Strona główna > Pompy ciepła opinie > Producenci pomp ciepła > Pompy ciepła Midea opinie
Sprawdź najlepsze oferty pomp ciepła

polenergia logo Oferta od POLENERGIA

 

Pompy ciepła Midea opinie

Nazwa firmy: Midea
NIP:
Adres siedziby: Kineskopowa 1G
Piaseczno, 05-500
Ocena 5/5 (1 głosy/ów)

Obecnie na rynku urządzeń grzewczych można znaleźć wielu producentów pomp ciepła, co nie ułatwia zadania związanego z wyborem tego typu rozwiązania. Wśród nich wyróżnić można natomiast między innymi markę Midea oferującą nowoczesne pompy ciepła przeznaczone nie tylko do ogrzewania budynków, ale także ich chłodzenia i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Poniżej skupiamy się więc na jej ofercie dotyczącej tego typu urządzeń.

Oferta i ceny pomp ciepła Midea

Midea to firma międzynarodowa firma posiadająca 32 zakłady produkcyjne na całym świecie oraz 50-letnie doświadczenie w branży grzewczej. Oferowane przez nią pompy ciepła dostępne są na rynku pod nazwą M-Thermal i skierowane są one zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych, jak i firm. Z powodzeniem mogą być one łączone wraz z instalacjami fotowoltaicznymi, tworząc tym samym w pełni ekologiczne rozwiązanie grzewcze, cechujące się również niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Jakie pompy ciepła oferuje Midea?

Dostępne w ofercie Midea pompy ciepła to urządzenia typu powietrze woda dostępne w trzech wariantach do wyboru split all in one, w których skład wchodzi także zintegrowany zasobnik wody o pojemności od 190 do 240 litrów, split bez zasobnika wody oraz monoblok.

Pierwsze z nich oferowane są w wersjach o mocy od 4 kW do 12 kW. Drugie w wersji od 4 kW do 16 kW. Pompy ciepła Midea typu monoblok to natomiast najmocniejsze jednostki, których moc może wynosić od 4 kW do 30 kW. Dzięki temu z łatwością można je dobrać do różnorodnych potrzeb istniejących w budynku, w którym ma być ona zastosowana.

Jakie są zalety pomp ciepła Midea?

Pompy ciepła Midea bez względu na ich rodzaj oraz model cechują się wysoką wydajnością grzewczą utrzymującą się do temperatury wynoszącej -25 stopni Celsjusza, przez co doskonale sprawdzają się w naszym klimacie. Zastosowanym w nim czynnikiem chłodniczym jest natomiast R32. Ponadto pompy te wyposażone są także w dodatkowe grzałki elektryczne o mocy od 3 do 9 kW. Sterowanie pompami ciepła tej marki może się natomiast odbywać za pomocą aplikacji mobilnej Smart Life.

W przypadku pomp ciepła wyposażonych w zasobnik wody zaletą jednostek grzewczych tej marki jest natomiast to, że wyposażone są one w funkcję automatycznej dezynfekcji. Podgrzewana przez nie woda może natomiast osiągać maksymalnie temperaturę 65 stopni Celsjusza.

Wszystkie pompy ciepła Midea objęte są 7-letnim okresem gwarancji, co jest ich kolejnym atutem. Gdyż u większości producentów wynosi on 5 lat.

Ile kosztuje pompa ciepła Midea?

Podobnie jak w przypadku innych producentów planując zakup pompy ciepła Midea trzeba liczyć się z tym, że jej cena uzależniona będzie od tego jaki jej rodzaj zostanie wybrany z dostępnych trzech opcji oraz jaką moc będzie miała sama jednostka. Wobec tego cena pompy ciepła Midea o standardowej mocy 8 kW waha się w granicach około 20 000 złotych, sprawiając tym samym, że urządzenia tej marki można zaliczyć do jednych z tańszych na obecnym rynku.

Pompy ciepła Midea — opinie

Chcąc podsumować w kilku zdaniach ofertę pomp ciepła Midea trzeba przede wszystkim podkreślić, że jednostki tej marki cieszą się dobrymi opiniami, które wynikają z:

  • 7 lat gwarancji na urządzenia,
  • zastosowanego czynnika R32,
  • możliwości podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznych,
  • możliwości wyboru wariantu ze wbudowanym zasobnikiem ciepła.

Dlatego też planując zakup pompy ciepła, warto wziąć pod uwagę urządzenia tej marki, a zwłaszcza porównać je z ofertami innych producentów na przykład za pomocą naszej porównywarki ofert.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.