Porównaj oferty

DS 4 E-Tense

DS 4 E-Tense - cena w Polsce

Samochód elektryczny DS 4 E-Tense w Polsce dostępny jest w cenie ponad 160 tys. złotych. Ostateczny koszt zakupu w dużej mierze zależy od tego, jaką wersję wyposażenia wybierzesz. Samochody elektryczne DS są dostępne w większości przypadków w atrakcyjnych cenach. Konsumenci uważają je za budżetowe auta klasy premium, gdyż te kosztują nawet dwa razy mniej niż modele oferowane przez popularne marki na rynku. Wybierając model auta elektrycznego DS 4 E-Tense przeniesiesz się na zupełnie inny model podróżowania. Silnik w połączeniu z elektrycznym doładowaniem zapewni Ci dynamikę i 100% elastyczności w każdych warunkach drogowych.

DS 4 E-Tense - zasięg

Według danych, jakie podają producenci samochodów elektrycznych – model DS 4 E-Tense pozwala na przejechanie ponad 50 kilometrów wyłącznie na zasilaniu bateryjnym w cyklu mieszanym. To bardzo dobry wynik, który pozwala na ekonomiczne podróżowanie po miejskiej dżungli w ciągu dnia. Co ciekawe, ogniwa bateryjne w tym modelu naładujesz do 100% w niecałe dwie godziny. To niesamowity wynik, który osiągniesz tylko po podłączeniu auta elektrycznego DS 4 E-Tense do wydajnej ładowarki 32 A o mocy 6,4 kW.

DS 4 E-Tense - dane techniczne

Na szczególną uwagę zasługuje moc pojazdu DS 4 E-Tense. Układ napędowy generuje łączną moc na poziomie ponad 220 KM z zachowaniem naprawdę niskiej emisji spalin, bo tylko od 29 g/km. Sam silnik elektryczny generuje moc ponad 100 KM,k który może stale współpracować z tym benzynowym. Auto elektryczne DS 4 E-Tense ma też wiele innych zalet jeśli chodzi o aspekty techniczne. Odzyskiwanie energii podczas hamowania, różne tryby jazdy do wyboru oraz funkcja e-save – to główne innowacje, jakie producent zastosował w swoim samochodzie DS 4 E-Tense.