Strona główna > Pompy ciepła opinie > Producenci pomp ciepła > Pompa ciepła od A-Pic Design opinie
Sprawdź najlepsze oferty pomp ciepła

fotovo logo Oferta od POLENERGIA

 
 

Pompa ciepła od A-Pic Design opinie

Nazwa firmy: A-Pic Design
NIP:
Adres siedziby: Nowy Dwór-Parcela 55C
Nowy Dwór-Parcela, 96-115
Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

A-PIC DESIGN to polski producent pomp ciepła, który swoją działalność rozpoczął w 2002 roku. Oo tego czasu stale poszerza on swoją bazę produktów o nowoczesne rozwiązanie stosowane w branży grzewczej, wykorzystującej odnawialne źródła energii. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji, bogatej ofercie produktów oraz profesjonalnej obsłudze marka ta zyskuje coraz większą ilość klientów. Jak więc prezentują się szczegóły jej oferty?

Powietrzna, wodna lub gruntowa pompa ciepła A-PIC DESIGN

Firma A-PIC DESIGN w swojej ofercie posiada dwa rodzaje pomp ciepła. Gruntowe i powietrzne. Pierwsze z nich zasilane są za pomocą solanki i wody, a także samej wody i wykorzystują, jak sama nazwa wskazuje energie zawarta w gruntach, w związku z tym wymagają wykonania odwiertów.

Z kolei drugie powstały w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na urządzenia, które są o wiele tańsze w montażu, ze względu na brak konieczności wykonywania odwiertów i wykopów.

W obydwu przypadkach pompy ciepła A-PIC DESIGN wyposażone są w zabezpieczenia ciśnieniowe, zapobiegające przed zamarznięciem, a także przegrzaniem lub zanikiem grzewczym.

Podział i moc pomp ciepła A-PIC DESIGN

Jak wskazuje powyższy akapit pompy ciepła A-PIC DESIGN podzielone zostały ze względu na źródło ich zasilania, oprócz tego w każdej z tych grup można jeszcze dodatkowo znaleźć podział na serie produktowe. W związku z tym wśród pomp ciepła gruntowych marka ta oferuje:

  • pompy glikol-woda z serii APIC o mocy grzewczej od 5 do 20 kW, które w przypadku modeli o najwyższej mocy są w stanie ogrzać budynki o powierzchni nawet 400 metrów kwadratowych,
  • pompy typu woda-woda z serii APIC o mocy grzewczej od 10 do 22 kW,
  • pompy typu ziemia-woda z serii APIC o mocy grzewczej od 9 do 20 kW.

Z kolei pompy ciepła powietrzne marki A-PIC DESIGN to rządzenia dostępne w wersjach o mocy grzewczej od 10 do 16 kW, mogące pracować w temperaturach zewnętrznych do -15 stopni Celsjusza.

Ile kosztuje pompa ciepła A-PIC DESIGN. Cennik

Ceny pomp ciepła A-PIC DESIGN poddawane są przez producenta na stronie. Dlatego też każda osoba zainteresowana produktami tej marki może się z nimi swobodnie zapoznać. To jednak ile finalnie trzeba będzie zapłacić za pomocą ciepła tej marki, zależy przede wszystkim od:

  • wybranego rodzaju zasilania urządzenia (w przypadku pomp gruntowych należy doliczyć dodatkowo koszty odwiertów),
  • mocy urządzenia, która dobierana do powierzchni budynku, w którym ma być zainstalowana pompa,
  • urządzeń i akcesoriów dodatkowych, które usprawniają i automatyzują pracę pomp.

Dużą zaletą jest także to, że firma A-PIC DESIGN udostępnia na swojej stronie kalkulator, który pozwala wstępnie określić urządzenia, jakie będzie odpowiednie dla danego zapotrzebowania na ogrzewanie.

Pomimo to warto jednak osobiście skontaktować się z jej przedstawicielami, którzy przygotowują indywidualnie dobrane rozwiązanie. Zrobić o można skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

Pompy ciepła A-PIC DESIGN-opinie

Podsumowując pompy ciepła A-PIC DESIGN to urządzenia dostępne w wielu wariantach do wyboru, zarówno pod względem ich źródła zasilania, jak i także mocy. Dzięki temu niemal każdy, bez względu na wielkość budynku, w jakim ma być zamontowana pompa, jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie. Zaletą tej firmy jest także możliwość zapoznania się na jej stronie z cenami poszczególnych urządzeń. Pomimo tego warto jednak dokładnie porównać jej ofertę z innymi producentami, aby móc podjąć w pełni świadomą decyzję i nie przepłacać za wybraną pompę ciepła.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.