Pompy ciepła Kaisai

Porównaj oferty pomp ciepła

Sprawdź najlepsze oferty producentów pomp ciepła

Marka Kaisai to producent nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie informatyki, klimatyzacji oraz odnawialnych źródeł energii. Jej ugruntowaną pozycję na rynku w tych branżach poświadcza obecność w pięciu krajach, w tym także w Polsce. Wiele lat inwestowania w nowoczesne technologie oraz dbałość o to, aby produkty marki Kaisai były przyjazne dla środowiska, sprawiły, że obecnie cieszy się ona dużą popularnością. Jakie więc oferuje ona pompy ciepła dla swoich klientów? 

Powietrzno-wodne pompy ciepła Kaisai 

Marka Kaisai w swojej ofercie posiada wyłącznie pompy ciepła opierające się na schemacie powietrze-woda, które pobierają energię zawartą w powietrzu, a następnie przetwarzają ją na darmowe ogrzewanie lub chłodzenie budynków mieszkalnych i nie tylko. Dzięki temu, że urządzenia te wykorzystują nowoczesne technologie, są one w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych przy jednoczesnym uzyskiwaniu wysokich parametrów temperatur w systemie grzewczym lub przygotowywania ciepłej wody bieżącej. Pompy ciepła Kaisai dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dzięki temu mogą być stosowane zarówno w domach jedno, jak i wielorodzinnych, a także w budynkach komercyjnych. Pozyskując z ich pomocą czystą energię do wytwarzania ciepła, nie wpływające na zanieczyszczenie środowiska. 

Typy i moc pomp ciepła Kaisai

Pomimo tego, że pompy ciepła Kaisai dostępne są wyłącznie w wersji powietrze-woda, producent ten zadbał, aby każdy mógł znaleźć w jego ofercie idealne urządzenie dla siebie i potrzeb swojego budynku. W związku z tym wyróżnić można 4 rodzaje produktów sprzedawanych przez Kaisai. 

Pompa ciepła Kaisai typu Split 

Urządzenia z serii R32 Arctic (KHA+KMK) to modele, które cechują się przede wszystkim możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur i mogą być stosowane w domach, budynkach mieszkalnych, biurach i budynkach instytucji publicznych. Zapewniają aż 6 trybów pracy i oferowane są w wersjach o mocy grzewczej wynoszącej 6, 8, 10, 12, 14, 16 kW. 

W wersji Split Kaisai oferuje także model R32 Eco Home cechującą się mniejszą ilością trybów pracy, a także mocą na poziomie od 8 do 10 kW. Rozwiązanie to w związku z tym polecane jest do większych budynków. 

Pompa ciepła Kaisai Split to także model R410A będący wielofunkcyjnym urządzeniem gwarantujących cichą pracę oraz pełną satysfakcję z użytkowania. Oferowany w wersji mocy grzewczej 8, 10,1 i 14 kW. 

Pompa ciepła Kaisai monoblok 

Z kolei w tym modelu instalacja czynnika chłodzącego wbudowana jest w jednostkę zewnętrzną, dzięki temu zajmuje ona mniej miejsca i nie wymaga dodatkowej instalacji. Cechuje się on 5 trybami pracy, nowoczesnymi sterownikami, a także dodatkową grzałką elektryczną w modelach o mocy 12, 14 i 16 kW. Oferowana jest w wariantach o mocy grzewczej wynoszącej 6,7 / 8,6 / 12,3 / 14,1 / 16,3 / 22,0 / 30,1 kW i może pracować w szerokim zakresie temperatur. 

Ile kosztuje pompa ciepła Kaisai. Cennik 

Niestety na stronie producenta nie można znaleźć informacji, chociażby o szacunkowych kosztach produkowanych przez niego urządzeń grzewczych, jednak można skorzystać z zakładki „Gdzie kupić”, w której wskazani są wszyscy autoryzowani dealerzy tej marki w kraju. Chcąc jednak wstępnie oszacować koszt pompy ciepła, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę rodzaj wybranego urządzenia, czy będzie to monoblok, czy też wersja Split, a także jego moc, która powinna być dopasowywana za każdym razem do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Dlatego też polecamy skorzystanie z wygodnego formularza kontaktowego, który pozwoli się skontaktować z przedstawicielem firmy Kaisai i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Od tych dotyczących rodzaju urządzenia, po jego funkcjonalność, a także właściwie dobraną do potrzeb moc, do ceny finalnie dobranej w fachowy sposób pompy ciepła, która pozwoli pozyskiwać ogrzewanie domu i ciepłą wodę bieżącą w ekologiczny sposób, bez żadnych przeszkód. 

Warto także wiedzieć, że na cenę produktów wpływać będzie to czy ma być ona montowana w nowopowstającym budynku, czy też dopasowywana do istniejącej już instalacji grzewczej. 

Pompy ciepła Kaisai - opinie

Podsumowując więc ofertę pomp ciepła Kaisai należy przede wszystkim wskazać na jej wiele zalet. Produkty tej marki cechują się swoim nowoczesnym designem, trwałymi materiałami, a także wieloma innowacyjnymi technologiami, jak chociażby możliwość monitorowania ich pracy w pełni zdalny sposób. Dodatkowo Kaisai oferuje dla swoich klientów duży wybór produktów pod względem ich budowy, a także mocy, dzięki temu z pewnością każdy zainteresowany pompami tej marki znajdzie wśród nich coś dla siebie. 

Nie można jednak zapominać o wadach. Marka Kaisai oferuje bowiem wyłącznie pompy ciepła powietrze-woda, w związku z tym osoby poszukujące urządzeń zasilanych gruntowo, nie znajdą interesujących ich produktów wśród nich. Dodatkowo problemem podczas podejmowania decyzji może być także brak cen produktów na stronie, w związku z tym, aby je uzyskać, należy skorzystać z formularza kontaktowego i oczekiwać na kontakt do przedstawiciela tej firmy.