Porównaj oferty
Pompa ciepła Mitsubishi opinie
OptimalEnergy

Pompa ciepła Mitsubishi opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Marka Mitsubishi dla większości osób kojarzy się wyłącznie z autami, jednak oprócz tego zajmuje się ona także produkcją nowoczesnych rozwiązań pozwalających wykorzystywać odnawialne źródła energii. Dzięki temu Mitsubishi electric oferuje dla swoich klientów szeroki wybór pomp ciepła, zebranych pod szyldem ECODAN. Produkty tej marki cechują się połączeniem nowoczesnych rozwiązań ze skutecznością. Jak wygląda więc w szczegółach oferta te produkty od Mitsubishi electric?

Nazwa spółki

Ecodan

Adres siedziby

-
, ,

Pompy ciepła Mitsubishi Electric powietrze-woda

W ofercie marki Mitsubishi electric można znaleźć przede wszystkim pompy ciepła powietrze-woda, które umożliwiają pobieranie energii z otaczającego ich powietrza. Pozwalają one nie tylko ogrzewać budynki, ale także podgrzewać ciepłą wodę użytkową za pomocą zasobników. Ponadto pompy ciepła Mitsubishi electric cechują się także odwracalnością, oznacza to więc, że w okresie letnim mogą służyć także do ochładzania wnętrz pomieszczeń.

Pompy ciepła tej marki można skonfigurować w niemal dowolny sposób, za pomocą dostępnych akcesoriów i urządzeń, dzięki temu spełniają one wymagania niemal każdego, bez względu na to, czy mają zostać finalnie zamontowane w budynkach mieszkalnych, czy też użyteczności publicznej. Niektóre z modeli pomp Mitsubishi electric mogą być także łączone w systemy inteligentnej sieci i sterowane w pełni zdalnie, co znacznie wpływa na wygodę ich użytkowania.

Cechy i moc pomp ciepła Mitsubishi Electric

Pompy ciepła Mitsubishi electric to urządzenia, które nie tylko cechują się wysoką jakością wykonania, ale także wyposażone są w szereg innowacyjnych funkcji, które ułatwiają ich obsługę. Wśród nich można wyróżnić między innymi sterowanie urządzeniem za pomocą pilota, wybierają spośród trzech dostępnych programów. Ponadto konfiguracja pomp ciepła tej marki odbywa się także w niezwykle prosty sposób, dzięki zastosowanemu w nich slotowi kart SD, które pozwalają za pomocą karty pamięci przenieść zaprogramowane w wygodny sposób ustawienia na komputerze do samego urządzenia.

Pompy ciepła Mitsubishi electric dostępne są w wielu wariantach do wyboru zarówno w wersjach split, jak i monoblok. Dlatego też ich moc zależy przede wszystkim od wybranej opcji. Przykładowo urządzenia w technologii Zubadan oferowane są w wersji o mocy 8 i 11,2 kW, a z kolei te w technologii Power Inverter o mocy 7,5 oraz 10 kW. Nie oznacza to jednak, że w ofercie Mitsubishi electric nie znajdziemy urządzeń o większej mocy, została ona bowiem stworzona tak, aby każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

Co warto dodatkowo podkreślić, urządzenia tej marki objęte są 5-letnią gwarancją producenta oraz zapewniają cichą i wieloletnią bezawaryjną pracę, dzięki zastosowanym rozwiązaniom. Większość z nich pozwala także na połączenie ich z zasobnikami o różnorodnej pojemności, dzięki którym pompy ciepła będą także odpowiedzialne za przygotowywanie cieplej wody bieżącej, w budynkach, w których będą użytkowane.

Ile kosztuje pompa ciepła Mitsubishi Electric. Cennik

Bogata oferta pomp ciepła Mitsubishi electric sprawia, że nie brakuje osób, które są nią zainteresowane. Jednak jak w przypadku niemal każdej inwestycji głównym wyznacznikiem jest w tym przypadku cena. Na stronie producenta nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego, ile trzeba zapłacić za pompę ciepła Mitsubishi electric, jednak można być niemal pewnym, że finalna kwota zależeć będzie od takich czynników jak:

  • moc urządzenia,
  • dobrane akcesoria,
  • rodzaj wybranego źródła zasilania,
  • opcjonalny dobór zasobnika C.W.U.

Dlatego też chcąc poznać cenę tych urządzeń najlepiej skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firmy Mitsubishi electric, za pomocą wygodnego i szybkiego formularza kontaktowego, dzięki któremu pracownicy tej marki będą mogli przedstawić zainteresowanym osobom szczegółową i dobrana do indywidualnych potrzeb ofertę. Tylko w ten sposób można bowiem mieć pewność co do tego, że określona kwota będzie obejmowała wszystko to, czego oczekujemy od pompy ciepła stosowanej w danym budynku.

Pompy ciepła Mitsubishi Electric - opinie

Podsumowując ofertę pomp ciepła Mitsubishi electric, należy przede wszystkim wyróżnić to, że urządzenia tej marki cechują się wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodatkowo wśród jej zalet wymienić można także:

  • oferowana przez producenta 5-letnia gwarancję na urządzenia,
  • możliwość skonfigurowania pomp pod własne potrzeby w niemal dowolny sposób,
  • szeroki wybór produktów o różnej mocy i źródle zasilania,
  • możliwość dobrania kompatybilnych akcesoriów ułatwiających użytkowanie urządzeń.

Dużą wadą oferty tej marki jest natomiast to, że na jej stronie znaleźć można niemal szczątkowe informacje na temat tego, jakie pompy ciepła oferuje ona swoim klientom. W związku z tym nieobeznane z tematem osoby mogą mieć problem z ich doborem. Ponadto brak informacji o cenie pomp oraz wyszczególnieniu w jasny sposób ich mocy sprawia także, że aby dowiedzieć się szczegółów na ten temat, należy skontaktować się z przedstawicielem Mitsubishi electric. Na szczęście można to zrobić za pomocą formularzy kontaktowych, których wypełnienie zajmuje dosłownie chwilę.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności