Porównaj oferty

Samochody elektryczne DS

DS jako marka jest znana już na rynku od wielu lat. Wynika to głównie ze względu na ścisłą współpracę z marką Citroen. Od 2012 roku w Chinach DS było znanym przedsiębiorstwem produkującym samochody klasy premium. Producenci samochodów elektrycznych dokładają wszelkich starań, by zadowolić potencjalnych konsumentów. Nie inaczej jest w przypadku samochodów DS. Co ciekawe, pojazdy ze stajni DS stały się atrakcyjną cenowo alternatywą dla drogich aut klasy premium. Samochody elektryczne DS obecnie produkowane są w kilku wersjach, różnych wersjach silnikowych oraz stylistycznych.

Celem i jednocześnie misją tej marki jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów klasy premium, którzy mimo wszystko poszukują oszczędności. DS Automobiles to marka, która zajmuje się obecnie produkcją aut elektrycznych na szeroką skalę. Według założycieli firmy do 2024 roku marka chce zająć się produkcją wyłącznie całkowicie elektrycznych aut.

Modele samochodów elektrycznych DS – jakie są dostępne w ofercie producenta?

Poszczególne modele marki DS występują w kilku wersjach silnikowych i stylistycznych. Samochody elektryczne DS, które są obecnie sprzedawane przez tę markę, to:

Wszystkie wyżej wymienione samochody elektryczne DS dają przede wszystkim radość z jazdy, dzięki silnikom o wysokiej mocy. W tym przypadku zasięg aut jest raczej niewielki, gdyż wynosi średnio od 50 do 70 kilometrów w trybie miejskim. Warto zaznaczyć, że model DS3 umożliwia szybkie ładowanie akumulatorów aż do 80% pojemności zaledwie w 30 minut. Uwaga! W pełni elektrycznym pojazdem marki DS jest model DS 3, natomiast pozostałe wykorzystują napędy hybrydowe.

Ile kosztują i czy warto kupić pojazd elektryczny marki DS?

Chcesz wiedzieć, ile kosztują samochody elektryczne DS i inne? W tym przypadku w 100% elektryczny model pojazdu to wydatek od 145 tys. złotych w górę dla modelu DS 3 Crossback E-Tense. Luksusowe modele hybrydowe np. DS 9 to wydatek już od 279 tys. złotych.

Dla kogo przeznaczone są samochody elektryczne DS?

Marka DS produkuje pojazdy elektryczne dla osób, które doceniają luksus, komfort użytkowania i bezpieczeństwo w jednym. Samochody elektryczne DS dostępne są w atrakcyjnych cenach, biorąc pod uwagę koszty zakupu aut innych marek w klasie premium. Jeśli szukasz auta, które zadowoli Cię pod każdym względem, koniecznie weź pod uwagę pojazdy produkowane przez DS. Jeśli nie masz pewności, czy warto wybrać samochody elektryczne DS, koniecznie sprawdź Internetowe porównanie samochodów elektrycznych.