Strona główna > Green SA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Green SA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Green
Adres siedziby: Antoniego Słonimskiego 6
50-304, dolnośląskie, Polska
Telefon: 801 911 411
Fax: 717 160 451
Email: cok@greensa.pl
Ocena 2.55/5 (674 głosy/ów)

Green SA sprzedawca energii: prądu i gazu

Green S.A. to jeden z alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, którego początki sięgają 2011 r. Od tego czasu, spółka zdążyła zdobyć uznanie oraz zaufanie klientów, którzy chwalą przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz jakość świadczonych usług. Oferta Green S.A. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Spółka świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Green S.A. opiera swoją działalność na doświadczeniu swoich pracowników oraz nowoczesnych rozwiązaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Green S.A. prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Spółka rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej w 2011 r. Do zalet oferty Green S.A. należy m.in.:

  • pomoc klientowi w doborze produktów w oparciu o analizę profilu zużycia energii.
  • stała stawka cenowa przez cały okres trwania umowy
  • modernizacja układów pomiarowych
  • możliwość zakupu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych

Duży atut Green S.A. stanowi przekazanie klientowi możliwości wyboru rozliczania się na podstawie jednej kompleksowej faktury lub dwóch osobnych faktur, wystawianych przez sprzedawcę oraz dystrybutora energii. Z aktualnym cennikiem dla domu i dla firmy możecie zapoznać się korzystając z naszej porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Green S.A. gaz – sprzedaż gazu ziemnego

W 2015 r. Green S.A. otrzymała koncesje na obrót paliwami gazowymi. Informacje o stawkach cenowych za paliwo gazowe oraz o stawkach abonamentowych, określone zostały w Taryfie zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Oprócz sprzedaży paliwa gazowego, Green S.A. oferuje także przeprowadzenie audytu gazowego oraz usługę optymalizacji kluczowych parametrów dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą gazową korzystając z porównywarki cen i gazu Optimal Energy.

Green S.A. – prąd budowlany

Green S.A. wprowadziła do swojej oferty usługę sprzedaży prądu na specjalnych zasadach, która skierowana jest do klientów zaangażowanych w inwestycje budowlane. Oferta ta pozwala zaoszczędzić klientom dodatkowe środki, które mogą przeznaczyć na obsługę procesu budowlanego.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Aneta

Aneta
19-10-2020

Oszuści, moją mamę tak samo oszukali że są z Energa S.A i tak zdobyli podpis na umowie. Dziwi mnie że takim jawnym złodziejom uchodzi taki przekręt na sucho. powinni ponieść odpowiedzialność karną. Świadomie wprowadzają ludzi w błąd to jest oszustwo i powinno być karane. Mam nadzieję że karma do nich wróci. Jak to mówi stare przysłowie Na złodzieju czapka gore !
Danilo

Danilo
25-03-2020

Podstępni oszuści wysokie rachunki za energie
Rozczarowana

Rozczarowana
23-01-2020

Witam Mam pytanie czy w momencie wypowiedzenia umowy z tą firmą ponosi się jakieś koszty?
Niezadowolona

Niezadowolona
28-11-2019

Podejrzana firma, którą powinien zająć się prokurator. Najpierw naciągają starszych ludzi na podpisanie umowy podszywając się pod inną znaną firmę na rynku, następnie nie zostawiają egzemplarza umowy, aby klient nie mógł od niej odstąpić w myśl przepisów o zawieraniu umów poza siedzibą firmy, ba klient nawet nie wie do końca z jaką firmą podpisał umowę. Dopiero, gdy przysłali pierwsze faktury tj. po 3 miesiącach, po telefonicznej interwencji łaskawie przysłali kopię. Oczywiście na odstąpienie od umowy było już za późno. Miało być taniej, a po doliczeniu kosztów faktury za przesył wyszło jeszcze drożej. Na koniec gdy dobiegał termin obowiązywania umowy i złożono jej wypowiedzenie okazało się, że jest spora nadpłat. Gdy podjęto próby wyjaśnienie jak odzyskać nadpłacone pieniądze Pani z działu obsługi klienta była bardzo niegrzeczna, a na koniec rozmowy po prostu rzuciła słuchawką. Gratuluję "wysokiej etyki zawodowej" i "wzorowej kultury osobistej". Podsumowując, przyszły kliencie, jeśli rozważasz podpisanie umowy z tą firmą, dobrze ci radzę, uciekaj jak najszybciej i jak najdalej. Zdecydowanie nie polecam.
Adrian

Adrian
25-10-2019

Podpisałem rok temu umowę na rok. Faktury miałem mieć co 2 miesiące. Dostałem raz, a potem musiałem się 4 miesiące prosić, wzywać i upominać o fakturę. Pisałem nawet do URE. Mija drugie pół roku i znowu żadnej faktury. Zmieniłem już sprzedawcę. Jestem ciekaw, czy dostanę od nich fakturę do końca roku. Mam nadzieję, że upadną.
Beata

Beata
11-09-2019

Od początku współpracy ciągle jakieś zgrzyty były, bo co i raz dostawałam pisma, że mam nie uregulowane rachunki - a po telefonach, okazywało sie, że wręcz przeciwnie - mam nadpłaty. Ale chyba nie najlepiej sie u nich działo - bo zakończyłam z nimi współprace w czerwcu tego roku. I nie doczekawszy sie rozliczenia - sama do nich zadzwoniłam po wakacjach. Pani na infolinii wysłuchała, oczywiście, tak, tak - jest nadpłata ponad 600 zł - trzeba podac numer konta, dostane zaległe faktury i zwrot. Wszystko pieknie i ładnie. A wczoraj dostałam list z duplikatami (super) i z informacja, że od 11/03/2019 firma jest w postepowaniu sanacyjnym. Czyli to forma restrukturyzacji, żeby ratowac przed upadłościa. I w związku z tym, to oni mi zwróca tylko 187 zł. WŁAŚNIE JESTEM NA ETAPIE ZBIERANIA INFORMACJI JAK MAM ODZYSKAC SWOJE PIENIĄDZE!!!!
Elżbieta

Elżbieta
09-04-2019

Jestem klientem proszącym od 3 m-cy o wystawienie faktury za energię elektryczną. Jak to rozumieć? Nie mają ludzi do pracy, czy nie potrafią zgodnie z umową zafakturować swoich klientów. Liczę na przeprosiny za opieszałość.
Krysia z Sieradza

Krysia z Sieradza
21-03-2019

Może ktoś wie co się w tej firmie dzieje bo czekam już drugi m-c na rachunek.Dzwoniłam na infolinię ale powiedzieli mi,że są jakieś zmiany i trzeba cierpliwie czekać i odkładać pieniądze.Masakra !!!
Manio

Manio
30-01-2019

Oszuści co więcej pisać. Skoro przychodzi gość który jedzie tak objazdami aby tylko klienta w błąd wprowadzić i jakoby był powiązany z Energą to jak to nazwać? Przez całą rozmowę nie usłyszałem ani razu słowa Green wówczas. Chory kraj to i chore praktyki. Zasadę po tym kontakcie mam jedną nie wpuszczam, nie pokazuję faktur, a w kwesti ofert, aneksòw wszelkich obniżek udaję się do punktu stacjonarnego obecnego operatora i tyle. Zanim coś podpiszecie to się zastanówcie i karzcie zostawić dokumenty, a jeśli podają się za waszego operatora to powiedzcie, że udacie się do punktu stacjonarnego i tyle. Piszę to bo miałem już drugi raz przypadek gościa który podaje się za Energę tym razem akurat nie wiem z jakiej firmy więc nie będę mówił. Ale mam dość łażenia naciągaczy. Powołuje się na Rodo i zawyżone rachunki bo niby miała wejść podwyżka, a nie weszła. Dajcie sobie ludzie spokój ze zmianą umów. Firma to może skorzysta, ale nie wy indywidualni. Zasada numer jeden nie wpuszczać nikogo z energii w związku z jakimiś umowami itp. Jak już to punkt stacjonarny i się dowiedzieć czy faktycznie macie coś podpisać, zmieniać itp. A jak nie możecie się pozbyć intruza to policja. Podejrzewam, że jak weźmiecie z dane z identyfikatora to nie jeden zmięknie. Ustalenie nie takie trudne. Ja do firmy Energa moment i się dodzwoniłem i dany człowiek, nie jest żadnym pracownikiem.
Ela

Ela
12-01-2019

Nieuczciwa firma. Dopóki konsumenci tzn. my nie zaczniemy podawać ich do sądu, nic się nie zmieni. Mam propozycję , by wszyscy którzy jeszcze muszą im płacić, niech dokonują wpłaty na podkonto Vat, robiąc przelew za FV, mamy taką opcję. Wtedy wszystkie ukradzione nam pieniądze trafią na konto firmy GREEN ale Vat - owskie. Ja właśnie tak robię. Podałam ich do sądu za zawyżone FV, gdyż miałam z nimi umowę na stałą cenę, na cały okres trwania umowy. Od dnia kiedy na cztery miesiące przed końcem podnieśli cenę i zawyżyli FV, napisałam dwa razy reklamacje z wezwaniem do dokonania korekty FV. Bez rezultatu. Dziś ze spokojem przelewam pozostałą kwotę, niestety zawyżonej FV na konto Green ale Vat. O kwotę zawyżeń występuję do sądu. Ci z Państwa, którzy zastanawiają się nad podpisaniem umowy z tą firmą zdecydowanie odradzam. Prosze kontaktować się z Tauronem i róbować uzyskać status klienta powracającego, ceny zdecydowanie niższe.