające do BEZPŁATNYCH napraw kuchenek i pieców oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych gazem. Warte uwagi? Oczywiście, że tak.

Porównamy opłaty

Dodatkowo na stronie możemy samodzielnie porównać swoje wydatki u dotychczasowego sprzedawcy z wydatkami, które ponosilibyśmy podpisując umowę z Energetycznym Centrum. Zarówno dla gazu, jak i dla energii elektrycznej możemy skorzystać z kalkulatorów, które dokonają za nas obliczeń kosztów i oszczędności. Jeśli nie przekonało Państwa to, co przedstawiamy zapraszamy do kontaktu ze sprzedawcą za pośrednictwem naszej porównywarki cen prądu lub zapoznania się z innymi ofetami np. z ofertą dla domu od firmy Enea.

Porównywarka cen prądu i gazu OptimalEnergy.pl logo

optimalenergy.pl

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka działająca tylko i wyłącznie w obszarze tematyki związanej z prądem i gazem. Od 2010 roku piszemy o rynku energii, tworzymy raporty i rankingi, które pomagają obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Powrót