Porównaj oferty
Pompy ciepła Kaisai
OptimalEnergy

Pompy ciepła Kaisai

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Marka Kaisai to producent nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie informatyki, klimatyzacji oraz odnawialnych źródeł energii. Jej ugruntowaną pozycję na rynku w tych branżach poświadcza obecność w pięciu krajach, w tym także w Polsce. Wiele lat inwestowania w nowoczesne technologie oraz dbałość o to, aby produkty marki Kaisai były przyjazne dla środowiska, sprawiły, że obecnie cieszy się ona dużą popularnością. Jakie więc oferuje ona pompy ciepła dla swoich klientów?

Nazwa spółki

Kaisai

Adres siedziby

Ostrobramska 101A
04-041 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 517 36 00

Email

handlowy@kaisai.com

Numer KRS

0000707363

NIP

1132959467

Powietrzno-wodne pompy ciepła Kaisai

Marka Kaisai w swojej ofercie posiada wyłącznie pompy ciepła opierające się na schemacie powietrze-woda, które pobierają energię zawartą w powietrzu, a następnie przetwarzają ją na darmowe ogrzewanie lub chłodzenie budynków mieszkalnych i nie tylko. Dzięki temu, że urządzenia te wykorzystują nowoczesne technologie, są one w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych przy jednoczesnym uzyskiwaniu wysokich parametrów temperatur w systemie grzewczym lub przygotowywania ciepłej wody bieżącej. Pompy ciepła Kaisai dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dzięki temu mogą być stosowane zarówno w domach jedno, jak i wielorodzinnych, a także w budynkach komercyjnych. Pozyskując z ich pomocą czystą energię do wytwarzania ciepła, nie wpływające na zanieczyszczenie środowiska.

Typy i moc pomp ciepła Kaisai

Pomimo tego, że pompy ciepła Kaisai dostępne są wyłącznie w wersji powietrze-woda, producent ten zadbał, aby każdy mógł znaleźć w jego ofercie idealne urządzenie dla siebie i potrzeb swojego budynku. W związku z tym wyróżnić można 4 rodzaje produktów sprzedawanych przez Kaisai.

Pompa ciepła Kaisai typu Split

Urządzenia z serii R32 Arctic (KHA+KMK) to modele, które cechują się przede wszystkim możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur i mogą być stosowane w domach, budynkach mieszkalnych, biurach i budynkach instytucji publicznych. Zapewniają aż 6 trybów pracy i oferowane są w wersjach o mocy grzewczej wynoszącej 6, 8, 10, 12, 14, 16 kW.

W wersji Split Kaisai oferuje także model R32 Eco Home cechującą się mniejszą ilością trybów pracy, a także mocą na poziomie od 8 do 10 kW. Rozwiązanie to w związku z tym polecane jest do większych budynków.

Pompa ciepła Kaisai Split to także model R410A będący wielofunkcyjnym urządzeniem gwarantujących cichą pracę oraz pełną satysfakcję z użytkowania. Oferowany w wersji mocy grzewczej 8, 10,1 i 14 kW.

Pompa ciepła Kaisai monoblok

Z kolei w tym modelu instalacja czynnika chłodzącego wbudowana jest w jednostkę zewnętrzną, dzięki temu zajmuje ona mniej miejsca i nie wymaga dodatkowej instalacji. Cechuje się on 5 trybami pracy, nowoczesnymi sterownikami, a także dodatkową grzałką elektryczną w modelach o mocy 12, 14 i 16 kW. Oferowana jest w wariantach o mocy grzewczej wynoszącej 6,7 / 8,6 / 12,3 / 14,1 / 16,3 / 22,0 / 30,1 kW i może pracować w szerokim zakresie temperatur.

Ile kosztuje pompa ciepła Kaisai. Cennik

Niestety na stronie producenta nie można znaleźć informacji, chociażby o szacunkowych kosztach produkowanych przez niego urządzeń grzewczych, jednak można skorzystać z zakładki „Gdzie kupić”, w której wskazani są wszyscy autoryzowani dealerzy tej marki w kraju. Chcąc jednak wstępnie oszacować koszt pompy ciepła, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę rodzaj wybranego urządzenia, czy będzie to monoblok, czy też wersja Split, a także jego moc, która powinna być dopasowywana za każdym razem do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Dlatego też polecamy skorzystanie z wygodnego formularza kontaktowego, który pozwoli się skontaktować z przedstawicielem firmy Kaisai i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Od tych dotyczących rodzaju urządzenia, po jego funkcjonalność, a także właściwie dobraną do potrzeb moc, do ceny finalnie dobranej w fachowy sposób pompy ciepła, która pozwoli pozyskiwać ogrzewanie domu i ciepłą wodę bieżącą w ekologiczny sposób, bez żadnych przeszkód.

Warto także wiedzieć, że na cenę produktów wpływać będzie to czy ma być ona montowana w nowopowstającym budynku, czy też dopasowywana do istniejącej już instalacji grzewczej.

Pompy ciepła Kaisai - opinie

Podsumowując więc ofertę pomp ciepła Kaisai należy przede wszystkim wskazać na jej wiele zalet. Produkty tej marki cechują się swoim nowoczesnym designem, trwałymi materiałami, a także wieloma innowacyjnymi technologiami, jak chociażby możliwość monitorowania ich pracy w pełni zdalny sposób. Dodatkowo Kaisai oferuje dla swoich klientów duży wybór produktów pod względem ich budowy, a także mocy, dzięki temu z pewnością każdy zainteresowany pompami tej marki znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Nie można jednak zapominać o wadach. Marka Kaisai oferuje bowiem wyłącznie pompy ciepła powietrze-woda, w związku z tym osoby poszukujące urządzeń zasilanych gruntowo, nie znajdą interesujących ich produktów wśród nich. Dodatkowo problemem podczas podejmowania decyzji może być także brak cen produktów na stronie, w związku z tym, aby je uzyskać, należy skorzystać z formularza kontaktowego i oczekiwać na kontakt do przedstawiciela tej firmy.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności