Porównaj oferty
Ineon opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz
OptimalEnergy

Ineon opinie klientów o firmie. Aktualna oferta na prąd i gaz

3.22 (63 opinii)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Ineon jako Spółka obrotu specjalizuje się w zagadnieniach związanych z handlem oraz sprzedażą do odbiorcy finalnego gazu ziemnego. Jest jednym z wielu, tak zwanych, „niezależnych” sprzedawców gazu. Od kilku lat firma zajmuje wysoką i stabilną pozycję na rynku. Swoją ofertę sprzedaży gazu Ineon kieruje do odbiorców indywidualnych, małych i średnich firm, odbiorców hurtowych.

Więcej o firmie Ineon
Nazwa spółki

Ineon

Adres siedziby

Piłsudskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolska, Polska

Telefon

+48 62 597 74 41

Email

biuro@ineon.com.pl

Numer KRS

0000450780

NIP

6222782756

Ineon sprzedawca energii: prądu i gazu

Firma dba o indywidualne podejście do kontrahenta, dając możliwość negocjacji, dopasowania umowy do własnych potrzeb. Posiada doświadczenie zdobyte na europejskim rynku, które sukcesywnie wykorzystuje podejmując działania na rynku polskim. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o wysokie zadowolenie klientów, a także o szybkie i rzetelne wyjaśnianie problemów z jakimi przychodzą oni do biura obsługi klienta.

Ineon - sprzedaż gazu ziemnego

Firma swoją działalność opiera na sprzedaży gazu ziemnego. Dzięki zliberalizowanemu rynkowi klienci mogą dokonać zmiany dotychczasowego sprzedawcy nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jest to spore udogodnienie, z którego bardzo chętnie korzystają usługobiorcy. Ineon w swojej ofercie daje do dyspozycji klienta stabilne, konkurencyjne ceny oraz niezmienne bezpieczeństwo i wysoką jakość dostaw. Zmiana sprzedawcy gazu jest procesem bardzo prostym, wykonanie wszystkich niezbędnych formalności to kilka minut, licząc zapoznanie się z umową. Aby porównać ceny dotychczasowego sprzedawcy z Ineon, bądź z innymi sprzedawcami polecamy skorzystać z porównywarki cen prądu i gazu, która znajduje się na stronie Optimal Energy.

Ineon - instalacje grzewcze

W przypadku, kiedy przyszły klient nie ma dostępu do sieci gazu ziemnego firma wychodzi z ciekawą propozycją. Rozwiązaniem takiego problemu jest gaz płynny propan. Jest to alternatywa dla klientów indywidualnych i firm. Instalacja zbiornikowa oznacza pełną autonomię od sieci gazowej oraz brak kosztów związanych z dystrybucją gazu. Ineon w pełni zajmie się wykonaniem projektu, dostawą gazu oraz wszystkimi formalnościami związanymi z wybraniem tego rozwiązania.

Ineon - sprzedaż energii elektrycznej

Na ten moment firma Ineon nie prowadzi działalności związanej ze sprzedażą energii elektrycznej. W wypadku zmian zostaną one zamieszczone niezwłocznie na stronie Optimal Energy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (1)

Ostrowianin

6 mar 2018

NIE POLECAM.MAŁA FIRMA,Z GRUPY NIEMIECKIEJ .MAŁE DOŚWIADCZENIE

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności