Porównaj oferty
Pompy ciepła De Dietrich opinie
OptimalEnergy

Pompy ciepła De Dietrich opinie

4.13 (8 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Pompy ciepła to jedno z najpopularniejszych w ostatnim czasie alternatywnych źródeł ogrzewania dla klasycznych kotłów. Stosowane są one głównie w budynkach mieszkalnych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je w obiekcie firmowym, a nawet przemysłowym. Rosnąca popularność pomp ciepła sprawiła, że na rynku znaleźć można wielu ich producentów, a jednym z nich jest między innymi firma De Dietrich, której ofercie przyglądamy się z bliska.

Nazwa spółki

De Dietrich

Adres siedziby

Północna 15-19
54-105 Wrocław, dolnośląskie, Polska

Telefon

801 080 881

Email

biuro@dedietrich.pl

Numer KRS

0000124440

NIP

8951625689

Oferta i ceny pomp ciepła De Dietrich

De Dietrich to francuska firma założona w 1684 roku, początkowo działała ona w branży metalurgicznej, wraz z upływem lat zmieniła ona jednak branże na grzewczą, oferując tym samym obecnie kotły gazowe, systemy fotowoltaiczne oraz kotły olejowe, a także nowoczesne pompy ciepła, na których ofercie skupiamy się szerzej.

Pompy ciepła De Dietrich to urządzenia typu powietrze woda oraz gruntowe przeznaczone do ogrzewania budynków, a także modele pozwalające na przygotowywanie ciepłej wody użytkowej wyposażone w zasobniki wody o różnorodnej pojemności. Mogą być one z powodzeniem stosowane zarówno w nowopowstających budynkach, jak i tych modernizowanych, a szeroka ich oferta pod względem parametrów do wyboru sprawia, że każdy może znaleźć w niej odpowiednie urządzenie grzewcze tego typu dla siebie.

Jakie pompy ciepła oferuje De Dietrich?

Obecnie w ofercie francuskiej marki można znaleźć 13 modeli pomp ciepła zarówno w wersji split, jak i monoblok. 7 z nich to urządzenia typu powietrze woda, wśród których można wyróżnić modele:

  • De Dietrich Strateo o mocy 4,5 kW, 6 kW oraz 8 kW,
  • De Dietrich Alezio o mocy 4,5 kW, 6 kW, 8 kW, 11 kW, 16 kW,
  • De Dietrich HPI S o mocy 4,5 kW, 6 kW, 8 kW, 11 kW, 16 kW, 22 kW oraz 27 kW.

Pozostałe to natomiast gruntowe pompy ciepła GSHP, które są dostępne do wyboru w wariantach o mocy 5 kW, 9 kW, 12 kW, 15 kW, 19 kW, 27 kW.

Co wyróżnia pompy ciepła De Dietrich?

Oferowane przez De Dietrich pompy ciepła to urządzenie cechujące się współczynnikiem COP na poziomie nawet 5,6, które z powodzeniem mogą być zasilane również za pomocą instalacji fotowoltaicznych. Ich zakres pracy wynosi do -20 stopni Celsjusza, a sterowanie ich odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Urządzenia te objęte są 5-letnią gwarancją producenta oraz umożliwiają na modulacje pracy sprężarki, czyli tym samym mogą być one z powodzeniem wykorzystywane także do chłodzenia pomieszczeń.

Pompy ciepła De Dietrich — cena

Podobnie jak w przypadku innych producentów, koszt pompy ciepła De Dietrich zależny jest od wielu czynników, wśród których wyróżnić można między innymi parametry urządzenia, rodzaj dolnego źródła czy też jego moc i dodatkowe funkcje. W związku z tym cena pompy ciepła De Dietrich zależy od wybranego jej modelu. Przy czym modele gruntowe są oczywiście droższe od modeli powietrznych, w przypadku tej samej mocy. Na stronie producenta tych urządzeń nie można natomiast znaleźć szczegółowego cennika, analizując ich ceny u dystrybutorów tej marki, można jednak zauważyć, że ceny jej pomp ciepła utrzymują się na średnim rynkowym poziomie.

Pompy ciepła De Dietrich — opinie

Chcąc podsumować ofertę pomp ciepła De Dietrich w kilku zdaniach, należy przede wszystkim podkreślić wieloletnie, a nawet wielowiekowe doświadczenie tej marki. Dodatkowo jej pompy ciepła wyróżniają się wysokim współczynnikiem COP oraz dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Na plus w ich przypadku jest także to, że niemal każda z nich może być wykorzystywana z powodzeniem nie tylko do ogrzewania budynków, ale także ich chłodzenia czy podgrzewania wody użytkowej.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności