Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Garo
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Garo

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Garo Polska Spółka z o.o.

Adres siedziby

Kadmowa 4
70-784 Szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Telefon

91 881 17 70

Email

garo@garo.com.pl

Numer KRS

0000368225

NIP

8513133236

Firma Garo powstała w 1939 roku, od samego początku związana jest ona z sektorem energetycznym, dostarczając mu już od ponad 80 lat różnorodne rozwiązania w postaci części do tablic rozdzielczych, wtyczek czy gniazdek. W 1996 została otwarta siedziba skandynawskiej firmy Garo, której głównym celem jest produkcja osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucja produktów marki, wśród których obecnie znaleźć można także stacje ładowania samochodów elektrycznych, które zostały wprowadzone do oferty firmy w odpowiedzi na rozwój elektromobilności na całym świecie.

Oferta i ceny stacji ładowania Garo

Wieloletnie doświadczenie marki Garo sprawiło, że oferowane przez nią stacje ładowania samochodów elektrycznych wyróżniają się nowoczesnym designem, solidną konstrukcją oraz niezawodnością. Dzięki temu firma ta bardzo szybko zyskała miano jednego ze światowych liderów produkujących tego typu urządzenia.

Oferta stacji ładowania do samochodów elektrycznych Garo

Wśród stacji ładowania samochodów elektrycznych skandynawskiej firmy Garo wyróżnić można trzy grupy produktów. Pierwsze z nich to szybkie stacje ładowania o mocy 50 kW dostępne w dwóch wariantach do wyboru. Wyposażone w zależności od niego w kilka lub jeden punkt ładowania. Drugi rodzaj stacji ładowania firmy Garo to natomiast publiczne rozwiązania AC, które przystosowane są do pracy w nawet bardzo niskich temperaturach. Podobnie jak modele DC dostępne są one w dwóch wersjach do wyboru, a ich konstrukcja opiera się na estetycznym, smukłym słupie.

Marka Garo nie zapomina także o kierowcach samochodów elektrycznych, którzy chcieliby ładować swoje auta w domu. Specjalnie z myślą o nich posiada bowiem w swojej ofercie naścienne stacje ładowania AC o mocy od 37 do 22 kW, wyposażone w gniazdo wyjściowe lub kabel ze wtyczką w zależności od wybranej opcji. Oprócz samych stacji ładowania skandynawska marka oferuje także dla swoich klientów wiele różnorodnych akcesoriów ułatwiających montaż tego typu urządzeń, takich jak, chociażby specjalne słupki przeznaczone do ładowarek Wallbox Garo.

Ceny stacji ładowania Garo

Porównując stacje ładowania Garo z innymi markami pod względem ich ceny, można stwierdzić, że należą one do jednych z tańszych produktów. Domową stację ładowania tej firmy można bowiem zakupić już za nieco mniej niż 3 000 złotych. Podstawowe warianty stacji stojących to natomiast wydatek mieszczący się w granicach 15 000 złotych. Pomimo to urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych tej firmy wyróżniają się naprawdę przyzwoitą jakością.

Opinie o Garo

Podstawową zaletą marki Garo jest jej wieloletnie doświadczenie, które widoczne jest, chociażby pod postacią zastosowanych technologii i rozwiązań w jej stacjach ładowania, takich jak wbudowana komunikacja 3G, LAN czy też czytniki RFID. Dużym plusem są również ceny oferowanych przez nią urządzeń. Kompleksowa oferta skandynawskiej firmy skierowana do różnych grup klientów sprawia natomiast, że niemal każdy jest stanie znaleźć w niej idealną stację ładowania dla siebie.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności