Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Fimer
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Fimer

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Fimer

Adres siedziby

Via J. F. Kennedy 26
20871 Vimercate MB, Włochy

Telefon

+39 039 98981

Email

info@fimer.com

NIP

09286180154

Fimer to włoska firma, która powstała w 1942 roku, a swoją działalność rozpoczęła od produkcji zgrzewarek. W następnych latach skoncentrowała się ona na komponentach magnetycznych oraz technologii inwerterowej. Współcześnie marka ta znana jest przede wszystkim z produkcji falowników wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych. W 2017 roku postanowiła ona jednak rozszerzyć swoją działalność o produkcję nowych urządzeń, jakimi były stacje ładowania. W ten sposób Fimer zaistniał także na rynku związanym z elektromobilnością, będącą rosnącym trendem w ostatnich latach.

Oferta stacji ładowania Fimer

Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych i bezpośrednio powiązanych z tą branżą sprawiło, że firma Fimer oferuje obecnie pełną gamę stacji ładowania, dopasowaną do różnych grup klientów docelowych. Wśród produkowanych przez nią modeli można bowiem znaleźć zarówno stacja ładowania DC, jak i AC. Ponadto dodatkowo podzielone zostały one także na trzy główne kategorie pod względem tego, dla kogo są przeznaczone.

Stacje ładowania Fimer dla domu

Domowe stacje ładowania Fimer to urządzenia typu Wallbox, które zapewniają moc ładowania w zależności od wersji na poziomie od 3,7 do 22 kW. Wyróżniają się one przede wszystkim prostotą montażu, a także wykonaniem ich obudów z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu.

Stacje ładowania Fimer do zastosowań komercyjnych oraz publicznych

W ofercie marki Fimer znaleźć można także wolnostojące stacje ładowania, które doskonale sprawdzają się na parkingach przed siedzibami firm lub do zastosowań publicznych. Wykonywane są one z materiałów odpornych zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Będące wariantami zarówno AC, jak i także DC o mocy do 150 kW. Dostępne są one w wariantach z jednym lub kilkoma punktami ładowania, przez co z łatwością można je dopasować pod tym względem do danych potrzeb przyszłych użytkowników.

Jaka jest cena stacji ładowania Fimer?

Rozpiętość cenowa w przypadku stacji ładowania Fimer jest naprawdę spora. Wszystko za sprawą szerokiej gamy urządzeń oferowanych przez tę włoską markę. Analizując koszty związane z ich zakupem w porównaniu do innych producentów oferujących swoje ładowarki na rynku, można jednak uznać, że plasują się one pośrodku pod względem swojej ceny. Nie należą one więc do jednych z najtańszych rozwiązań, jednak z powodzeniem można znaleźć droższe od nich modele.

Opinie o stacjach ładowania Fimer

Choć marka Fimer znana jest przede wszystkim z produkcji falowników, jej stacje ładowania zaczynają coraz bardziej zyskiwać na popularności. Są to bowiem urządzenia, które spełniają wszystkie funkcje, jakie powinna oferować ładowarka do samochodów elektrycznych. Dodatkowo naprawdę szeroki wybór modeli przeznaczonych zarówno do zastosowań komercyjnych oraz publicznych, jak i domowych sprawia, że stacje ładowania Fimer stają się realną konkurencją dla urządzeń oferowanych przez innych producentów.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności