Porównaj oferty
Pompa ciepła Meeting opinie
OptimalEnergy

Pompa ciepła Meeting opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie Chiny przodują w produkcji i sprzedaży nowoczesnych technologicznie rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku także pomp ciepła, które oferuje między innymi chińska marka Meeting. Jest ona częścią przedsiębiorstwa Guangzhou Jinlun Electric Equipment Co i powstała specjalnie z myślą o sprzedaży właśnie bazujących na odnawialnych źródłach energii, ekologicznych i ekonomicznych źródeł ciepła. Wysoką pozycję na rynku HVAC marka ta zbudowała natomiast za pomocą swojej szerokiej oferty pomp ciepła.

Powietrzna, gruntowa czy wodna? Rodzaje pomp ciepła Meeting

Wyróżnikiem pomp ciepła Meeting jest to, że są one dostępne w niemal wszystkich możliwych wariantach. Marka ta oferuje bowiem zarówno powietrzne, jak i gruntowe oraz wodne pompy ciepła, a także te przeznaczone do podgrzewania wody w basenach.

Dzięki temu jest ona w stanie kompleksowo odpowiadać na potrzeby swoich klientów i budować swoją stabilną pozycję w branży HVAC, która w ostatnich latach zdominowana jest właśnie przez pompy ciepła. Szeroki wybór rodzajów pomp ciepła Meeting to jednak nie wszystko. Ponadto wyposażone są one także w szereg innowacyjnych elementów i funkcji, do których zaliczyć można między innymi wbudowany panel sterowania LCD oraz zastosowanie czynnika chłodniczego R417A. Oprócz tego pompy ciepła Meeting w każdym ze swoich wariantów mogą być montowana zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach oraz umożliwiając także podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

Typy i moc pomp ciepła Meeting

Kompleksowa oferta pomp ciepła Meeting oznacza, że znaleźć w niej można zarówno modele typu monoblok, jak i split. Ilość ich modeli jest naprawdę spora, jednak na rodzimym rynku. W Polsce pompy ciepła Meeting od ręki dostępne są wyłącznie w kilku wariantach, takich jak na przykład model MD30D będący pompą ciepła powietrze-woda o współczynniku efektywności COP na poziomie 4. Może ona pracować w temperaturach o zakresie od - 15 do + 45 stopni Celsjusza oraz dostępna jest w wielu wariantach mocy do wyboru.

Jeśli chodzi natomiast o dostępną moc pomp ciepła Meeting, w tym przypadku osoby decydujące się na jednostkę tej marki mają także spory wybór. W zależności od rodzaju oraz typu mogą one mieć bowiem moc wynoszącą od 3,5 kW do 21 kW, a także w mocniejszych wersjach od 36 kW do nawet 88 kW.

Większość pomp ciepła Meeting wyposażonych jest także w sprężarki inwerterowe, dzięki temu mogą być one wykorzystywane nie tylko do ogrzewania, ale także chłodzenia budynków. Element ten pozwala także dopasować indywidualnie chwilową moc grzewczą do danych potrzeb użytkowników.

Ile kosztuje pompa ciepła Meeting? Cennik

Szeroka oferta pomp ciepła, wiele ułatwiających korzystanie z nich funkcji oraz możliwość wykorzystywania ich do zapewnienia ciepła w całym domu także pod postacią c.w.u., to jednak niejedyne zalety pomp ciepła Meeting. Wyróżniają się one bowiem także jedną z niższych cen na rynku. Dzięki temu są one ciekawym budżetowym rozwiązaniem dla osób chcących zastosować w swoich budynkach tego typu źródło ciepła.

Dodatkowo warto także wspomnieć, że niska cena pomp ciepła Meeting nie przekłada się wcale na ich niską jakość. Potwierdzenie tego można natomiast uzyskać, zestawiając wybrany model tej marki z innymi pompami ciepła dostępnymi na rynku w naszej porównywarce.

Pompa ciepła Meeting — opinie

Choć marka Meeting znana jest przede wszystkim w swoim rodzimym kraju, coraz śmielej wkracza także na europejskie rynki, ciesząc się na nich pozytywną opinią. Jej pompy ciepła doceniane są przede wszystkim za atrakcyjne ceny w porównaniu ich jakości, a także za szeroki wybór mocy i rodzajów źródła ciepła, na jakim one bazują. Dodatkowo pompy ciepła Meeting to także innowacyjność wykorzystują one bowiem czynnik chłodniczy R417A zamiast klasycznego czynnika R22.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności