Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Zaptec
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Zaptec

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Zaptec AS

Adres siedziby

Professor Olav Hanssens vei 7A
4021 Stavanger, Norwegia

Telefon

+47 919 03 676

Zaptec to firma należąca do norweskiego Stavanger, która swoje działanie opiera na dostarczaniu na rynek inteligentnych rozwiązań przeznaczonych do ładowania samochodów elektrycznych. Posiada ona ogólnoeuropejski zasięg, dzięki temu jej stacje ładowania dostępne są także w naszym kraju. Ciekawostką na temat marki Zaptec jest natomiast to, że działa ona w pełni proekologicznie oraz w zgodzie z naturą i poszanowaniem praw człowieka. Dzięki temu jest ona jednym z członków UN Global Contact.

Oferta stacji ładowania Zaptec

Zaptec to marka, która zajmuje się wyłącznie produkcją oraz sprzedażą stacji ładowania. Dzięki temu w pełni skupia się na poszukiwaniu wciąż nowych rozwiązań, które będą sprawiać, że jej produkty staną się bezkonkurencyjne na rynku. W jej ofercie wyróżnić można domowe stacje ładowania, stacje ładowania przeznaczone dla firm czy spółdzielni mieszkaniowych oraz urządzenia idealnie sprawdzające się jako publiczne stacje ładowania.

Co wyróżnia domowe stacje ładowania Zaptec?

Skandynawskie Wallboxy Zaptec to pod każdym względem nowoczesne rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych. Wyróżniają się one bowiem przede wszystkim niebanalnym wyglądem oraz kompaktowymi wymiarami i wagą wynoszącą zaledwie 1,3 kg. Oprócz tego z powodzeniem mogą być one połączone z internetem, co umożliwia w pełni zdalną kontrolę ich pracy i ponoszonych w czasie ładowania pojazdu kosztów. Ich moc maksymalna to natomiast 22 kW.

Szybkie stacje ładowania Zaptec

W ofercie stacji ładowania Zaptec znaleźć można także szybkie stacje ładowania określane jako seria PRO. Uważane są one przez użytkowników jako jedno z najbardziej inteligentnych rozwiązań tego typu. Wszystko za sprawą tego, że urządzenia te dopasowują się do sieci energetycznej, w jakiej są podłączone, co pozwala optymalnie wykorzystywać dostępną w nich moc.

Ceny stacji ładowania Zaptec

Choć mogłoby się wydawać, że wszystkie cechy, jakimi wyróżniają się stacje ładowania marki Zaptec będą miały również przełożenie na ich cenę, jest wręcz przeciwnie. Nowoczesny pod każdym względem Wallbox tej marki kosztuje bowiem niecałe 4 000 złotych. Co biorąc pod uwagę zastosowane w nim rozwiązania i technologie, nie jest wygórowaną ceną. Dzięki temu stacje ładowania Zaptec coraz częściej kupowane są nie tylko przez prywatne osoby, ale także firmy, w tym również te chcące je wykorzystywać jako publiczne punkty ładowania.

Opinie o stacjach ładowania Zaptec

Analizując ofertę firmy Zaptec można odnieść wrażenie, że jej stacje ładowania do samochodów elektrycznych niemal całkowicie zostały pozbawione jakichkolwiek wad. W przystępnej cenie oferowane są bowiem urządzenia, które pozwalają na zamontowanie ich nawet w przypadku posiadania niewielkiej ilości miejsca. Zapewniają nowoczesne inteligentne funkcje pozwalające na dopasowanie ich pracy do potrzeb użytkowników, są w pełni zdalnie zarządzane i sterowalne. Do tego gama produktów Zaptec skierowana jest do niemal wszystkich tych, którzy mogliby być zainteresowani montażem stacji ładowania.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności