Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVBox
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych EVBox

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

EVBox

Adres siedziby

Kabelweg 47
1014 Amsterdam, Holandia

Email

support@evbox.com

NIP

NL821785795B01

EVBox to globalna firma zajmująca się wyłącznie produkcją oraz sprzedażą stacji ładowania do samochodów elektrycznych. Na swoim koncie ma już ponad 300 tysięcy zainstalowanych na całym świecie portów ładowania. Działa prężnie w ponad 70 krajach, z czego w 12 z nich posiada swoje siedziby lub zakłady produkcyjne. Wszystko to sprawia więc, że oferta stacji ładowania EVBox jest w pełni kompleksowa, a każdy, kto poszukuje takiego urządzenia z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie.

Oferta i ceny stacji ładowania EVBox

Podobnie jak w przypadku wielu innych producentów także EVBox swoje stacje ładowania podzielił na kilka linii produktowych ze względu na to, do jakich klientów są one kierowane oraz na jakie potrzeby odpowiadają. W związku z tym wyróżnić można stacje ładowania EV Box:

  • dla biznesu określane jako BusinessLine będące ładowarkami AC, które cechują się wysoką trwałością oraz maksymalną mocą do 22 kW, oferowane są one w formie stacji na słupkach, dzięki temu mogą być montowane w niemal dowolnym miejscu, w którym występuje dostęp do sieci energetycznej,
  • dla lokalizacji publicznych będące szybkimi stacjami ładowania DC o maksymalnej mocy od 50 kW do nawet 350 kW, w tym przypadku EVBox oferuje bowiem aż trzy różnorodne urządzenia,
  • dla domu będące typowymi Wall Boxami AC o maksymalnej mocy ładowania 22 kW przeznaczone do montażu naściennego.

Dodatkowo firma EVBox dla swoich klientów, którzy zdecydują się na zakup jej stacji ładowania, zapewnia również możliwość skorzystania z oprogramowania do zarządzania ładowaniem oraz pełne wsparcie po zamontowaniu stacji w postaci dożywotniej łączności, zdalnej aktualizacji oprogramowania czy też możliwości przedłużenia gwarancji do 5 lat. W ofercie tej marki znaleźć można dodatkowo również wszelkiego rodzaju akcesoria do stacji ładowania, przeznaczone do ich montażu, jak i sprawdzające się podczas późniejszego użytkowania.

Ile kosztują stacje ładowania EVBox?

Ceny stacji ładowania EV Box zależą od tego, jaki rodzaj urządzenia chcemy zakupić. Najtańszym rozwiązaniem są więc oczywiście domowe ładowarki w postaci Wallbox, których koszt to około 4000 złotych. Rozwiązania przeznaczone dla biznesu, a także szybkie stacje ładowania to natomiast wydatek rzędy kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych. W związku z tym stacje ładowania tej marki nie należą ani do najtańszych, ani do najdroższych.

Opinie o stacjach ładowania EVBox

Stacje ładowania EVBox cechują się wieloma zaletami. Pierwszą z nich jest przede wszystkim ich szeroki wybór, który pozwala na znalezienie wśród nich odpowiedniego modelu dla swoich potrzeb niemal każdemu. Kolejną kwestią jest to, że mogą one zostać połączone z oferowanym przez tego producenta oprogramowaniem, które pozwala na zarządzanie nimi w sposób zdalny oraz stały nadzór nad ich pracą. Opcja ta w szczególności doceniana jest przez osoby kupujące stacje ładowania, które mają być wykorzystywane jako publiczne punkty.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności