Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Webasto
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Webasto

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Webasto Group

Adres siedziby

Kraillinger Straße 5
82131 Stockdorf, Niemcy

Telefon

+49 89 857940

Email

info@webasto.com

NIP

DE128212199

Kierowcy samochodów ciężarowych z pewnością znają niemiecką markę Webasto, która od ponad 100 lat dostarcza innowacyjne systemy dla producentów pojazdów, wśród których wyróżnić można między innymi systemy grzewcze i chłodzące. Rozwój elektromobilności na świecie sprawił, że szeroka gama produktów tej marki poszerzyła się o jeszcze jedno rozwiązanie a są nimi stacje ładowania samochodów elektrycznych Webasto.

Oferta i ceny stacji ładowania Webasto

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Webasto to urządzenia, które pozwalają uzupełnić stan baterii zarówno w domu, jak i firmach. Podzielone są one na dwie kategorie, wśród których wyróżnić można stacje ładowania Webasto Pure zapewniające konfigurowalną moc ładowania do 22 kW oraz wyposażone w kabel ładujący o długości 4,5 metrów. Dzięki posiadanemu wyświetlaczowi LCD umożliwiają one także w prosty sposób kontrolowanie pracy ładowarki.

Drugi model stacji ładowania od tego producenta to natomiast Webasto Next, który wyposażony jest w więcej zaawansowanych technologii pozwalających na sterowanie pracą ładowarki w sposób zdalny, a także nadzorowania jej pracy. Zapewniają one także skalowalną moc ładowania w zakresie od 11 do 22 kW oraz dostępne są z dwoma długościami kabla do wyboru.

Zarówno model Pure jak Next marki Webasto to stacje ładowania typu Wallbox, które jednak po dokupieniu do nich standu, mogą być montowane na słupku również w przestrzeni publicznej. Zaletą zakupu urządzeń tej marki jest natomiast to, że mogą być one zarządzane za pomocą systemu Webasto ChargeConnect udostępnianego w wersji jako portal lub aplikacja, do których dane transmitowane są ze stacji na bieżąco przez 24 godziny na dobę. Wszystkie te elementy sprawiają więc, że stacje ładowania Webasto z powodzeniem sprawdzą się zarówno w przydomowych garażach, jak i na firmowych parkingach umożliwiając wygodne i szybkie ładowanie samochodów elektrycznych.

Ile kosztuje stacja ładowania Webasto?

Innowacyjne rozwiązania, dostęp do systemu Webasto ChargeConnect oraz możliwość regulacji mocy ładowania sprawiają, że stacje ładowania tej niemieckiej marki, pomimo że są Wallboxami nie należą do najtańszych. Ich podstawowa wersja Pure kosztuje obecnie ponad 3 000 złotych. Co w porównaniu pod tym względem do innych marek sprawia, że plasują się one na średnim poziomie.

Opinie o stacjach ładowania do samochodów elektrycznych Webasto

Bez wątpienia stacje ładowania Webasto to jedne z nowocześniejszych rozwiązań na rynku, które oferuje dla swoich użytkowników wiele udogodnień, dzięki zastosowanym w nich technologiom. Coraz częściej wybierane są one przez firmy, które chcą wyposażyć swoje siedziby w punkty ładowania, nie brakuje jednak także prywatnych użytkowników, którzy decydują się na ich montaż w swoich domach. Dlatego też poszukując stacji ładowania samochodów elektrycznych warto zainteresować się modelami Webasto i porównać je z ofertą innych producentów na rynku, pomimo ich nieco wyższej ceny niż średnia rynkowa.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności