Porównaj oferty
Pompa ciepła Immergas opinie
OptimalEnergy

Pompa ciepła Immergas opinie

2.82 (11 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Immergas od ponad 55 lat obecna jest w branży grzewczej, a w ostatnich latach mocno zaangażowała się ona także w branżę odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu oferuje ona rozwiązania takie jak panele słoneczne, systemy fotowoltaiczne, kotły gazowe, a także pompy ciepła. Dziś to właśnie ostatnia grupa z wymienionych produktów w portfolio marki Immergas interesuje nas najbardziej. Jakie produkty marka Immergas posiada więc wśród nich dla swoich klientów?

Nazwa spółki

Immergas

Adres siedziby

Dostawcza 3A
93-231 Łódź, łódzkie, Polska

Telefon

422 124 422

Email

biuro@immergas.pl

Numer KRS

0000088187

NIP

7291767482

Powietrzna lub powietrzno-wodna, a może hybryda? Jaką pompę ciepła Immergas wybrać?

Oferta marki Immergas obejmująca pompy ciepła dzieli się na cztery grupy produktów, z czego w każdej z nich dostępne są urządzenia klasy powietrze-woda lub powietrze-powietrze. Wśród pierwszych z nich znaleźć można także modele ze wbudowanym zasobnikiem C.W.U., zapewniając ciepłą wodę użytkową nawet dla 4-osobowej rodziny.

Ważną informacją jest także to, że urządzenia Immergas dostępne są zarówno w wersji Split przeznaczonej do montażu zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków oraz w wersji wyłącznie montowanej we wnętrzach, cechującej się nowoczesnym designem, które z łatwością można dopasować do niemal każdej aranżacji. Dzięki temu urządzenia te mogą być stosowane zarówno w domach jedno, jak i wielorodzinnych, a także budynkach użyteczności publicznej, zapewniając za każdym razem tę samą wydajność i niezawodność pracy, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Typy i moc pomp ciepła Immergas

Wśród produktów marki Immergas do ogrzewania budynków za pomocą odnawialnych źródeł energii wyróżnić można trzy grupy produktowe.

Pierwszą z nich są pompy ciepła powietrze-woda Immergas z serii Magis dostępne w opcji PRO 4, PRO 6 i PRO 9 o mocach grzewczych odpowiednio około 4 kW, 6 kW oraz 9 kW. Każda z nich cechuje się wysokim współczynnikiem COP na poziomie od 4,81 do 5,2. Automatyką przystosowaną do sterowania dwoma strefami, a także wbudowanymi zaworami pozwalającymi na podłączenie zasobników C.W.U.. Dodatkowo współpracują one także z instalacjami PV.

Kolejna grupa produktów Immergas to urządzenia z serii Magis Combo będące hybrydowym rozwiązaniem, łączącym w sobie pompy ciepła i gazowe kotły kondensacyjne. Oferowane są one w wariantach o mocy 5, 8 oraz 10 kW. Urządzenia te dzięki hybrydowemu modelowi są w stanie zapewniać pełną wydajność i sprawną pracę nawet przy zewnętrznych temperaturach sięgających - 20 stopni Celsjusza

Ostatnią grupą produktów są natomiast pompy ciepła Immergas Immerwater typu powietrze-powietrze, które przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków. Pozyskują więc one ciepło z powietrza, a także pozwalają na ogrzewanie nie tylko budynków, ale także bieżącej wody.

Wszystkie z tych produktów marki Immergas ponadto cechują się także nowoczesnym wyglądem oraz zastosowaniem w nich innowacyjnych rozwiązań, które w pełni usprawniają korzystanie z nich. Szeroki wybór produktów sprawia natomiast, że każda osoba zainteresowana pompami ciepła, bez względu na wielkość budynku, w jakim ma być ona montowana, znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Ile kosztuje pompa ciepła Immergas?

Parametry techniczne urządzeń grzewczych marki Immergas to jednak nie wszystko, co może zainteresować osoby chcące je zakupić. Istotna jest w tym przypadku także cena pomp ciepła. Niestety na stronie tego producenta nie można znaleźć cennika, jednak umożliwia on łatwe skontaktowanie się z nim za pomocą wygodnego i prostego formularza kontaktowego. Dzięki niemu można uzyskać odpowiedzi na wszelkiego rodzaju nurtujące pytania, a także fachowe doradztwo przy doborze odpowiednich do danych potrzeb urządzeń, których klasa i moc będą finalnie wpływały na to, ile trzeba będzie zapłacić za urządzenie grzewcze Immergas. O tym jak dobrać pompę ciepła kalkulator będzie pomocny.

Warto także wspomnieć, że oprócz samych pomp marka Immergas oferuje także dla swoich klientów w sprzedaży wszelkiego rodzaju akcesoria usprawniające korzystanie z nich, takie jak sterowniki centralne czy też czujniki pogodowe pozwalają w pełni zautomatyzować ich pracę.

Pompy ciepła Immergas -opinie

Podsumowując, pompy ciepła Immergas to urządzenia, które cechują się przede wszystkim:

  • wieloma modelami do wyboru pozwalającymi dobrać je do niemal każdej potrzeby użytkowników,
  • nowoczesnymi podzespołami i sterownikami pozwalającymi zautomatyzować pracę pomp,
  • ciekawym i stylowym designem,
  • możliwością podłączenia ich pod instalacje PV,
  • możliwością podłączenia do nich zasobników C.W.U.,
  • najwyższą klasą efektywności energetycznej na poziomie A+++.

Jednak jak każda oferta, także i ta posiada swoje wady. Pierwszą z nich jest brak dostępu do cen produktów, co znacznie ogranicza możliwość podjęcia decyzji. Na stronie brakuje także jasnej informacji o tym, jaką moc grzewczą posiada dane urządzenie. Ponadto producent ten nie oferuje w cenie pomp ciepła dodatkowych akcesoriów, takich jak centrale sterujące czy czujniki pogodowe, jak jego konkurencja. Chcąc więc dokładnie porównać te produkty z innymi markami najlepiej poprosić o indywidualnie przygotowaną ofertę za pomocą formularza kontaktowego.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności