Strona główna > Ineon opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Ineon opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

Nazwa firmy: Ineon
Adres siedziby: Piłsudskiego 29
63-400, wielkopolska, Polska
Telefon: +48 62 597 74 41
Fax:
Email: biuro@ineon.com.pl
Ocena 3.22/5 (63 głosy/ów)

Ineon sprzedawca energii: prądu i gazu

Ineon jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbiorcy finalnego gazu ziemnego. Jest jednym z wielu, tak zwanych, „niezależnych” sprzedawców gazu. Od kilku lat firma zajmuje wysoką i stabilną pozycję na rynku. Swoją ofertę sprzedaży gazu Ineon kieruje do odbiorców indywidualnych, małych i średnich firm, odbiorców hurtowych. Firma dba o indywidualne podejście do kontrahenta, dając możliwość negocjacji, dopasowania umowy do własnych potrzeb. Posiada doświadczenie zdobyte na europejskim rynku, które sukcesywnie wykorzystuje podejmując działania na rynku polskim. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o wysokie zadowolenie klientów, a także o szybkie i rzetelne wyjaśnianie problemów z jakimi przychodzą oni do biura obsługi klienta.

Ineon - sprzedaż gazu ziemnego

Firma swoją działalność opiera na sprzedaży gazu ziemnego. Dzięki zliberalizowanemu rynkowi klienci mogą dokonać zmiany dotychczasowego sprzedawcy nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jest to spore udogodnienie, z którego bardzo chętnie korzystają usługobiorcy. Ineon w swojej ofercie daje do dyspozycji klienta stabilne, konkurencyjne ceny oraz niezmienne bezpieczeństwo i wysoką jakość dostaw. Zmiana sprzedawcy gazu jest procesem bardzo prostym, wykonanie wszystkich niezbędnych formalności to kilka minut, licząc zapoznanie się z umową. Aby porównać ceny dotychczasowego sprzedawcy z Ineon, bądź z innymi sprzedawcami polecamy skorzystać z porównywarki cen prądu i gazu, która znajduje się na stronie Optimal Energy.

Ineon - instalacje grzewcze

W przypadku, kiedy przyszły klient nie ma dostępu do sieci gazu ziemnego firma wychodzi z ciekawą propozycją. Rozwiązaniem takiego problemu jest gaz płynny propan. Jest to alternatywa dla klientów indywidualnych i firm. Instalacja zbiornikowa oznacza pełną autonomię od sieci gazowej oraz brak kosztów związanych z dystrybucją gazu. Ineon w pełni zajmie się wykonaniem projektu, dostawą gazu oraz wszystkimi formalnościami związanymi z wybraniem tego rozwiązania.

Ineon - sprzedaż energii elektrycznej

Na ten moment firma Ineon nie prowadzi działalności związanej ze sprzedażą energii elektrycznej. W wypadku zmian zostaną one zamieszczone niezwłocznie na stronie Optimal Energy.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Opinie:

Ostrowianin

Ostrowianin
06-03-2018

NIE POLECAM.MAŁA FIRMA,Z GRUPY NIEMIECKIEJ .MAŁE DOŚWIADCZENIE