Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych AmperGo
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych AmperGo

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

AmperGo

Adres siedziby

Bunscha 18
30-392 Kraków, małopolskie, Polska

Telefon

799 353 207

Email

biuro@ampergo.pl

Numer KRS

0000763504

NIP

6282275690

Dla większości posiadaczy samochodów elektrycznych nie trzeba przedstawiać polskiej marki AmperGo złożonej z zespołu specjalistów oraz jednocześnie pasjonatów aut elektrycznych, która dostarcza na polskim rynku stacje ładowania największych światowych marek, a także zajmuje się ich montażem. Niewiele osób jednak wie o tym, że AmperGo oferuje także stację ładowania własnej marki, które również można znaleźć sklepie tej firmy.

Oferta i ceny stacji ładowania AmperGo

Firma AmperGo początkowo zajmowała się wyłącznie dystrybucją i montażem stacji ładowania innych marek. Wraz z rozwojem branży elektromobilnej w naszym kraju postanowiła jednak stworzyć własne urządzenia przeznaczone do ładowania samochodów elektrycznych, które łączą w sobie cechy najlepszych modeli innych producentów, a także przeznaczone do nich akcesoria.

Jakie stacje ładowania do samochodów elektrycznych oferuje AmperGo?

W ofercie polskiej marki znaleźć można trzy rodzaje stacji ładowania. Pierwszym z nich są domowe stacje ładowania. Wallboxy AmperGo pozwalają na zmianę mocy aż na 4 poziomach, dodatkowo osoby wybierające w nich mogą dopasować do swoich pojazdów zastosowane w nich typy złączy. Przeznaczone są one do montażu w garażach, na ścianach budynków i wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Drugą grupę produktów marki AmperGo stanowią natomiast wolne stacje ładowania w postaci słupkowej, które pozwalają na wybór mocy w 5 zakresach i wyposażone są w zależności od modelu w pojedynczy lub podwójny punkt ładowania.

AmperGo oferuje także pod własną marką szybkie stacje ładowania DC, które wyposażone są w aż 3 punkty ładowania oraz pozwalają na dobranie mocy ładowania do indywidualnych potrzeb. Zastosowane w tym przypadku rozwiązania technologiczne sprawiają, że doskonale się one sprawdzają jako publiczne stacje ładowania.

Ile kosztują stacje ładowania AmperGo?

Nowoczesne, pozwalające dopasować ich moc ładowania do indywidualnych potrzeb stacje ładowania zarówno w wersji naściennej, jak i stojącej marka AmperGo wycenia w optymalny sposób. Dzięki temu plasują się one na rynku jako rozwiązania ze wyższej półki cenowej. Za domową stację ładowania Amper Go należy bowiem zapłacić nieco ponad 4 000 złotych. Szybkie stacje ładowania tej marki to natomiast wydatek sięgający już ponad 200 000 złotych.

Opinie o AmperGo

Analizując opinie, jakie wyrażane są o stacjach ładowania AmperGo, można wyraźnie zauważyć, że doceniane jest w nich przede wszystkim to, że są one produkowane przez Polską firmę. Dodatkowym ich atutem jest możliwość zmiany mocy ładowania w niemal każdym modelu, zarówno przeznaczonym do ładowania samochodu elektrycznego w domu, jak i tym skierowanym do osób chcących uruchomić publiczną stację ładowania. Jedyną wadą produktów tej marki może być wyłącznie to, że droższe modele dostępne są wyłącznie na zamówienie, a od ręki dostępne są wyłącznie Wallbox AmperGo.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności