Porównaj oferty
Pompa ciepła Haier opinie
OptimalEnergy

Pompa ciepła Haier opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Obecnie pompy ciepła uznawane są za jedne z najbardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań grzewczych. W związku z tym z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Wśród marek oferujących tego typu urządzenia wyróżnić można między innymi firmę Haier notowaną w czołówkach raportów pod względem liczby zainstalowanych pomp ciepła, która powstała w 1984 roku w Qingdao i szybko zyskała miano globalnej marki. 30 lat doświadczenia w branży HVAC sprawia natomiast, że wszystkie przypisywane tej firmie tytuły nie są niczym zaskakującym. Jakie pompy ciepła oferuje wobec tego Haier?

Nazwa spółki

Haier

Adres siedziby

Metalowców 5
86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska

Telefon

723 737 378

Email

haier@haier-ac.pl

Numer KRS

0000530922

NIP

5810007574

Powietrzna, gruntowa czy wodna? Rodzaje pomp ciepła Haier

Pompy ciepła Haier to jednostki typu powietrze-woda, które doskonale sprawdzają się zarówno w połączeniu z ogrzewaniem podłogowych, jak i grzejnikowym, a nawet klimakonwektorami. Cechują się one przede wszystkim wysoką efektywnością grzewczą oraz pracą w temperaturach dochodzących na zewnątrz do -25 stopni Celsjusza.

Pompy ciepła Haier dostępne są w wariantach przeznaczonych do ogrzewania budynków oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej wraz ze wbudowanym zasobnikiem wody. Wyróżnia je prosty montaż, łatwa obsługa oraz estetyczny wygląd dzięki temu nie szpecą one wnętrz i pozwalają na ich ogrzewanie lub podgrzewanie w nich wody w ekologiczny, a także niskokosztowy sposób. Są więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują alternatywy dla klasycznych urządzeń grzewczych, budujących lub remontujących swoje domy.

Typy i moc pomp ciepła Haier

Oferta pomp ciepła Haier ogranicza się tak naprawdę do dwóch głównych modeli. Pierwszym z nich są pompy ciepła Haier SUPER AQUA będące jednostkami typu monoblok umożliwiającymi ogrzewanie budynków oraz przygotowywanie ciepłej wody użytkowej. Dostępne są one w 4 wariantach do wyboru o mocy:

  • 5 kW,
  • 8 kW,
  • 11 kW,
  • 16 kW.

W zależności od wybranej pomocy tych pomp ciepła wyróżniają się one współczynnikiem efektywności COP na poziomie od 4,15 do 5,05.

Drugi model to natomiast pompy ciepła Haier AQUA przeznaczone wyłącznie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Cechują się one pojemnością wynoszącą 240 litrów oraz pracą w 4 trybach do wyboru. Wyposażone są w dotykowy panel sterujący ułatwiające ich obsługę, a ich moc może wynosić w zależności od wybranego trybu od 4,95 kW do 8,65 kW.

Każda z pomp ciepła Haier spełnia także warunki programu Czyste Powietrze, dzięki temu cena jej zakupu może zostać obniżona o pozyskane z niego dofinansowanie. Dodatkowo warto także wspomnieć, że pompy ciepła tej marki wyposażone są także w inteligentną funkcję zapobiegającą ich zamarzaniu. Dzięki temu pozostają one wydajne przez cały rok.

Ile kosztuje pompa ciepła Haier? Cennik

Cennik pomp ciepła Haier w porównaniu do modeli innych marek o podobnej klasie kształtuje się na średnim poziomie. Warto jednak podkreślić, że ceny tego typu urządzeń z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc stale spadają, przez rosnące nimi zainteresowanie na rynku.

Przy wyborze pompy ciepła nie należy jednak kierować się wyłącznie ceną. Dodatkowo warto także porównać parametry poszczególnych modeli. Dlatego też w tym celu polecamy skorzystanie z naszej wygodnej porównywarki pomp ciepła, która prezentuje najważniejsze różnice między nimi w czytelnej, prostej formie.

Pompa ciepła Haier — opinie

Analizując ofertę pomp ciepła Haier, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na doświadczenie tej marki w branży grzewczej. Dodatkowo argumentem przemawiającym za zakupem modelu właśnie tej firmy może być także to, że jej pompa ciepła Haier może z powodzeniem współpracować zarówno z ogrzewaniem podłogowych, jak i klasycznymi grzejnikami raz klimakonwektorami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności