Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Vestel
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Vestel

4 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Vestel

Adres siedziby

Salsy 2
02-823 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

+48 22 27 27 300

Email

info@vestel-poland.com

Numer KRS

0000519722

NIP

5272717654

Marka Vestel składająca się z 24 spółek to producent urządzeń, który działa w takich branżach jak branża elektroniczna, AGD, związana technologiami mobilnymi, a także oświetleniem LED. Została ona założona w 1984 roku i od tego czasu prężnie rozwija się na rynkach światowych. W 2015 Vestel rozpoczęła swoją działalność w naszym kraju, a obecnie wśród jej asortymentu znaleźć można także urządzenia przeznaczone dla kierowców samochodów elektrycznych, czyli stacje ładowania pojazdów.

Oferta stacji ładowania Vestel

Stacje ładowania Vestel podzielone zostały na trzy serie produktowe EVC02, EVC03 oraz EVC 04. Każda z nich przeznaczona jest do innego zastosowania oraz prezentuje inne rozwiązania. Dzięki temu gama produktów tej marki pod tym względem jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby rynku elektromobilnego.

Stacje ładowania Vestel EVC02 dla standardowych potrzeb

Ładowarki marki Vestel z serii EVC02 to modele przeznaczone do zamontowania na słupku. Wyróżniają się one możliwością 4-stopniowej zmiany ich mocy, a także ciekawym, oryginalnym designem. Wyposażone są one także w OCPP i umożliwiają sterowanie ich pracą w sposób mobilny. Dzięki temu sprawdzają się także w zastosowaniach komercyjnych.

Stacje ładowania Vestel EVC03 dla wymagających

Modele stacji ładowania z tej serii marki Vestel to szybkie ładowarki DC, które zapewniają moc ładowania na poziomie do 120 kW. Wyposażone są one w kilka punktów ładowania, a także różnorodne typy złączy. Oprócz tego szybkie stacje tej marki posiadają także zaawansowane opcje łączności z internetem. Wszystkie te cechy sprawiają więc, że są one doskonałym rozwiązaniem jako urządzenia montowane jako publiczne stacje ładowania.

Stacje ładowania Vestel EVC04 nowoczesny Wallbox

Ostatnim z produktów będących stacjami ładowania tej marki są natomiast kompaktowe Wallbox wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań, pozwalających dopasować ich sposób pracy do potrzeb ładowanego za ich pomocą pojazdu, a także parametrów instalacji elektrycznej, do której są podłączane.

Ceny stacji ładowania Vestel

Stacje ładowania Vestel wyróżniają się przede wszystkim zaawansowanymi opcjami łączności, które sprawiają, że w pełni odpowiadają one na potrzeby użytkowników. Zastosowanie w nich tego typu technologii ma jednak także swoje odzwierciedlenie w ich cenie. W związku z tym urządzenia tej marki zaliczane są modeli z wyższej półki cenowej. Pomimo to każde z nich jest warte swojej ceny.

Opinie o stacjach ładowania Vestel

Choć oferta obejmująca stacje ładowania Vestel jest skromna, można znaleźć w niej naprawdę innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu urządzenia te zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością, nawet pomimo ich dość wysokiej ceny. Doceniane są one przede wszystkim za wygodę użytkowania, a także kompatybilność ze wszystkimi systemami zarządzania stacjami ładowania, przez ich przyszłych operatorów.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności