Porównaj oferty
Marka firmy Hermes - 3T Energia, sprzedaż i obrót energią
OptimalEnergy

Marka firmy Hermes - 3T Energia, sprzedaż i obrót energią

3T Energia to przedsiębiorstwo działające na polskim rynku w zakresie sprzedaży i obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Właścicielem marki 3T Energia jest Hermes Energy Group S.A., dlatego też firma prowadzi sprzedaż na podstawie koncesji wydanych dla Hermes Energy Group(HEG). Jest to jedna z wielu firm, które powstały w wyniku liberalizacji rynku energetycznego w Polsce. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się z coraz lepszej jakości sprawowanych usług i malejących cen.

Oferta na prąd 3T Energia

Firma oddaje w ręce klientów dobrze przeszkoloną kadrę pracowniczą, która pomoże obecnym i przyszłym klientom, którzy planują dokonać zmiany swojego sprzedawcy energii elektrycznej. W ofercie znajduje się gwarancja stałej ceny w trakcie obowiązywania umowy i kilka atrakcyjnych pakietów. Dla usługobiorców jest to atrakcyjna oferta, która pomoże rozpocząć swoją przygodę z decydowaniem o tym od kogo kupujemy energię do naszego lokalu. W szerokiej ofercie znajdziemy także to co interesuje większość konsumentów, czyli przejęcie przez sprzedawcę procesu zmiany sprzedaży energii elektrycznej. Wystarczy dostarczyć 3T Energia odpowiednie dokumenty i firma sfinalizuje niezbędne formalności.

Oferta na gaz 3T Energia

Po zdobyciu przez HEG koncesji na obrót energią i prowadzeniu przez wiele lat działalności, spółka dokonała podziału na mniejsze firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii – 3T Energia i Novo Energia. 3T zapewnia swoim klientom atrakcyjne promocje, a także dodatkowe usługi związane z zakupem u nich energii. Wybór pakietu promocyjnego może zapewnić nam dostęp do bezpłatnych napraw ewentualnych usterek instalacji i ubezpieczenie w trakcie trwania umowy. Podobnie jak w przypadku energii elektrycznej możemy liczyć na pomoc ze strony pracowników infolinii, istnieje także możliwość skontaktowania się z nimi drogą mailową. Zmiana sprzedawcy gazu jest wykonywana przez sprzedawcę od momentu przekazania mu odpowiedniego pełnomocnictwa. Decydując się na takie przeprowadzenie formalności nie musimy martwić się realizacją procedur administracyjnych.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności