Strona główna > Hermes Energy Group opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz > Marka firmy Hermes - 3T Energia, sprzedaż i obrót energią

Marka firmy Hermes - 3T Energia, sprzedaż i obrót energią

3T Energia to przedsiębiorstwo działające na polskim rynku w zakresie sprzedaży i obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Właścicielem marki 3T Energia jest Hermes Energy Group S.A., dlatego też firma prowadzi sprzedaż na podstawie koncesji wydanych dla Hermes Energy Group(HEG). Jest to jedna z wielu firm, które powstały w wyniku liberalizacji rynku energetycznego w Polsce. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się z coraz lepszej jakości sprawowanych usług i malejących cen.

Oferta na prąd 3T Energia

Firma oddaje w ręce klientów dobrze przeszkoloną kadrę pracowniczą, która pomoże obecnym i przyszłym klientom, którzy planują dokonać zmiany swojego sprzedawcy energii elektrycznej. W ofercie znajduje się gwarancja stałej ceny w trakcie obowiązywania umowy i kilka atrakcyjnych pakietów. Dla usługobiorców jest to atrakcyjna oferta, która pomoże rozpocząć swoją przygodę z decydowaniem o tym od kogo kupujemy energię do naszego lokalu. W szerokiej ofercie znajdziemy także to co interesuje większość konsumentów, czyli przejęcie przez sprzedawcę procesu zmiany sprzedaży energii elektrycznej. Wystarczy dostarczyć 3T Energia odpowiednie dokumenty i firma sfinalizuje niezbędne formalności.

Oferta na gaz 3T Energia

Po zdobyciu przez HEG koncesji na obrót energią i prowadzeniu przez wiele lat działalności, spółka dokonała podziału na mniejsze firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii – 3T Energia i Novo Energia. 3T zapewnia swoim klientom atrakcyjne promocje, a także dodatkowe usługi związane z zakupem u nich energii. Wybór pakietu promocyjnego może zapewnić nam dostęp do bezpłatnych napraw ewentualnych usterek instalacji i ubezpieczenie w trakcie trwania umowy. Podobnie jak w przypadku energii elektrycznej możemy liczyć na pomoc ze strony pracowników infolinii, istnieje także możliwość skontaktowania się z nimi drogą mailową. Zmiana sprzedawcy gazu jest wykonywana przez sprzedawcę od momentu przekazania mu odpowiedniego pełnomocnictwa. Decydując się na takie przeprowadzenie formalności nie musimy martwić się realizacją procedur administracyjnych.