Porównaj oferty
Pompy ciepła Defro opinie
OptimalEnergy

Pompy ciepła Defro opinie

5 (3 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Założona w 1973 roku polska firma Defro jest jednym z liderów w produkcji kominków, kotłów na biomasę, rekuperatorów oraz kotłów grzewczych. Sukces tej marki opiera się na w pełni krajowym kapitale, a także własnym laboratorium badawczym, biurze konstrukcyjnym oraz parku maszynowym. Innowacyjne podejście do techniki grzewczej sprawiło, że firma Defro do swojej oferty postanowiła wprowadzić także pompy ciepła, na których skupiamy się poniżej.

Nazwa spółki

SOLA

Adres siedziby

Biecka 21A
38-300 Gorlice, małopolskie, Polska

Telefon

519 800 039

Email

adam@sola.com.pl

NIP

7382168988

Oferta i ceny pomp ciepła Defro

Pompy ciepła Defro obecne są na rynku pod marką Defro DHP Premium. Są to modele typu powietrze-woda, które pozwalają na ogrzewanie budynków mieszkalnych i nie tylko, a także przygotowywanie ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenie pomieszczeń latem. Zaprojektowane zostały one tak, aby sprostać warunkom klimatycznym panującym w naszym kraju i zapewniać bez względu na temperatury na zewnątrz najwyższą wydajność swojej pracy.

Co wyróżnia pompy ciepła Defro?

Oferowane przez firmę Defro pompy ciepła to urządzenia typu monoblok, które wyposażone są w najwyższej klasy sprężarki spiralne Emerson Copeland Scroll współpracujące z czynnikiem R290. Każda z pomp ciepła tej marki oprócz tego wyposażona jest także w takie elementy jak licznik energii elektrycznej, hydromoduł wraz z zaworem przełączającym, pompę obiegową, grzałkę elektryczną.

Temperatury, w których pompy ciepła Defro zachowują swoją wysoką sprawność, mieszczą się w zakresie od -25 stopni Celsjusza do +35 stopni Celsjusza. Ich praca jest cicha oraz może być sterowana w sposób mobilny za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Oferta pomp ciepła Defro

Pompy ciepła Defro oferowane są w kilku wariantach do wyboru, jeśli chodzi o ich moc. Dzięki temu każdy bez względu na zapotrzebowanie energetyczne budynku, w którym mają być one zastosowane, może w niej znaleźć coś dla siebie. Wariantami tymi są natomiast pompy powietrze-woda o mocy:

  • 12 kW i COP na poziomie 4,76,
  • 9 kW i COP na poziomie 3,78,
  • 7,6 kW i COP na poziomie 3,15,
  • 7 kW i COP na poziomie 3,01.

Każdy z nich objęty jest 5-letnią gwarancją producenta oraz wyprodukowany został zgodnie z normą PN-EN 14511.

Ile kosztują pompy ciepła Defro?

Cena pompy ciepła Defro uzależniona jest od wielu czynników. Wpływ na nią mają przede wszystkim takie kwestie jak powierzchnia budynku, który ma ona ogrzewać czy też sposób jej użytkowania. Przekładają się one bowiem bezpośrednio na moc urządzenia, która ma największy wpływ na koszt montażu pompy ciepła. W przypadku modeli tej marki koszt montażu pompy ciepła utrzymuje się wobec tego na średnim poziomie rynkowym.

Najwięcej przyjdzie w związku z tym zapłacić inwestorom decydującym się na urządzenie o największej mocy, jego cena może bowiem przewyższać nawet 50 000 złotych. Warto jednak pamiętać, że ceny pomp ciepła maleją z miesiąca na miesiąc, co jest wynikiem ich rosnącej popularności w ostatnich latach oraz dużej konkurencji między producentami tych urządzeń grzewczych.

Pompy ciepła Defro — opinie

Analizując ofertę marki Defro trzeba przyznać, że jej pompy ciepła posiadają niemal same pozytywne opinie. Doceniane są one przez użytkowników głównie za:

  • wysoką wydajność, zwłaszcza w niskich temperaturach,
  • szeroki wybór mocy grzewczych,
  • możliwość wykorzystywania pompy ciepła do chłodzenia budynku,
  • nowoczesny design urządzeń,
  • możliwość sterowania pompą ciepła w sposób zdalny.

Dlatego też planując montaż pompy ciepła warto zainteresować się oferta Defro i porównać ją z innymi producentami tego typu urządzeń grzewczych, na przykład za pomocą naszej porównywarki ofert.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności