Porównaj oferty

DS 7 Crossback E-Tense

DS 7 Crossback E-Tense - cena w Polsce

Samochody elektryczne DS w Polsce są jeszcze nowością, ale stale zyskują w oczach potencjalnych konsumentów. Model niewielkiego SUV-a DS 7 Crossback E-Tense nie tylko doskonale wygląda, ale i jest dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Kupisz go już w kwocie nieco ponad 240 tys. złotych. To świetna propozycja dla osób, które potrzebują taniego auta ze świetnymi osiągami. Biorąc od uwagę gabaryty auta, jego możliwości, a także funkcje dostępne na pokładzie – jest to atrakcyjna oferta, a na pewno konkurencyjna dla wielu popularnych marek. Firmy produkujące samochody elektryczne stale prześcigają się we wdrażaniu nowoczesnych technologii do swoich pojazdów. Nie inaczej jest w przypadku marki DS, która dla modelu DS 7 Crossback E-Tense przygotowała wszystko to, co najlepsze.

DS 7 Crossback E-Tense - zasięg

Średnie osiągji jeśli chodzi o przebieg modelu DS 7 Crossback E-Tense sięgają nawet do 50 kilometrów jazdy na jednym ładowaniu ogniwa bateryjnego. To realny zasięg, który możliwy jest do osiągnięcia w trybie miejskim. Można więc powiedzieć, że jest to ekonomiczny pojazd, który w razie potrzeby zapewnia naprawdę sporo radości z jego prowadzenia. Ekologiczna jednostka napędowa będąca połączeniem silnika spalinowego z elektrycznym generuje do 300 KM i osiąga prędkość maksymalną ponad 200 km/h.

DS 7 Crossback E-Tense - dane techniczne

Dane techniczne DS 7 Crossback E-Tense są wręcz zaskakujące. Napęd 4x4, na jaki zdecydował się producent to nie wszystko, co znajdziesz w tym modelu auta. Muskularne linie zewnętrzne na froncie i tyle, piękne oświetlenie LED oraz tapicerka ze specjalnym wzorem bransolety – to wszystko przekłada się na wyjątkowość tego auta. Można powiedzieć, że zarówno technologiczne aspekty, jak i te związane ze stylistyką są stanie zachwycić nawet najbardziej wymagających konsumentów w Polsce i Europie.