Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Rolec EV
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Rolec EV

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Rolec Services

Adres siedziby

Ralphs Lane
Boston PE20 1QU, Wielka Brytania

Telefon

+44 (0) 1205 724 754

Email

info@rolecserv.co.uk

Brytyjska firma Rolec powstała w 1990 roku i od tamtego czasu przez 30 lat niezmiennie oferuje trzy grupy produktów pod własnymi markami. Pierwszą z nich jest marka Rolec Marina Services zaliczana do grona światowych specjalistów dostarczających rozwiązania dla branży marynistycznej. Druga to marka Rolec Caravan Hook-Ups specjalizująca się w połączeniach elektrycznych oraz dystrybucji narzędzi do między innymi przyczep kempingowych. Najmłodsza marka Rolec EV oferuje natomiast urządzenia przeznaczone dla branży elektro mobilnej pod postacią stacji ładowania, na których skupiamy się poniżej.

Oferta i ceny stacji ładowania Rolec EV

Wieloletnie doświadczenie, jakim może się poszczycić firma Rolec EV sprawia, że jej oferta stacji ładowania jest w pełni kompleksowa. Dzięki temu z powodzeniem jest ona w stanie zaspokoić potrzeby zarówno kierowców samochodów elektrycznych poszukujących domowych stacji ładowania, jak i także firm oraz inwestorów chcących wykorzystywać stacje ładowania w sposób komercyjny, a także spółdzielni mieszkaniowych, planujących wyposażyć podległe pod nie budynki w tego typu rozwiązania. Dlatego też stacje ładowania Rolec EV podzielić można na trzy grupy urządzeń.

Pierwszymi z nich są Wallbox Rolec EV, które w zależności od wybranego modelu oferują moc ładowania do 22 kW oraz wyróżniają się niezwykle prostym montażem i obsługą. Drugi rodzaj stacji ładowania oferowanych przez tę firmę to wolnostojące wolne stacje ładowania, które idealnie sprawdzają się na parkingach siedzib firm czy też w przestrzeni publicznej. W tym przypadku mogą być one połączone z oprogramowaniem pozwalającym na pobieranie opłat za wykonywane za ich pomocą ładowania samochodu elektrycznego. Ostatnimi urządzeniami opisywanego producenta są natomiast szybkie stacje ładowania typu DC, wśród których wyróżnić można zarówno modele wolnostojące, jak i naścienne oferujące szybkość ładowania na poziomie odpowiednio od 50 do 200 kW oraz 25 kW.

Ceny stacji ładowania Rolec EV

Chcąc przeanalizować to, jak prezentuje się oferta Rolec EV pod względem cenowym, należy przede wszystkim zauważyć, że znaleźć można w niej wiele różnorodnych modeli stacji ładowania. W związku z tym to ile kosztuje urządzenie tej marki, zależy od jego mocy, przeznaczenia oraz funkcji, w jakie jest wyposażone. W przypadku standardowych rozwiązań naściennych można jednak zauważyć, że stacje ładowania Rolec EV dostępne są w naszym kraju w naprawdę atrakcyjnych cenach, które bardzo często są niższe od tych oferowanych za podobnej klasy modele przez konkurencyjnych producentów.

Opinie o Rolec EV

Chcąc w kilku zdaniach podsumować ofertę stacji ładowania Rolec EV należy przede wszystkim podkreślić to, że są one dostępne w wielu wariantach do wyboru, dzięki temu niemal każdy może znaleźć wśród nich odpowiedni model dla swoich potrzeb. Oprócz tego warto również zaznaczyć, że ta brytyjska marka umożliwia zakup swoich urządzeń bezpośrednio na jej stronie. Dzięki temu nawet, jeśli dany model jej stacji ładowania nie jest dostępny w Polsce, bez problemu może on zostać zakupiony.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności