Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Green Cell
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Green Cell

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Green Cell

Adres siedziby

Kalwaryjska 33
30-504 Kraków, małopolskie, Polska

Telefon

12 444 6247

Email

support@greencell.global

Numer KRS

0000714229

NIP

6793163992

Wśród producentów stacji ładowania samochodów elektrycznych nie brakuje również polskich akcentów. Jednym z nich jest natomiast założona w 2013 roku i prężnie rozwijająca się nie tylko na rodzimym rynku, ale także rynkach zagranicznych marka Green Cell. Specjalizuje się ona w produkcji oraz dystrybucji przeznaczonych do ładowania, a także magazynowania energii. W portfolio jej produktów znaleźć można natomiast między innymi konwertery napięcia, ładowarki USB, zasilacze, powerbanki, a także stację ładowania pojazdów elektrycznych, na których skupiamy się poniżej.

Oferta i ceny stacji ładowania Green Cell

Oferta marki Green Cell związana ze stacjami ładowania do samochodów elektrycznych skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy tego typu aut. W związku z tym znaleźć w niej można głównie ładowarki naścienne w postaci Wallboxów, które wyposażone są w wyświetlacz LCD, 3 fazowe połączenie oraz dołączony do nich kabel w zestawie. Opcjonalnie mogą być one także wyposażone w czytnik kart RFID. Przeznaczone są one do zastosowania w garażach, na prywatnych posesjach oraz w firmach.

Oprócz tego oferta Green Cell obejmuje również przenośne, mobilne ładowarki do samochodów elektrycznych, które wyróżniają się kompaktowymi wymiarami, dzięki temu można je zabrać ze sobą wszędzie. Dodatkowo polska marka produkuje także różnorodne akcesoria ułatwiające korzystanie ze stacji ładowania kierowcom samochodów elektrycznych.

Co wyróżnia stacje ładowania Green Cell?

Stacje ładowania do samochodów elektrycznych Green Cell to modele, które wyróżniają się jednocześnie zaawansowanymi technologiami oraz prostotą użytkowania. Do tego cechują się także estetycznym wyglądem oraz umożliwiają ich zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, gdyż ich konstrukcja jest w pełni odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Do zalet stacji ładowania w tym przypadku zaliczyć można także to, że powstają one z poszanowaniem środowiska naturalnego, ponieważ celem tej marki jest dostarczanie innowacyjnych, jednak zrównoważonych pod tym względem rozwiązań.

Ile kosztuje stacje ładowania Green Cell?

Polska firma Green Cell udowadnia, że nowoczesny design, szereg innowacyjnych rozwiązań oraz prostota użytkowania nie musi iść wcale w parze z wysoką ceną. Dzięki temu jej stacje ładowania zaliczane są do jednych z tańszych na rynku. Kierowcy samochodów elektrycznych chcący zakupić jej Wallbox muszą się bowiem liczyć z wydatkiem rzędu nieco zaledwie ponad 2000 złotych.

Opinie o stacjach ładowania Green Cell

Stacje ładowania Green Cell doceniane są na rynku przede wszystkim za świetny stosunek ich jakości do ceny. Dodatkowo na plus podkreślana jest ich prostota zarówno pod względem kwestii związanych z montażem urządzeń, jak i ich użytkowaniem. Wszystko to sprawia więc, że cieszą się one naprawdę sporą popularnością wśród kierowców samochodów elektrycznych.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności