Porównaj oferty

DS 9 E-Tense

DS 9 E-Tense - cena w Polsce

W Polsce samochody elektryczne DS są dostępne głównie na stronie producenta oraz u dealerów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje limuzyna DS 9 E-Tense, która dostępna jest w cenie nawet od 230 tys. złotych. Koszt zakupu tego modelu auta elektrycznego zależy od tego, na jaką wersję stylistyczną oraz silnikową ostatecznie się zdecydujesz. Samochód elektryczny DS 9 E-Tense wykonany jest z wysokiej klasy komponentów silnikowych oraz materiałów wykończeniowych dla wnętrza, a mimo to wciąż jest dostępny w przystępnej dla każdego cenie. Biorąc pod uwagę ofertę innych marek, auto DS 9 E-Tense jest bardzo dobrym i co najważniejsze – ekonomicznym wyborem.

DS 9 E-Tense - zasięg

Co ciekawe, najwyższy z dostępnych modeli elektryków marki DS pozwala na przejechanie nawet ponad 60 kilometrów w cyklu miejskim. Dodatkowe ładowanie ładowarką o mocy 7,4 kW pozwala na uzupełnienie akumulatora w nieco ponad 2 godziny. Podczas prowadzenia auta DS 9 E-Tense spalanie paliwa najczęściej nie przekracza 1,5 litra na 100 km. Ta mocna limuzyna nadaje się zarówno do podróżowania po mieście, jak i poza nim.

DS 9 E-Tense - dane techniczne

O danych technicznych modelu DS 9 E-Tense można by rozpisywać się godzinami. Z widocznych elementów na uwagę zasługują elektrycznie wysuwane klamki, piękne oświetlenie LED oraz detale, które przyciągają uwagę. Model samochodu elektrycznego DS 9 E-Tense posiada liczne funkcjonalności wspomagające kierowanie, jak i parkowanie autem. Niski poziom emisji CO2 oraz całkiem spory bagażnik o pojemności ponad 500 litrów to kolejne cechy, które wyróżniają DS 9 E-Tense. Zalety samochodów elektrycznych tego typu są różne, ale do najważniejszych z pewnością zaliczymy ekologię, wydajność oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji wspomagających jazdę i nie tylko.