Porównaj oferty

DS 3 Crossback E-Tense

DS 3 Crossback E-Tense - cena w Polsce

Jesteś zainteresowany samochodem DS 3 Crossback E-Tense? W Polsce ten model ze stajni DS to wydatek na poziomie ponad 150 tys. złotych brutto. Czy to dużo? Zdecydowanie nie! Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę specyfikację tego modelu oraz atrakcyjne promocje na samochody elektryczne DS. Model DS 3 Crossback E-Tense jest samochodem, który zachwyca nie tylko ponadczasową stylistyką, ale i funkcjonalnością. Szybkie ładowanie, świetna moc oraz w 100% elektryczny napęd – to wszystko w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że DS cieszy się sporym uznaniem konsumentów w Polsce i całej Europie.

DS 3 Crossback E-Tense - zasięg

Zasięg modelu elektrycznego auta DS 3 Crossback E-Tense to ponad 330 kilometrów! Przy czasie ładowania sięgającym 30 minut nawet do 80% efektem jest niezwykle wygodne podróżowanie nawet na większe odległości. Za tak spory zasięg w tym modelu odpowiada wydajna bateria. Warto dodać, że auto elektryczne marki DS dostępne jest z rządowym programem wsparcia zakupu elektryków, dzięki czemu można liczyć na dopłatę do zakupu nawet rzędu kilkunastu tysięcy złotych.

DS 3 Crossback E-Tense - dane techniczne

Dane techniczne dotyczące modelu DS 3 Crossback E-Tense są naprawdę fascynujące. Bateria o pojemności 50 kWh, prędkość maksymalna do 150 km/h oraz dość dobre przyśpieszenie – to wszystko sprawia, że crossover marki DS jest coraz częściej wybierany nawet przez miłośników elektrycznej motoryzacji. Świetne oświetlenie przednie tego modelu również zasługuje na sporą pochwałę. Technologia LED nie tylko ogranicza pobór mocy z baterii, ale także idealnie doświetla nawet najbardziej kręte drogi. Zanim jednak zdecydujesz się na auto elektryczne, sprawdź też koszt ubezpieczenia samochodu elektrycznego. Dzięki temu ocenisz realnie przyszłego koszty jego eksploatacji i utrzymania.