Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Garo
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Garo

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Garo Polska Spółka z o.o.

Adres siedziby

Kadmowa 4
70-784 Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Telefon

91 881 17 70

Email

garo@garo.com.pl

Numer KRS

0000368225

NIP

8513133236

Firma Garo powstała w 1939 roku, od samego początku związana jest ona z sektorem energetycznym, dostarczając mu już od ponad 80 lat różnorodne rozwiązania w postaci części do tablic rozdzielczych, wtyczek czy gniazdek. W 1996 została otwarta siedziba skandynawskiej firmy Garo, której głównym celem jest produkcja osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucja produktów marki, wśród których obecnie znaleźć można także stacje ładowania samochodów elektrycznych, które zostały wprowadzone do oferty firmy w odpowiedzi na rozwój elektromobilności na całym świecie.

Oferta i ceny stacji ładowania Garo

Wieloletnie doświadczenie marki Garo sprawiło, że oferowane przez nią stacje ładowania samochodów elektrycznych wyróżniają się nowoczesnym designem, solidną konstrukcją oraz niezawodnością. Dzięki temu firma ta bardzo szybko zyskała miano jednego ze światowych liderów produkujących tego typu urządzenia.

Oferta stacji ładowania do samochodów elektrycznych Garo

Wśród stacji ładowania samochodów elektrycznych skandynawskiej firmy Garo wyróżnić można trzy grupy produktów. Pierwsze z nich to szybkie stacje ładowania o mocy 50 kW dostępne w dwóch wariantach do wyboru. Wyposażone w zależności od niego w kilka lub jeden punkt ładowania. Drugi rodzaj stacji ładowania firmy Garo to natomiast publiczne rozwiązania AC, które przystosowane są do pracy w nawet bardzo niskich temperaturach. Podobnie jak modele DC dostępne są one w dwóch wersjach do wyboru, a ich konstrukcja opiera się na estetycznym, smukłym słupie.

Marka Garo nie zapomina także o kierowcach samochodów elektrycznych, którzy chcieliby ładować swoje auta w domu. Specjalnie z myślą o nich posiada bowiem w swojej ofercie naścienne stacje ładowania AC o mocy od 37 do 22 kW, wyposażone w gniazdo wyjściowe lub kabel ze wtyczką w zależności od wybranej opcji. Oprócz samych stacji ładowania skandynawska marka oferuje także dla swoich klientów wiele różnorodnych akcesoriów ułatwiających montaż tego typu urządzeń, takich jak, chociażby specjalne słupki przeznaczone do ładowarek Wallbox Garo.

Ceny stacji ładowania Garo

Porównując stacje ładowania Garo z innymi markami pod względem ich ceny, można stwierdzić, że należą one do jednych z tańszych produktów. Domową stację ładowania tej firmy można bowiem zakupić już za nieco mniej niż 3 000 złotych. Podstawowe warianty stacji stojących to natomiast wydatek mieszczący się w granicach 15 000 złotych. Pomimo to urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych tej firmy wyróżniają się naprawdę przyzwoitą jakością.

Opinie o Garo

Podstawową zaletą marki Garo jest jej wieloletnie doświadczenie, które widoczne jest, chociażby pod postacią zastosowanych technologii i rozwiązań w jej stacjach ładowania, takich jak wbudowana komunikacja 3G, LAN czy też czytniki RFID. Dużym plusem są również ceny oferowanych przez nią urządzeń. Kompleksowa oferta skandynawskiej firmy skierowana do różnych grup klientów sprawia natomiast, że niemal każdy jest stanie znaleźć w niej idealną stację ładowania dla siebie.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności

Aktualności
Ile jest stacji ładowania samochodów elektrycznych?
23 maj 2022
Ile jest stacji ładowania samochodów elektrycznych?

Jednym z kluczowych elementów dla rozwoju elektromobilności w Polsce jest infrastruktura przeznaczona ładowania samochodów elektrycznych. Większa ilość publicznych stacji ładowania to bowiem łatwiejszy dostęp do nich, który zachęca kierowców do przesiadania się z klasycznych samochodów spalinowych na modele napędzane elektrycznie. W związku z tym ile jest obecnie dostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce? Gdzie można znaleźć ich najwięcej oraz jakie są prognozy dotyczące tej kwestii?

Czytaj więcej
Jak otworzyć stację ładowania samochodów elektrycznych?
9 maj 2022
Jak otworzyć stację ładowania samochodów elektrycznych?

Rynek samochodów elektrycznych w Polsce z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Wraz z nim powstają nowe potrzeby związane z infrastrukturą przeznaczoną do ich ładowania, która z kolei staje się jednym nowych pomysłów na biznes dla przedsiębiorców. Otworzenie własnej stacji ładowania może bowiem zapewnić w najbliższym czasie niemały dochód, którego uzyskanie będzie wymagało niewielkiego zaangażowania, poza początkowym etapem inwestycji. W związku z tym, jak otworzyć stacje ładowania samochodów elektrycznych?

Czytaj więcej
Ile ładuje się samochód elektryczny na stacji?
4 maj 2022
Ile ładuje się samochód elektryczny na stacji?

Jedną z największych obaw zaraz po niewielkim zasięgu oraz wysokich składkach, jakie trzeba zapłacić za ubezpieczenie samochodu elektrycznego, jest ilość czasu, jaki jest potrzebny na jego naładowanie. W przypadku modeli spalinowych, kiedy kończy się nam paliwo, po prostu zajeżdżamy na najbliższą stację paliw, tankujemy i możemy ruszać w dalszą drogę. Jeśli chodzi natomiast o samochody elektryczne, sprawa wygląda nieco inaczej, gdyż naładowanie ich akumulatora zajmuje więcej czasu. 

Czytaj więcej
Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych
19 kwi 2022
Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych

Kierowcy samochodów elektrycznych mają kilka rozwiązań, z których mogą skorzystać, jeśli chcą naładować swoje auto. Pierwszym z nich są publiczne stacje ładowania, do których muszą jednak dojechać, a do tego ponieść opłaty za ładowanie obejmujące nie tylko cenę energii elektrycznej, ale także prowizję, jaką pobierają operatorzy stacji ładowania. Inną opcją jest natomiast ładowanie samochodu elektrycznego w domu za pomocą klasycznego gniazdka 230 V lub o wiele wydajniejszych, zyskujących na coraz większej popularności domowych stacji ładowania. Dlatego też poniżej skupiamy się na tym, jak zamontować domową stację ładowania. 

Czytaj więcej