Porównaj oferty
Green SA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Green SA opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

(685 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Green S.A. to jeden z alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, którego początki sięgają 2011 r. Od tego czasu, spółka zdążyła zdobyć uznanie oraz zaufanie klientów, którzy chwalą przede wszystkim konkurencyjne ceny oraz jakość świadczonych usług.

Nazwa spółki

Green

Adres siedziby

Antoniego Słonimskiego 6
50-304 Wrocław, dolnośląskie, Polska

Telefon

801 911 411

Email

cok@greensa.pl

Numer KRS

-

NIP

-

Green SA sprzedawca energii: prądu i gazu

Oferta Green S.A. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Spółka świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Green S.A. opiera swoją działalność na doświadczeniu swoich pracowników oraz nowoczesnych rozwiązaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Green S.A. prąd – sprzedaż energii elektrycznej

Spółka rozpoczęła sprzedaż energii elektrycznej w 2011 r. Do zalet oferty Green S.A. należy m.in.:

  • pomoc klientowi w doborze produktów w oparciu o analizę profilu zużycia energii.
  • stała stawka cenowa przez cały okres trwania umowy
  • modernizacja układów pomiarowych
  • możliwość zakupu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych

Duży atut Green S.A. stanowi przekazanie klientowi możliwości wyboru rozliczania się na podstawie jednej kompleksowej faktury lub dwóch osobnych faktur, wystawianych przez sprzedawcę oraz dystrybutora energii. Z aktualnym cennikiem dla domu i dla firmy możecie zapoznać się korzystając z naszej porównywarki cen prądu i gazu Optimal Energy.

Green S.A. gaz – sprzedaż gazu ziemnego

W 2015 r. Green S.A. otrzymała koncesje na obrót paliwami gazowymi. Informacje o stawkach cenowych za paliwo gazowe oraz o stawkach abonamentowych, określone zostały w Taryfie zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Oprócz sprzedaży paliwa gazowego, Green S.A. oferuje także przeprowadzenie audytu gazowego oraz usługę optymalizacji kluczowych parametrów dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą gazową korzystając z porównywarki cen i gazu Optimal Energy.

Green S.A. – prąd budowlany

Green S.A. wprowadziła do swojej oferty usługę sprzedaży prądu na specjalnych zasadach, która skierowana jest do klientów zaangażowanych w inwestycje budowlane. Oferta ta pozwala zaoszczędzić klientom dodatkowe środki, które mogą przeznaczyć na obsługę procesu budowlanego.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (69)

Aneta

19 paź 2020

Oszuści, moją mamę tak samo oszukali że są z Energa S.A i tak zdobyli podpis na umowie. Dziwi mnie że takim jawnym złodziejom uchodzi taki przekręt na sucho. powinni ponieść odpowiedzialność karną. Świadomie wprowadzają ludzi w błąd to jest oszustwo i powinno być karane. Mam nadzieję że karma do nich wróci. Jak to mówi stare przysłowie Na złodzieju czapka gore !

Danilo

25 mar 2020

Podstępni oszuści wysokie rachunki za energie

Rozczarowana

23 sty 2020

Witam Mam pytanie czy w momencie wypowiedzenia umowy z tą firmą ponosi się jakieś koszty?

Niezadowolona

28 lis 2019

Podejrzana firma, którą powinien zająć się prokurator. Najpierw naciągają starszych ludzi na podpisanie umowy podszywając się pod inną znaną firmę na rynku, następnie nie zostawiają egzemplarza umowy, aby klient nie mógł od niej odstąpić w myśl przepisów o zawieraniu umów poza siedzibą firmy, ba klient nawet nie wie do końca z jaką firmą podpisał umowę. Dopiero, gdy przysłali pierwsze faktury tj. po 3 miesiącach, po telefonicznej interwencji łaskawie przysłali kopię. Oczywiście na odstąpienie od umowy było już za późno. Miało być taniej, a po doliczeniu kosztów faktury za przesył wyszło jeszcze drożej. Na koniec gdy dobiegał termin obowiązywania umowy i złożono jej wypowiedzenie okazało się, że jest spora nadpłat. Gdy podjęto próby wyjaśnienie jak odzyskać nadpłacone pieniądze Pani z działu obsługi klienta była bardzo niegrzeczna, a na koniec rozmowy po prostu rzuciła słuchawką. Gratuluję "wysokiej etyki zawodowej" i "wzorowej kultury osobistej". Podsumowując, przyszły kliencie, jeśli rozważasz podpisanie umowy z tą firmą, dobrze ci radzę, uciekaj jak najszybciej i jak najdalej. Zdecydowanie nie polecam.

Adrian

25 paź 2019

Podpisałem rok temu umowę na rok. Faktury miałem mieć co 2 miesiące. Dostałem raz, a potem musiałem się 4 miesiące prosić, wzywać i upominać o fakturę. Pisałem nawet do URE. Mija drugie pół roku i znowu żadnej faktury. Zmieniłem już sprzedawcę. Jestem ciekaw, czy dostanę od nich fakturę do końca roku. Mam nadzieję, że upadną.

Beata

11 wrz 2019

Od początku współpracy ciągle jakieś zgrzyty były, bo co i raz dostawałam pisma, że mam nie uregulowane rachunki - a po telefonach, okazywało sie, że wręcz przeciwnie - mam nadpłaty. Ale chyba nie najlepiej sie u nich działo - bo zakończyłam z nimi współprace w czerwcu tego roku. I nie doczekawszy sie rozliczenia - sama do nich zadzwoniłam po wakacjach. Pani na infolinii wysłuchała, oczywiście, tak, tak - jest nadpłata ponad 600 zł - trzeba podac numer konta, dostane zaległe faktury i zwrot. Wszystko pieknie i ładnie. A wczoraj dostałam list z duplikatami (super) i z informacja, że od 11/03/2019 firma jest w postepowaniu sanacyjnym. Czyli to forma restrukturyzacji, żeby ratowac przed upadłościa. I w związku z tym, to oni mi zwróca tylko 187 zł. WŁAŚNIE JESTEM NA ETAPIE ZBIERANIA INFORMACJI JAK MAM ODZYSKAC SWOJE PIENIĄDZE!!!!

Elżbieta

9 kwi 2019

Jestem klientem proszącym od 3 m-cy o wystawienie faktury za energię elektryczną. Jak to rozumieć? Nie mają ludzi do pracy, czy nie potrafią zgodnie z umową zafakturować swoich klientów. Liczę na przeprosiny za opieszałość.

Krysia z Sieradza

21 mar 2019

Może ktoś wie co się w tej firmie dzieje bo czekam już drugi m-c na rachunek.Dzwoniłam na infolinię ale powiedzieli mi,że są jakieś zmiany i trzeba cierpliwie czekać i odkładać pieniądze.Masakra !!!

Manio

30 sty 2019

Oszuści co więcej pisać. Skoro przychodzi gość który jedzie tak objazdami aby tylko klienta w błąd wprowadzić i jakoby był powiązany z Energą to jak to nazwać? Przez całą rozmowę nie usłyszałem ani razu słowa Green wówczas. Chory kraj to i chore praktyki. Zasadę po tym kontakcie mam jedną nie wpuszczam, nie pokazuję faktur, a w kwesti ofert, aneksòw wszelkich obniżek udaję się do punktu stacjonarnego obecnego operatora i tyle. Zanim coś podpiszecie to się zastanówcie i karzcie zostawić dokumenty, a jeśli podają się za waszego operatora to powiedzcie, że udacie się do punktu stacjonarnego i tyle. Piszę to bo miałem już drugi raz przypadek gościa który podaje się za Energę tym razem akurat nie wiem z jakiej firmy więc nie będę mówił. Ale mam dość łażenia naciągaczy. Powołuje się na Rodo i zawyżone rachunki bo niby miała wejść podwyżka, a nie weszła. Dajcie sobie ludzie spokój ze zmianą umów. Firma to może skorzysta, ale nie wy indywidualni. Zasada numer jeden nie wpuszczać nikogo z energii w związku z jakimiś umowami itp. Jak już to punkt stacjonarny i się dowiedzieć czy faktycznie macie coś podpisać, zmieniać itp. A jak nie możecie się pozbyć intruza to policja. Podejrzewam, że jak weźmiecie z dane z identyfikatora to nie jeden zmięknie. Ustalenie nie takie trudne. Ja do firmy Energa moment i się dodzwoniłem i dany człowiek, nie jest żadnym pracownikiem.

Ela

12 sty 2019

Nieuczciwa firma. Dopóki konsumenci tzn. my nie zaczniemy podawać ich do sądu, nic się nie zmieni. Mam propozycję , by wszyscy którzy jeszcze muszą im płacić, niech dokonują wpłaty na podkonto Vat, robiąc przelew za FV, mamy taką opcję. Wtedy wszystkie ukradzione nam pieniądze trafią na konto firmy GREEN ale Vat - owskie. Ja właśnie tak robię. Podałam ich do sądu za zawyżone FV, gdyż miałam z nimi umowę na stałą cenę, na cały okres trwania umowy. Od dnia kiedy na cztery miesiące przed końcem podnieśli cenę i zawyżyli FV, napisałam dwa razy reklamacje z wezwaniem do dokonania korekty FV. Bez rezultatu. Dziś ze spokojem przelewam pozostałą kwotę, niestety zawyżonej FV na konto Green ale Vat. O kwotę zawyżeń występuję do sądu. Ci z Państwa, którzy zastanawiają się nad podpisaniem umowy z tą firmą zdecydowanie odradzam. Prosze kontaktować się z Tauronem i róbować uzyskać status klienta powracającego, ceny zdecydowanie niższe.

kasia

15 paź 2018

gnoje oszusci place za prad potrujne rachunki

Grażyna

22 lip 2018

Ta firma to oszuści .Moja mame 80-letnią kobiete również świadomie wprowadzili w błąd.Jednak w ciągu 14 dni wypowiedzieliśmy umowe i co z tego ? przysłali mamie nakaz zapłaty 384,68 zł kary umownej.Mama nie zapłaciła ,wiec podali do sądu rejonowego Lublin Zachód i referendarz sądowy po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym w elektronicznym postępowaniu upominawczym postanowił nadac klauzule wykonalnosci.Tym sposobem chwycił to od razu komornik ,naliczył sobie od kwoty 384,68 opłate egzekucyjną 373,11 ,odsetki 6 zł ,koszty procesu i koszty zastepstwa w postepowaniu egzekucyjnym 157,50 i razem komornik sciaga mamie z emerytury 921,32 zł .Mama ma miesięcznie 1100 zł emerytury.Widzicie panstwo jak można żerować na starych schorowanych ludziach?.Ta jedna gwiazdka dodana jako ocena to jest o jedną za dużo .Firma Green S.A wg mnie nie zasługuje na zadną dobra opinie.

ania

24 maj 2018

do mnie również zapukał Pan i przedstawil sie ze jest przedstawicielem firmy dotychczasowego mojego dostawcy pradu. wcisnal bajeczke o znizce ktora chca mi wprowadzic. nie swiadomie podpisalam umowe z nowym dostwaca ktorym ujest green. oszusci iswinie w bardzo swinski sposob zdobywaja kientow. szkoda słow!!!!!!

yepadz geen

20 kwi 2018

Moja starsza mama podpisała z nimi umowę 2 lata temu. Dzwoniłem na infolinię i jakieś wredne babsko wmawiało mi, ze mam coś wpisane na umowie czego nie było. Na pytania czy rozmowa jest nagrywana, odpowiadała, że może być nagrywana i się bezczelnie rozłączyła. Czyli rozumiem, ze jak im pasuje to nagrają, a jak nie pasuje to sobie wykasują i powiedzą, że nie nagrywali. Mało tego jedyną umowę jaką przesłali to między green a eneą na przesył prądu, a umowy z nimi mama nie dostała. Firma chamy, oszuści i naciągacze!!!

ana

3 kwi 2018

jedym słowem oszusci !!!!Forma nakłaniania ludzi do podpisania umowy jest żenująca ,wbrew prawu!! Bezczelni ludzie. Podszywaja sie pod Enea !!! Powinni juz za takie podszywanie sie poniesc konsekwencje. Chodzić po domach i kłamac ,ze jest się firma enea podkreslając przy tym ,ze to tylko siedziba sie zmienia i energia tańsza po podpisaniu nowej umowy ale ze caly czas jest to enea !!! no chamstwo!!!Finalnie nic nie jest tansze i jest to nie enea a oszusci z GREEN

syn

19 mar 2018

Do mojej matki zapukał ktoś kto przedstawił się za inkasenta dotychczasowego dostawcy prądu. Powiedział że musi podpisać nową umowę bo będzie wymiana liczników i bez nowej umowy będzie musiała płacić za nowy licznik. Podpisaną umowę zabrał ze sobą nie zostawiając po sobie nic. Gdy umowa przyszła pocztą było już za późno na anulowanie umowy. A umowa zawarta została na 4 lata z firmą GREEN.

Andrzej

5 mar 2018

Witam, Jestem Klientem (około 3 GWh rocznie) Green S.A. od kilku lat. Mam swojego opiekuna. Wszystko załatwiam, nie dzwoniąc na infolinie tylko do opiekuna. Cenę energii mam co roku negocjowaną, najniższą - zawsze się dopasują.. Pisanie źle o tej formie to bajki, oczywiście zdarzają się sporadyczne przypadki gdzie jakiś handlowiec nie uczciwie podpisał umowę. Poza tym kto podpisuje umowy ich nie czytając? Bajki, że się podawali za ENEA - gdzie logo firmy etc.., ktoś myśli że wygra w sądzie mówiąc że nie wiedział co podpisuje? Ogólnie, uważam że jest to dobra firma. polecam jak najbardziej

Poszkodowana.

22 lut 2018

A więc ja także powiem co o was sądzę! Jesteście złodzieje i oszuści!!! Są na was paragrafy i jeśli tylko Ktoś z Poszkodowanych znajdzie w sobie odwagę i poda was do sądu, mam taką nadzieję, że wasi pracownicy i kierownictwo pójdziecie siedzieć! I to na długie lata!!! Podałam was do programu Interwencja,może Oni coś poradzą na wasze machlojki,bo na takich jak wy i wam podobnym jak na razie nie ma porządnego bata, żebyście się mogli bać!!!

MK.

15 gru 2017

WSZYSTKO ODDACIE OSZUŚCI !!!! Uważajcie ludzie , nagle znaleźli niezapłacone rachunki z 2016 roku , smiech na sali , oszukali jak mogli moją babcie !!! Zero wstydu . Niech sie pan panie Ziobro zajmie lichwiarzami !!!!.

Antoni

13 gru 2017

TEGO TO JUŻ ZADUŻO.!!!!! Witam - ponieważ prowadziłem z tą niby firmą korespondencję w formie urzędowej /4 pisma + zał.prasowe o takiej sytuacji/, to na tej stronie pozwolę sobie na luz,a więc dla mnie to dyletanci.O tym świadczą odpowiedzi i sam sposób nabierania klientów, "prostacko-chamski" /rolnicy w bardziej w wyszukany i finezyjny sposób dokumentowali szkod _były urzędnik PZU_/- gdzie im do "chłopa".Rozumowanie tych szkodników to; dziadek bez nogi powinien grać w piłkę,a babcia niedowidząca w tenisa /należy to rozumiec jako "musi czytać umowę",co do terminu wpowiedzenia 14 dni,wyobrazmy sobie kuriera /konsultanta/,który wciska nam przesyłkę /umowę/ za pokwitowaniem /podps to ich kluczowy argumrnt/i szybko ucieka. Po otwarciu paczki,smród na cały dom,zgniłe owoce,trzeba teraz przepakować i pokuśtykać na pocztę płacąc za wysyłkę. Reklamując przesyłkę dowiecie się, że to u was zepsuł się towar /umowa/. Uf.....przepraszam rozsądnych poszkodowanych za ten bełkot intelektualny,ale spróbujcie dogadać się z tą firmą, będzie jak wyżej. A teraz poważnie;- mam komplet dokumentów i jestem po wstępnej rozmowie w urzędzie UOKiK, ale po ostatnim wpisie postanowiłem poczekać i poprośić poszkodowanch o krótki opis sytuacji /może być opis jak na tej stonie/ z podaniem swego adresu, imię i nazwisko oraz maila - na mój antoni.korybski@gmail.com Jak zgłosi się kilka osób, zgłoszę skargę jako naruszenie zbiorowych interesów konsumentów, a za to są wyższe kary dla firm.Koniec z metodą na babcię i dziadka,a konultanci będą czytać nawt 10 razy na głos wraz z nagrywaniem i to klęcząc,bo to my wam dajemy pracę.O konasultantach/przebierańcach/ i nieprawych prawnikach też niezapomnę.POZDRAWIAM

Córka

11 gru 2017

Potwierdzam, że to oszuści i złodzieje, którzy oszukują starsze, łatwowierne osoby. Dają do podpisania umowę, nie wyjaśniają, o co chodzi. Proszę przed nimi ostrzegać osoby starsze, samotnie mieszkające osoby - rodziców w podeszłym wieku, dziadków. Mój ojciec (l. 76) teraz właśnie bardzo boleśnie przekonuje się, co znaczy podpisać z nimi umowę - opłata za zerwanie umowy...

jurmot

11 gru 2017

Uważajcie na tą firmę,moją matkę 85 lat w oszukańczy sposób doprowadzili do podpisania umowy na dostawę gazu.Wyjątkowe świństwo.........

Antoni

7 gru 2017

USTAWA z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Art. 2. Ilekroć w ustawie jest mowa o:...8) przeciętnym konsumencie – rozumie się przez to konsumenta, który jest dostatecznie DOBRZE POINFORMOWANY, uważny i ostrożny; oceny dokonuje się z uwzględnieniem czynników społecznych,/.............../ze względu na szczególne cechy, takie jak WIEK, niepełnosprawność fizyczna lub umysłowa; Art. 5. 1. Praktykę rynkową uznaje się za działanie WPROWADZAJĄCE W BŁĄD, JEŻELI DZIAŁANIE TO w jakikolwiek sposób powoduje lub może powodować podjęcie przez przeciętnego konsumenta decyzji dotyczącej umowy, KTÓREJ BY INACZEJ NIE PODIĄŁ. 2. Wprowadzającym w błąd działaniem może być w szczególności: 1) rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji; Z powższego powinno wnikać,że solidna firma - to jej przedstawiciel w domu konsumenta który pokazuje dowód osobisty wraz z identyfikatorem,dokonuje wstępnego nagrania dzwiękowego lub video z informacji o celu wizyty /rozmowy telefoniczne z siedzibą firmy są nagrywane, a dlaczego nie u klienta/,dane te powinne być w archiwum 3 lata /okres przedawnienia/, to ukrócło by nieuczciwe praktyki,a tak obecnie mamy oszustwa na dużą skalę /przez wyłudzenie podpisu/.FIRMY nie przestrzegają w/w artykułów tej ustawy. To jest kpina z ustawodawcy i z wmiaru sprawiedliwości. Nawet wypowiadając oszukaną umowę /14 dni/ sankcjonujemy bezprawie oraz jesteśmy w pewnym sensie współwinni nie reagując na takie zdarzenia. ZGŁASZAJCIE te przypadki do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta oraz Rzecznika Praw Obywatelskich - Obiecałem to firmie "zielony chwast",- Ta strona jest znana tej firmie, podałem jej, dlatego ten wysyp dobrych ocen w tym samym czasie. Bardzo dobrze, że czytają. Pozdrawiam

b

21 lis 2017

Kolejni oszuści, którzy nabierają ludzi łatwowiernych i starszych. Kolejny przypadek- moja teściowa. Powiedzieli, że są z ENEI. Dobrze, że udało nam się w porę odstapić od umowy. UWAŻAJCIE!!!

arek

15 lis 2017

ika radze zapoznac sie z terminem UMOWA KOMPLEKSOWA i dopiero wtedy wypisywac swoje teorie i niuanse na forum, trzeba po prostu czytac co sie podpisuje i nie bedzie nigdy zadnego problemu. Dodatkowo teraz sa takie czasy ze mozna zrezygnowac z umowy w bodajze 14 dni wiec luz totalny...

ika

15 lis 2017

Bardzo proszę osoby (fałszywki, jak mniemam) które opowiadają bajki o jednym rachunku, żeby sobie dały siana z tymi opowieściami dla naiwynych! Na danym terenie jest tylko jeden dystrybutor, właściciel sieci, i od niego dostaje się jeden rachunek, ale zawsze z wyszczególnieniem opłat dytrybucyjnych i dostawczych, nawet gdy dostawcą jest zupełnie inna firma. Nie wciskajcie kitu i nie zakładajcie, że nikt nie wie, jak to działa - bo zamiast zrobić wszystkich na szaro, tylko pogrążacie Green i potwierdzacie, że to bezczelne oszustwo! Chyba , ze nawet sami nie wiecie, jak jest skonstruowany rachunek za energię elektryczną, więc tym bardziej gorzej dla Green :D

cygan

5 lis 2017

Ja zadowolony tańszy rachunek mam i mnie nikt nie oszukał jest ok. Jeden rachunek tylko inna firma, no i co skoro taniej.

oszukany

27 paź 2017

Uważam że firma Green S.A. to oszuści i naciągacze. Bardzo mocno przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Nie dajcie się cwaniakom i złodziejom.

krysia zPoznania

26 paź 2017

Rzeczywiście banda oszustów żerujących na naiwności ludzkiej, złodzieje bez honoru, gdzie prawo pozwalające takim firmom legalnie funkcjonować.

Czesława

24 paź 2017

Wspaniała firma, przystojni przedstawiciele, niskie rachunki! Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!

Piekarz z Gostynia

23 paź 2017

Zgodnie z umową(moja i handlowca) minęły 3 miesiące od daty podpisania, otrzymałem pierwszy rachunek od firmy green jeden niższy zawierający opłaty za zegar, Pana Henryka(inkasenta) oraz za elektrykę. Postanowiłem wystawić opinie na tej stronie o firmie, więc wystawiam ją dobrą jestem zadowolony. Do tego moim zdaniem lepiej się skontaktować z mniejszą firmą niż z dużą korporacja(chodzi mi tutaj o starą firmę). Chyba postanowie podpisać jeszcze jedna umowę z firmą Green w tym przypadku na gaz ponieważ doszły mnie słuchy że też można. SUPER!!!

Kazia

23 paź 2017

Ja również jestem zadowolona z firmy Green, było u mnie dwóch młodych, przystojnych pracowników jeden grubszy, drugi chudszy i podpisali ze mną umowę, teraz płacę mniej i mam w końcu jeden rachunek za prąd. Gorąco pozdrawiam, Kazimiera z Łodzi

marysia

23 paź 2017

ja tesz potpislam umowe z gren i jestem zadowolona dostaje nirzsze rachunki, tak samo jak tylko tansze i ok jest

ja

16 paź 2017

Przestępstwo ma dwa znamiona. 1. Art. 289 Kodeksu Karnego: Świadome wprowadzanie w błąd każdego indywidualnego odbiorcę energii elektrycznej poprzez informowanie o obniżeniu rachunków za energię elektryczną, i/lub konieczności podpisania nowej umowy; 2. Art 190 Kodeksu Karnego: Podszywanie się pod dotychczasowego dostawcę energii elektrycznej (RWE, Tauron itd.) i konieczności podpisania nowej umowy. Przestępstwa te zagrożone są karą grzywny lub pozbawienia wolności

Gosia

16 paź 2017

Kobiety na infolinii strasznie agresywne, podnoszą glos, nie chcą pomóc i nie chcą udzielić informacji, 10min czekałam aż mnie połączą, podczas rozmowy pani [moderacja] krzyczała na mnie i się rozłączyła, nigdy w życiu z czymś takim się nie spotkałam, jestem przerażona, co to za firma???!!!

Mieczyslaw

16 paź 2017

A ja co mam zrobić dowiedziałem się dopiero jak Enea zerwała ze mną umowe oszuści w biały dzień ta green

Gosia

15 paź 2017

Ostrzegam przed tymi oszustami!!! Naciągają starszych ludzi. Do mojej babci (86 lat) przyszedł człowiek, który podał się za pracownika dotychczasowego dostawcy prądu i powiedział, że musi wznowić umowę. Oczywiście babcia podpisała, nie zostawił jej kopi umowy, tylko Owu zapisane małymi literkami. Babcia jest głucha, co na pewno zauważył, wykorzystał niedołężność starszej osoby i ją oszukał. Oszuści i chamy!!!!!!

Gosia

15 paź 2017

Ostrzegam przed tymi oszustami!!! Naciągają starszych ludzi. Do mojej babci (86 lat) przyszedł człowiek, który podał się za pracownika dotychczasowego dostawcy prądu i powiedział, że musi wznowić umowę. Oczywiście babcia podpisała, nie zostawił jej kopi umowy, tylko Owu zapisane małymi literkami. Babcia jest głucha, co na pewno zauważył, wykorzystał niedołężność starszej osoby i ją oszukał. Oszuści i chamy!!!!!!

Jacek

9 paź 2017

czy w ciągu 14 dni jak im wypowiem umowę to wszystko będzie Oki i żadnych kar nie będzie???? proszę odpowidzcie mi ??????

2 raz oszukany

6 paź 2017

Kolejni oszuści starych ludzi na rynku. Przerabiam to już po raz drugi. Pierwszy raz Rodziców oszukała Energetyka Pro. Podali się za pracowników Enei (stary dostawca), rodzice podpisali, żadnej umowy nie zostawili. Zgłosiłem na Policji, ale szukaj wiatru w polu bo nie wiadomo kogo i gdzie. Umowa przyszła po 2 miesiącach. Odwoływałem się, pisałem do Rzecznika Praw Konsumentów, Obywatelskich i kicha. Umowa na 4 lata, albo kara za zerwanie umowy. W tym tygodniu zgłasił się pan z niby Enei i rodzice zadowoleni, że mogą wrócić do starej firmy, cali w skowronkach. Patrzę na umowę, a tu kolejni oszuści. Krew mnie zalała. Na szczęście zostawili kopię umowy i 14 dni nie minęło. Wysłałem wypowiedzenie i czekam.

Kasia

24 wrz 2017

Odradzam jak nie chcecie być w beszczelny sposób wykorzystani oszusci NIE NIE NIE polecam !!!!

Zła

22 wrz 2017

Oszuści!!!!naliczaja faktury z kosmosu jrdna ok 52zl nastepna 230!!!! Klamstwo i oszustwo to ich motto chyba pracy !! Najgorsze jest to ze po domach chodza grupami ladna pani i 2 wielkich facetów. Mieszkam na wsi i moja ciotkę zastraszyli.

Emil Szczecin

5 wrz 2017

Wszystkie osoby które piszą dobre opinie o tej zielonej firmie są zmyślone. Tak jak poprzednicy potwierdzam, że przedstawiciel podpisał z moją babcią (85-letnią) umowę na 3 lata na dostarczanie energii el. Oczywiście babcia nie dostała umowy. Dopiero po moim telefonie otrzymaliśmy ksero umowy, gdzie jest tylko parafka babci z dopisanym imieniem (przez przedstawiciela) ! Generalnie dodatkowe opłaty księgowe czy handlowe do tej "tańszej energii" sprawiają, że babcia płaci więcej, niż poprzednio w enei (Szczecin). Oby handlowców i całą tą zieloną spółkę też tak ktoś załatwił.

JERZY

28 sie 2017

Odradzam stanowczo firmę Green S.A. Oszuści i naciągacze!!! Osobą oszukaną jestem !!! Historia nieciekawa: przyjechał Pan, który podał się za pracownika ENEA S.A. i mnie wrobił w tą pieprzoną firmę. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

SOKÓŁ

19 sie 2017

Nie mogę tego zrozumieć, że w niby cywilizowanym kraju może tak długo funkcjonować typowo przestępcza organizacja pod nazwą Green S.A. Zwłaszcza, że stosuje ona zawsze podobne, przestępcze metody, tj. wyszukują osoby starsze wiekiem (nie wiem skąd pozyskują te dane (?) i odwiedzają je w miejscu zamieszkania, podając się za przedstawicieli operatora energii elektrycznej, z którym "ofiara" ma obecnie podpisaną umowę. Podsuwają jakieś dokumenty do podpisu, sugerując, że to spowoduje zniżkę na okres np. 4 lata. Nie zostawiają żadnych dokumentów potwierdzających podpisanie jakichkolwiek dokumentów - po to oczywiście żeby "ofiara" nie miała szans odstąpienia od nieświadomie podpisanych umów. W ten własnie sposób "załatwili" moją 90-cio letnią matkę. Gdy dowiedziałem się o całej sprawie, natychmiast powiadomiłem o tym Policję, gdyż nie było wiadomo kim właściwie była ta osoba, skoro nie zostawiła po sobie "śladu". Na Policji wstępnie powiedzieli mi, że to im "pachnie" próbą wyłudzenia np. kredytu/pożyczki albo czegoś w tym rodzaju. Natychmiast też podjęli działania operacyjne, m.in. zrobili wywiad na osiedlu, czy tego dnia miały miejsc podobne wizyty u innych mieszkańców. Okazało się, że byli tylko u mojej mamy. Oznajmili mi, że na ten czas nic więcej nie mogą zrobić bo nie żadnego punktu zaczepienia i zobowiązali mnie abym informował ich o wszelkich niepokojących wydarzeniach, np. kolejnych wizytach, podejrzanej korespondencji i innych budzących "zdziwienie" sprawach. Sprawa się wyjaśniła w momencie jak na adres mojej mamy wpłynęła korespondencja z Enea S.A. mówiąca o wypowiedzeniu umowy sprzedaży energii elektrycznej, zawartej (właśnie) z Enea S.A. Po nitce do kłębka doszedłem, że to sprawka oszustów z Green S.A. Sądzę, że teraz Policja i Prokuratura będą wiedzieli kim się "zająć" !!!

Oszukany

16 sie 2017

Wszystkie osoby oszukane przez firme Green Sa prosil bym o kontakt na adres mailowy mamac2009@interia.pl

Piotr

11 sie 2017

Zgłosiłem się do Green, żeby sprawdzić jak to faktycznie jest. Podpisałem z nimi w maju Umowę, i od 1 lipca dostaję od nich rachunki. Wybrałem sobie ofertę z ich strony. Mam jedną fakturę i za sprzedaż i za dystrybucję. Porównałem sobie blankiety i z Tauronu i z Green i o ile w Tauronie płaciłem za dwa miesiące ok 120 zł, tak w Green płacę ok 90. Nie czuje się oszukany. Mam oszczędność i umowę na 24 miesięcy.

BASIA

19 lip 2017

NIE POLECAM !!! OSZUSCI, KŁAMCY,NACIĄGACZE !!!

tomek

30 cze 2017

witam , proszę o kontakt osoby oszukane w Kędzierzynie przez firmę green sa. Moja mama została przez nich oszukana , prze niejaką Beatę, nazwiska nie da się rozczytać. Mówiła ,że jest z Tauronu i wszystko pięknie ,ale teraZ musi płacić prawie 3 x tyle za prąd. oszukani.przezgreen@interia.pl

Pani z Wałbrzycha

13 cze 2017

OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!!!! Podają się za TAURON i twierdzą, że jest zmiana taryfy żeby niewinna osoba podpisała umowę!!!

Antoni

8 cze 2017

Ustawa z dnia 23.08.2007 o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym - do pobrania ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Art.14. podaje trzy letni okres przedawnienia, a Art.5.1 informuje, że jeżeli firma podaje nie prawdziwe dane wstępne, umowa może być anulowana.Oczywiście firma zawsze mówi, że wszystko jest w porządku,wpisy na tej stronie dowodzą co innego. Trzeba by było się jakoś skrzyknąć.

syncioo

27 maj 2017

a moze zbiorowy proces z powodztwa cywilnego? tesc tez zostal oszukany

Sonia

11 maj 2017

Paula, czemu płacisz za dwie energie naraz? Weź z Green umowę kompleksową i płać jedną energię!

Ela

10 maj 2017

Moi rodzice również zostali worowadzeni w błąd. Wręcz bezczelnie oszukani, Pani twierdziła, że jest z Taurona,vnawetvktos dzwonił do niej. Czy jest jakiś sposób żeby się wycofać z tej umowy? Straszą ją karą...

Paula

24 mar 2017

Kłamcy . ! Chodzą po ludziach podając się za pracowników Tauron'a i naciagaja ludzi, a później płaci się za dwie energie naraz i trudności w rozwiazaniu umowy .

Lucek

16 mar 2017

Czy jest skuteczna metoda wypowiedzenia umowy z Green po terminie 14 dni? Oczywiscie mama naciągnięta bo podawali sie za Tauron i nie wspomnieli, ze z Tauronu wlasnie przyjdzie kara za wypowiedzenie (bo podpisujesz od razu pelnomocnictowo, na podstawie ktorego wypowiadają umowę obecnemu dostawcy). Mądry Polak po szkodzie. Bardzo łatwo można dać się wprowadzić w błąd. Jakieś rady by wypowiedzięc Green bez płacenia im kary ?

Janina

8 lut 2017

Podpisałam z nimi umowę kompleksową, będę dostawała jeden rachunek. Jestem zadowolona.

Nie dałem się oszukać

19 sty 2017

Oszuści i naciągacze. Tak jak pisze wiele osób, naciągają i okłamują głównie ludzi starszych. Są w swych działaniach bardzo bezczelni i bezwzględni. Ostrzegam wszystkich przed nimi. Tę firmę musiał założyć jakiś oszołom, któremu się wydaje że gdy będzie oszukiwał ludzi to będzie bogaty. Ja myślę że skończy w więzieniu i tego mu życzę.

Wnuczka

21 lis 2016

Firma kierująca się tylko i wyłącznie naciąganiem osób starszych...!!!! Bezczelnie okłamują, zmuszają do podpisania umów... Bardzo nie szczerzy pracownicy... Przestrzegam wszystkich-szczególnie osoby starsze...!!! Taka "fimra" nie ma prawa bytu..!!!!

Artur

10 lis 2016

Polecam!!

konczita

19 sie 2016

Oszuści naciągacze i tyle nie polecam

Ela

17 maj 2016

Zaklamana firma!

Andrzej

22 mar 2016

Zawarłem umowę przez internet i jestem zadowolony.

bartosiak

10 mar 2016

Uwaga firma lekceważy wszelkie reklamacje, nie potrafi prawidłowo wystawić korekty faktury,rozliczenia za prąd według wskazań wirtualnych a nie z licznika

oszukana

28 lut 2016

Firma nieuczciwa. Podobną sytuację jak opisana poniżej historia z dziadkiem miała moja mama. My nawet zorientowaliśmy się na tyle wcześnie, że mogliśmy odstąpić od umowy tyle, że agent, który odwiedził mamę profilaktycznie nie zostawił nic co mogłoby nas naprowadzić na to z kim mamy rozwiązywać umowę a wezwanie do zapłaty profilaktycznie zostało wysłane już po upłynięciu 3 miesięcy w czasie których można byłoby jeszcze jakoś zareagować co wskazuje na to, że chyba nie tylko partnerzy i przedstawiciele działają nieuczciwie.

janka

18 lut 2016

~beata: dzwoniłaś do BOKu Green? Co Ci powiedzieli? (sorry za błąd w poprzednim wpisie)

beata

16 lut 2016

Nie polecam. Uwaga naliczają błędnie odsetki od zaległości w zapłacie za fakturę. Od grudnia do dnia dzisiejszego nie wystawili prawidłowej korekty faktury. .

Konrad

7 gru 2015

Green? Zmieniłem na Green i jest OK. Mam niższe rachunki za energię!

Były Klient Green S.A.

4 gru 2015

Odradzam stanowczo firmę Green S.A. Oszuści i naciągacze!!! Osobą oszukaną był mój dziadek (71l.) Historia nieciekawa: przyjechał Pan, który podał się za pracownika Tauron'a i spisuje stan liczników elektrycznych. Po przejrzeniu wspomnianych urządzeń podsunął do podpisu dokumenty potwierdzające, że liczniki są sprawne i jest tam taka a taka wartość. Nieświadomy, niedowidzący, łatwowierny emeryt podpisał się w sześciu okienkach. Po kilkunastu dniach informacja z Tauronu czy wiemy, że zmieniamy dostawcę na Green S.A. oczywiście, że nie wiemy i że nie zmienialiśmy. Wycieczka do biura Green we Wrocławiu (co to za firma i co chcą od mojego dziadka), są umowy, już nie pan z Taurona z Elektrowni a przedstawiciel Green, że nie ich pracownik a wynajmowany. Makaron nawinięty został nam na uszy, zdziwienie itp. 14 dni już minęły od podpisania i emeryt dostał paręset zł kary od odstąpienia od umowy z Green SA. A dziadek dostał drogą lekcje, że należy legitymować wszystkich nieznajomych wpuszczanych do domu (z elektrowni, listonoszy, a nawet policjantów), nie podpisywać rzeczy których się nie dowidzi/nie rozumie/nie ogarnia. Firma, która buduje swoją pozycje na rynku umowami zdobywanymi z ten sposób nie zasługuje na zaufanie. A prezesi niech się zastanowią, nad tym z jakimi partnerami się wiążą i jakich przedstawicieli wynajmują.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności