Porównaj oferty

20 lis 2018

Prąd - baza wiedzy

Oferta HEG. Co wiemy o cenie prądu i gazu?

Sprzedawca energii – Hermes Energy Group – oferuje swoim klientom sprzedaż gazu ziemnego i prądu. Firma z polskim kapitałem stara się zdobyć coraz więcej klientów na rodzimym podwórku. Jakie ceny oferuje HEG i czy są one konkurencyjne? Na co mogą liczyć klienci biznesowi i indywidualni?

Wróć do: Aktualności Oferta HEG. Co wiemy o cenie prądu i gazu?

HEG oferta prąd dla domu

Liberalizacja rynku umożliwiła działalność takich przedsiębiorstw jak Hermes Energy Group. Dzięki temu my jako odbiorcy mamy wybór spośród licznych ofert. Przyjrzyjmy się co oferuje HEG odbiorcom indywidualnym. Przede wszystkim tańszy prąd przez cały okres trwania umowy. Jedną fakturę, prostą umowę, doradce i co jest naprawdę ważne – gwarancję stałej ceny w czasie obowiązywania umowy. W ramach sprzedaży energii elektrycznej mamy wybór spośród 3 pakietów promocyjnych nazwanych:
  • Pakiet Ekonomiczny
  • Pakiet Optymalny
  • Pakiet Premium
Możemy wybrać kilka dodatkowych usług, takich jak „Elektryk 24/7”, czy „Twój Bezpieczny Dom”, dostępnych w określonych pakietach. Wybierając „Ekonomiczny” nie mamy jednak gwarancji najniższej ceny, tylko gwarancje stałej ceny. Mała różnica, na którą warto zwrócić uwagę. Dokładne ceny za kWh energii w określonych taryfach prezentują się następująco:

ceny prądu u sprzedawcy HEG

źródło: heg-COM

Zarówno klienci prowadzący przedsiębiorstwo jak i ci potrzebujący prądu w gospodarstwie domowym, w zależności od poziomu zużycia energii(najlepiej, żeby był wysoki) mogą postarać się o minimalnie korzystniejsze warunki. Nie zaszkodzi podjąć rozmowy w tym temacie, ponieważ jako klient nic nie tracimy. Szczegóły dotyczące wspomnianych pakietów promocyjnych znajdziemy na stronie sprzedawcy. Z pewnością nie jest to oferta dla osób korzystających z pomocy socjalnej. Dopłata do rachunku za prąd nie obejmie np. opłaty handlowej.

Hermes Energy Group. Oferta gaz - sprawdzamy ceny

Gaz w najbliższym czasie podrożeje, dlatego HEG jako przedsiębiorstwo kojarzone głównie ze sprzedażą gazu ziemnego, walczy o wysoki poziom zadowolenia wśród swoich klientów. Wychodzi naprzeciw potrzebom i oferuje umowy z gwarancją stałej ceny. Nie mamy w tym przypadku podziału na pakiety, mamy dostępną jedną skonsolidowaną ofertę, W ofercie znajdziemy gwarancję stałej ceny, brak ukrytych opłat czy pomoc doradcy. Ceny w grupach taryfowych przedstawiają się następująco:

ceny gazu u sprzedawcy HEG

źródło: heg-COM

Czy ceny z załączonej powyżej oferty są korzystne i atrakcyjne w odniesieniu do konkurencji? Chcesz porównać tę ofertę do pozostałych dostępnych na rynku? Sprawdź kalkulator energii elektrycznej dostępny na naszej stronie, gdzie znajdziesz aktualne ceny prądu oraz gazu dla gospodarstw domowych oraz firm.

Oceń artykuł bez dodawania komentarza

5 (4 opinii)

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Twoja ocena:

Optimal Energy - optymalne rachunki

optimalenergy.pl to największa w Polsce porównywarka na rynku energii. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Piszemy o rynku energii, OZE i elektromobilności. Tworzymy raporty i rankingi, które pomagają wybrać najlepsze firmy do współpracy oraz obniżyć rachunki naszym użytkownikom.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić