Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych ARK
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych ARK

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie

Założona w 2018 roku marka ARK to kolejny chiński producent stacji ładowania, który z powodzeniem podbija rynki europejskie, dzięki temu jej produkty stają się coraz popularniejsze również w Polsce. Współpracuje ona między innymi z największymi globalnymi koncernami samochodowymi, dzięki temu jej stacje ładowania są kompatybilne z niemal wszystkimi modelami samochodów elektrycznych. Jak wobec tego wygląda oferta stacji ładowania ARK? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Oferta i ceny stacji ładowania ARK

Chińska marka ARK specjalizuje się wyłącznie w produkcji urządzeń przeznaczonych do ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki temu jej oferta jest naprawdę szeroka. Znaleźć w niej można między innymi:

  • publiczne stacje ładowania samochodów elektrycznych,
  • domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych, w wersjach zarówno stojących, jak i naściennych,
  • szybkie ładowarki,
  • mobilne ładowarki do samochodów elektrycznych.

W związku z tym urządzenia ARK są w stanie zaspokoić potrzeby niemal wszystkich grup docelowych zainteresowanych stacjami ładowania samochodów elektrycznych. Produkowane przez nią urządzenia to natomiast zarówno modele AC, dostępne w różnorodnych wariantach pod względem ich mocy, czy też zastosowanych w nich punktów ładowania, jak i DC, pozwalające na szybkie ładowanie samochodów elektrycznych. Wszystkie z nich posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają europejskie normy, dzięki temu z powodzeniem mogą być one montowane w naszym kraju. W wielu przypadkach wyposażone są one w opcje pozwalające na nadzorowanie i monitorowanie oraz sterowanie ich pracy w sposób zdalny, a także czytniki RFID, ułatwiające pobieranie opłat za korzystanie z nich w sytuacjach, kiedy nie są one stosowane do użytku prywatnego. Oprócz tego zaletą stacji ładowania marki ARK jest także to, że ich producent stale wprowadza coraz to nowsze rozwiązania, które usprawniają ich pracę i sprawiają, że stają się one jeszcze innowacyjniejsze.

Ile kosztują stacje ładowania ARK?

Biorąc pod uwagę szeroką ofertę stacji ładowania, jaką posiada chińska marka ARK trudno jednoznacznie sklasyfikować jej urządzenia w jakiejkolwiek grupie cenowej. Koszt ich zakupu uzależniony jest bowiem od wybranego modelu i zastosowanych w nich rozwiązań. Analizując jednak ceny poszczególnych stacji ładowania, można zauważyć, że nie odbiegają one znacznie od średnich cen rynkowych. Oznacza to więc, że warto się zainteresować tym producentem, poszukując stacji ładowania do samochodów elektrycznych.

Opinie o stacjach ładowania ARK

Choć marka ARK to chiński producent, jej produkty cechują się wysoką jakością wykonania, a także ciekawym, estetycznym designem. W jej stacjach ładowania nie brakuje także nowoczesnych rozwiązań, które niekiedy wyróżniają je na rynku spośród innych, konkurencyjnych modeli. Dodatkowo na duży plus zasługuje także szeroka oferta urządzeń, w której niemal każdy znajdzie odpowiednią stację ładowania dla siebie, bez względu na to, w jaki sposób ma być ona użytkowana.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności