Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Alfen
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Alfen

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Alfen

Adres siedziby

Hefbrugweg 28
1332 AP Almere, Holandia

Telefon

+31 36 549 3400

Email

info@alfen.com

Holenderska marka Alfen powstała w 1937 roku, kiedy to została uruchomiona fabryka urządzeń elektrycznych niskiego napięcia. Obecnie firma Alfen to jedno z najbardziej znanych międzynarodowych przedsiębiorstw, które zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek innowacyjnych rozwiązań z branży energetycznej oraz związanej z odnawialnymi źródłami energii, wśród których znaleźć można także szeroki wybór stacji ładowania do samochodów elektrycznych.

Oferta i ceny stacji ładowania Alfen

Firma Alfen działa w kilku obszarach, wśród jej produktów znaleźć można więc inteligentne, kompleksowe rozwiązania przeznaczone do sieci wysokiego i średniego napięcia, przemysłowe magazyny energii, które pozwalają zdecentralizować sieci energetyczne, a także stację ładowania pojazdów elektrycznych, na których skupiamy się poniżej.

Jakie stacje ładowania do samochodów elektrycznych oferuje Alfen?

W ofercie firmy Alfen obejmującej stacje ładowania pojazdów elektrycznych wyróżnić można trzy grupy produktów. Pierwsze z nich skierowane są do klientów, którzy chcą ładować swoje samochody w domu. Wśród nich znaleźć można dwie linie inteligentnych urządzeń o mocy od 3,7 do 22 kW — Ewa Single S oraz Ewa Single Pro. Każda domowa stacja ładowania w tym przypadku wyposażona jest w pojedyncze gniazdo ładowania i przeznaczona jest do montażu naściennego. Modele z linii Pro wyróżnia natomiast pełni kolorowy wyświetlacz oraz brak blokady SIM.

Drugą grupą docelową marki Alfen, jeśli chodzi o stacje ładowania, są przedsiębiorcy, którzy chcą zainstalować ładowarki w swoich firmach. W tym przypadku holenderska marka oferuje dla nich biznesowe rozwiązania do ładowania o mocy od 3,7 kW do 22 kW, montowane na słupkach, również podzielone na dwie linie produktowe — Ewa Single Pro, w której stacje ładowania wyposażone są w jedno gniazdo ładowania oraz Ewa Double Pro, w których skład wchodzą stacje ładowania z podwójnym gniazdem.

W ofercie marki nie zabrakło także stacji ładowania przeznaczonych do publicznego zastosowania. Publiczne stacje ładowania Alfen to modele o mocy 11 kW lub 22 kW, które wyposażone są w dwa gniazda ładowania, spełniające wszelkie normy oraz wyróżniające się europejską jakością.

Ceny stacji ładowania Alfen

Stacje ładowania Alfen określane są jako modele premium. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem oraz wieloma udogodnieniami pod względem zastosowanych w nich rozwiązań technologicznych. Wszystko to ma swoje przełożenie na ich cenę. W związku z tym stacje ładowania tej marki nie należą do najtańszych na rynku, a ich ceny rozpoczynają się od około 3000 złotych.

Opinie o stacjach ładowania Alfen

Stacje ładowania Alfen szybko zyskały popularność wśród osób planujących montaż takiego urządzenia zarówno w swoim domu, jak i firmie czy miejscu publicznym. Wyróżnia je wiele zalet, dzięki którym ich użytkowanie jest bezproblemowe i wygodne. Poświadczeniem ich jakości jest natomiast to, że stacje ładowania Alfen wybrały takie marki motoryzacyjne jak Opel, Jaguar czy też Land Rover.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności